Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

2. Bölüm yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  2. Ben bildim bileli var :D
  3. Hayır bir problem olmaması lazım şuan indirmeye başladım çokta sağlam indiriyor :D
  4. Teşekkürler :) Biraz öyle oldu kaynak bulunca dedim çevirip kurtulayım :D Teşekkürler bu arada :)
  5. 2. Bölüm yüklenmiştir. İyi Seyirler :) Sabreden ve destek olanlara ayrıca bir kez daha teşekkür ederim :)
  6. Ghettosan

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Teşekkür ederiz :D İkimiz adına konuştum ama neyse :P Ya genelde zaten Valiedhiel diye bir arkadaş daha var güzelleri hızlıca çarpıyoruz kimse almadan : :PŞaka bir yana kendi izleyeceğimiz animeleri seçiyoruz bizde :D
  7. Teşekkürler hocam bu haftalık böyle sanırım alt yazı gerçekten kötü idi. Her hafta erken vermeye çalışacağım o grubu kullanarak ama böyle bir animede böyle bir zamanda kullanılmaz animenin havası kaçar o yüzden daha iyisini bekliyorum. Bana özelden indirdiğin linki atabilir misin?
  8. Arkadaşlar buradan sizlere de söylemek istiyorum. Kaynak olarak kullandığım fansub çok kötü bir alt yazı verdiği için bende bu haftalık başka bir fansub kullanacağım şuana kadar 3 tane fansub çıkardı. 2'si aynı biri ise farklı ama farklı olan hardsub yani biz çevirmenler kullanamıyoruz. Diğer fansubu bekliyorum o yüzden :D bu arada her hafta pazar günü vermeye çalışacağım kendi kullandığımı düzenli kontrol edeceğim ama olmayacak durumda ise bu haftaki gibi beklemeniz gerekiyor kusura bakmayın :( benden kaynaklanmıyor sonuç olarak :D Sabrınız için teşekkürler :D
  9. Siz birbirinizi tamamen yanlış anlamışınız naş bitti :P Kabahatli ben miyim bilmiyorum iyi davranmaya çalışıyorum aslında kendimce ama :D Vizelerim berbat bir şekilde bitti valla bugün 11 dersten 4 tane anca geçeceğim gibi :wacko: Birazda onunda etkisi var bugün uğraşmak istememe olayında sanırım :D Teşekkür ederim bu arada :D
  10. Bende genel cevap verdim konuya bakanlar varsa diye :D sen öyle dedin diye değil yani :huh: Bugünden başladı o dediklerin geçen hafta ders için sabahlarken araya sıkıştırmıştım çeviriyi 8 de sabah çıkınca tabi millet bugün gelecek diye bekledi :D Çeviriyi benden alınmadığı yada çok özel bir şey olmadığı sürece yarıda bırakacağımı sanmıyorum B) Tekrar teşekkürler admin hanım :D
  11. Çok teşekkür ederim zeynep hanım :P Kör, sağır, dilsiz olacak bir şekilde sormadı o yüzden rahatlıkla cevap verebilirim. :D Nasıl konuşması gerektiğini bilen biriyse her şeyi istediği gibi sorsun sadece tek istediğim bu yani :D ''Nerede kaldı, neden yapmıyon'' gibi şeylerde çıldırıyorum köleyiz yada para karşılığı yapıyormuşuz gibi davranıyorlar ama normal şekilde soracak iseler her zaman sorsunlar :D
  12. Aslında bugün öğleden sonra yapacaktım ama gerçekten çok yorgun vizelerim daha bugün bitti ve dün 2 çeviri yapmıştım gelince ha gayret bunu da bitiriyim dedim ama elimdeki alt yazı pek hayra alamet değil o yüzden başka bir fansubtan yapacağım. Oda tahminen yarın geceye kadar anca çıkar ama daha önce daha iyi bir fansub vermesi halinden çevirip ekleyeceğim. :D
  13. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

1. Bölüm eklendi. İyi Seyirler :)
  14. Ghettosan

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

2. Bölüm yüklenmiştir. İyi Seyirler :)
  15. Ghettosan

2. Bölüm eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  16. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

1. Bölüm eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  17. Ghettosan

Evet yeni sezon animesi.
  18. Ghettosan

( 12 / 12 ) Seikoku no Dragonar

1. Bölüm eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  19. Ghettosan

( 23 / 20+ ) Nisekoi

Teşekkürler :) Bunlarla ilgilenen arkadaşa bildiririm bu dediklerini.
  20. Ghettosan

( 23 / 20+ ) Nisekoi

Bir hata olmuş galiba birazdan düzeltirim kusura bakmayın
  21. Ghettosan

meraba türkanime severler

Hoş geldin :D yaşa takılma devam et boşver milleti :D Eğer çevirirsen encode işi illa hallolur merak etme :p
  22. Ghettosan

( 23 / 20+ ) Nisekoi

6. 7. 8. ve 9. Bölümler eklendi. İyi Seyirler :)
  23. Düzenledim kusura bakmayın. Codecler bende fazla olduğundan rahatsızlıktan çok keyif veriyordu ama sanırım sitede öyle görünmemiş düzelttim :) Eğer benim encode yaptığım veya çevirdiğim serilerde böyle bir sorun olursa direk bana gelip buradan veya siteden mesaj atabilirsiniz. Her zaman fark edemiyoruz sonuçta :)
  24. RiasAndsse kim la bu adam benle alıp veremediği ne bir çözebilsem. Varsa bir sorunu gelip söylese bari...

1. KuramaUN

KuramaUN

kanka aynen benimde animelere öyle adamın dünyadaki amacı disslike atmak

2. Ghettosan

Ghettosan

adam ilginç bir şey la

25. 1. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :) Edit: Arkadaşlar bir iki şikayet aldım okuması zor falan diye. Daha demin bir alt yazı ile tekrar yükledim, göz ağrıtmayacak okuması rahat bir şekilde. İyi Seyirler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.