Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. Genel olduğunu düşünüyorum bizim site değil sanırım ama tam bir bilgim yok.
  2. Ulan nerede benim ingilizce alt yazım çıkarın artık şunu...

3. Ghettosan

Yeni birisiii

Yem dersi ney la :D demek isterdim ama derslerimin isimlerin söylemeye utanıyorum öyle kötü :D
  4. Ghettosan

Yeni birisiii

Tekte bildi aynı dertten muzdarip kişileriz galiba :D
  5. Ghettosan

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

Abi öğrenci evinde bir ekmek oluyor birde makarna sen nerede öğrencisin :D
  6. Ghettosan

Yeni birisiii

Gıdabiyolojisi, brock mikroorganizma biyolojisi analtik kimya hiç hoş değil ya :D
  7. Ghettosan

Yeni birisiii

Hoşgeldin :D Kimya olsa sadece dert keşke :o
  8. Ghettosan

( 13 / 13 ) Nobunagun

Hikigaya fansub çevirisini yapıyor şuan çevirmen arkadaşımız işleri için şuan askıya aldı.
  9. Haham :D Noragami, Nisekoi :wub: Bakın kimse ilgilenmiyor ama bu sezonda Akuma no Riddle orada olacak boşuna almadık :D
  10. Hiç mi Lol hesabı almak isteyen olmaz ben satacağım zaman ya

1. MSempai

MSempai

yıl olmus 2014 bitti gitti

2. Ghettosan

Ghettosan

bende fark ettim :S ama satmam lazım ekmek fiyatına verecek hale geldim :D

11. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Arkadaşlar seriye başlayacaklar için şunu söylemek istiyorum. Konu yanlış alakasız gibi abuk sabuk konuşan tipler görüyorum defalarca açıklamama rağmen anlamayan tipler var o yüzden sitede yazmak yerine buraya yazıyorum izlemek isteyen arkadaşlara bilgi olsun diye. Konu çevirisi yanlış veya eksik vb durumlarla alakası yoktur kesinlikle. Konu myanimelist'in açıkladığı konunun çevirisidir. Bunun için diyeceğim şudur bizde bir yerleri kaynak alıyor ve ona göre çeviriyoruz. En çok üzüldüğüm konu ise çeviremediği cümleleri sallayan fansub'un çevirmenin dediği laftır. ''Konu ile alakası yok bunu artık nasıl sallayarak çevirdi bilemiyorum.'' Bunu diyen kişi googletranslate kullanıp çeviri yapan biri. O yüzden ben diğer kişilere pek derdimi anlatamıyorum, forumda izlemek isteyen veya öyle bir düşüncesi olan arkadaşlar varsa onları bilgilendirmek istedim. İyi seyirler :)
  12. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

Teşekkür ederiz :) İyi olur her halde ya herkesin beklentisi o yönde :D Aynen beklemeceler :D
  13. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Bende öyle umuyorum umarım aynı hatalar olmaz :D Teşekkürler :)
  14. Ghettosan

( 12 / 12 ) Onee-chan ga Kita

11 ve 12. Bölüm yüklenmiştir ve seri tamamlanmıştır. İyi seyirler :)
  15. Ghettosan

( 12 / 12 ) Onee-chan ga Kita

Yüklenmişti hata falan vermiş her halde o sırada galiba :D
  16. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Şöyle aslında çeviriyi ben yapıyordum ama ben çok moto çeviri yaptığım için bazı kısımlar saçma oluyordu öyle durumlarda düzenlemeleri Can ve Efnan diğer hatırlamadığın arkadaşım düzeltmesini yapıyordu. O unutulan kısımlarda işte onlara sorup 2 mizinde unuttuğu kısımlar oluyordu :D Bu arada teşekkür ederim :) Böyle söyleyince sanki onlar suçlu gibi oldu ya :D Onlarla da alakası yok yani aslında neyse uzun lafın kısası benim beceriksizliğim :D İlk serimde affola artık bundan sonrakilerde düzgün gelecek söz :D
  17. Hahaha tamamdır :D Seni fırçalayabilen var mı buralarda ya ben sanmıyordum hiç :D
  18. Öhöö öhö efenim benim de 2.5 serim var almayanlar düşünsün :D Devan edende bir serim var bizde çalışıyoruz sizler için lütfen lütfen ama :angry: :D :P
  19. Ghettosan

( 23 / 20+ ) Nisekoi

Bölümlerde 1 bölüm eksik var şuan için ama bir kaç sebepten dolayı buraya atamıyorum bu hafta tamamlayacağım :D tamamen seri'nin bitmesini kast ediyorsanız biraz :D
  20. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

Şöyle düşünüyorum hemen gelmez yazında geleceğini sanmıyorum. En erken kız sezon'unda gelir bende yani istersen bekle istersen izle sana kalmış :) Oda allaha emanet bir düşünce yani mantıksal düşünürsek 2 yıldan erken gelmez gibi ama umarım yüzümü kara çıkarır :D
  21. Ghettosan

2. Sezon gelmeyecek şekilde bir bitiriş yaptılar diyordum ki ed'den sonra devam edecek yazısı geldi :D
  22. Ghettosan

12. Bölüm Final eklenmiştir iyi seyirler :)
  23. Miyuki Shiba - Saori Hayami Saori Hayami - Sadece bu seiyuu bile izlenebilir :D zaten almamda etkili olan şey oydu ama neyse :D :D
  24. Ghettosan

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Yeni serin hayırlı olsun. :D
  25. Ghettosan

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Furkan fazla yavşadın skypeda değiliz ama genede saol :D ''Yok yanlış anlaşılmasın, demek istediğim iyi seri, genelde de iyi seri alıyorsun,'' derken bir sitem sezmiş olmam doğru mu sence? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.