Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. Ygs'ye girecek kardeşlerime başarılar dilerim.Nasılsınz arkadaşlar hayat nasıl gidiyo?

2. Hayırlı olsun kazanan arkadaşlara :good-job-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  3. DragonSoul

Japonca'dan Türkçe'ye Anime Çevirisi??

Sadece İngilizce ve Türkçe seçeneğin olması garip doğrusu.Yani niye Almanca,Fransızca gibi başka ülkelerin de dil seçeneği yok,oralarda da anime izleniyodur.Siteyi kim yapmış merak ettim şimdi :D Acaba bizim ilgimizi mi çekmeye çalışıyolar nedir, çekseler nolcak , amaannnn kafam iyice karıştı artık ben gidiyorum :P
  4. :) Sabah sabah keyfim yerine geldi, bu vidyoyla güne gülerek başladım bakalım inşallah ağlayarak yatmam :D Bu arada bu adamın başka eserleri de var mı komik olanlardan ? (Gerçi manga pek okumadım şimdiye kadar ama ilgimi çekerse başlarım :) )
  5. Şu sıralar hayatta yapmak istediğim üç şey:Anime izlemek,oyun oynamak,bol bol gezmek.

6. DragonSoul

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Kardeşim, ben de dragon age:origins'i geçenlerde indirdim yavaştan oynamaya başladım ama hiç bir şey yapamıyorum. 10 kez bitirdiğine göre baya deneyimlisindir, oyun köşesine bu konuda bir rehber hazırlasan ya da skype eklesen beni de ordan yardımcı olsan boş vaktin varsa sevinirim :) (Skiller,taktikler,görevler çok karışık ya.. Hele görevler çok sinir haritada gözükmüyo öyle görev aldım boş boş dolaşıyom :) ) Çıktı çıktı hem de 2. oyunu da çıktı. Bu arada en son oynadığım (oynamaya başlayıp da bitiremediğim :) ) oyun Dragon Age:Origins
  7. Şu sıralar hayatta yapmak istediğim üç şey.Anime izlemek,oyun oynamak,bol bol gezmek.

8. Şu sıralar hayatta yapmak istediğim üç şey:Anime izlemek,oyun oynamak,gezmek.

9. Aynen benim de ilgimi çekti ve bence de romatizm - gizem türüde olursa tadından yenmez :D
  10. Sen işi sağlama almışsın :) Aynısını ben de düşünmüştüm (2 tane harici olayını) ama imkan yok bu aralar :P Neyse ilerde toparlanınca inşallah olur benimkisi de :)
  11. DragonSoul

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Bu bahar da animesiz kalmıcaz :)
  12. Evet malesef öyle oldu ama her zaman aklımdasınız :D İleride sınırsız netime tekrar kavuşabilirsem inşallah tekrar aktif olucam, bu sıralar pasif pasif takılıyom :)
  13. Biliyorum bu siteyi One Piece'yi indiriştim :) İnşallah databaseniz daha da genişler, akod belki hatırlarsın beni (Jason Swiss) ;)
  14. DragonSoul

Anime mi, Manga mı?

Ben anime diyorum.Çünkü manga sürekli olarak hiç okumadım ve okumayı denediğimde pek sarmadı (Sanırım animeye alıştığım için). Sanırm kitap okumayı pek sevmemem de diğer bir sebep.
  15. DragonSoul

Deltora Quest

Hortlanmış konuya ek olarak bir kaç şey söylemek gerekirse :) bence ingilizcesi çok iyi olan arkadaşlar çevirisini yapabilir, anladıgım kadarıyla seslendirme japonca değil ingilizce.Bu arada CartoonNetwork'ta böyle animeler başlıyomuymuş ya :o​ hiç bilmiyodum.(Şu bahsettiğin kidz animez kanalı bizim tv'de de çekse çok iyi oludu :mellow: )
  16. En son Jurassic Park'ı izlemiştim (2 gün önce :D ) Ne zaman Jurassic Park'ı görsem kaçırmam izlerim :D Sanırım bu yıl 4. filmi çıkcaktı.
  17. DragonSoul

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Benim de internetim olduğu zamanlar (~1 yıl önce) tarayıcımdaki sık kullanılanların hepsini sık sık kullanıyodum :D Ama bu sıralar Türkanime,Youtube,Limitsizamca arasıra Ösym takılıyom :D
  18. Karalaması bile böyleyse karalama olmayanları felaket bişi olur o zaman :D
  19. Dostum çizimlerini beğendim.Bu arada burdaki çizimin hangi animeden? Yoksa kendin mi kurguladın :)
  20. DragonSoul

Kardan Neler Yaptınız?

Sonunda Bursa'dan biri çıktı :D Bugün üşenmezsem gidip biraz foto çekecem, belki biraz bir şeyler yapmaya da çalışırım :) Gerçi geçen haftalarda buraya ilk kez yağınca bir kardan adam denemesi yapmıştım ama kardan adam demeye bin şahit isterdi :P
  21. DragonSoul

( 08 / 08 ) Little Busters!: EX

Ellerinize sağlık, tamamladığınız için çok teşekkür eder, çalışmalarınızın devamını ve başarılar dilerim :)
  22. Shingeki no Kyoji'nin moviesi mi varmış ya ben neden görmedim :S Bir de burdaki 2. filmiymiş dünyadan haberim yok :D Moviesi varsa birincisini de siteye yükleyebilir misiniz, ben onu da göremedim de :D Bu arada diğer animeleri izlemedim ama SnK'nin 6. sırada olması beni şaşırttı doğrusu.
  23. DragonSoul

League of Legends Fan Art

Benimki fan art sayılmaz ama Sona üzerine küçük bir çalışma yapayım dedim :) (%99 paint + %1 movie make yardımıyla :) )
  24. DragonSoul

"Anime bir hataydı."

Haklısın kardeşim ama yaşın genç daha bunlar seni hayattan soğutmasın.Ben de ecchi türünü fazla sevmem daha çok romantik (ecchi fazla olmayan),komedi,okul,aksiyon,macera gibir türleri izlerim.Ve izlemeden önce konusunu mutlaka okurum.Zaten bir animenin konusundan nasıl bir şey olacağı az çok belli olur.Bana saçma gelen animeleri kesinlikle izlemem (her ne kadar çizimleri iyi ve son yıllarda çıkmış olursa olsun).Söylediklerine katılıyorum.Her ne kadar anime izledikten sonra kayıtsız kalsak gibi görünse de aslında animelerde geçen olaylar bilinçaltımıza yerleşir. Kendimden örnek verecek olursam; adını şimdi hatırlayamadığım bir animeyi izlemiştim ve fazla korkmamıştım. (Evet isteyen gülebilir ama bazı animeler her ne kadar anime de olsa korkunç oluyo malesef). O gece o animedeki o sahne rüyama girdi ve ben bağırarak uyandım. Yani kısacası anime keyifli zaman geçirmek için vardır ve malesef çoğu anime senin söylediğin gibi şiddet ve ecchi öğeleri içeriyor. Çözüm basit aslında önce türüne sonra konusuna bakıcaksın, aklına yatarsa izlemeye başlarsın, sana hoş gelmeyen sahneler çoğaldıgı zaman ise bırakırsın benim felsefem bu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.