Jump to content

shadowanng

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

shadowanng kullanıcısının paylaşımları

1. shadowanng

Ohayo Gozaimasu

Merhaba Anime Sever :) Öncelikle anime dünyasına hoş geldin :) Naruto ve Captain Tsubasa Road To 2002 böylesine muhteşem serilerin duygularına tanık olmak çok hoş :) Rap dünyasındaki görüşünde oldukça iyimser :) Sagopa Kajmer :) :) Anime önerim ise Rainbow :) :) Tekrar Hoş Geldin. :)
  2. shadowanng

E-Dergi: En Çok Tercih Ettiğiniz Fansub Anketi

Bizim stajyer de buradaymış :) Ohooooo :) Aoİ de oldukça iyidir dostum :)
  3. shadowanng

E-Dergi: En Çok Tercih Ettiğiniz Fansub Anketi

Merhaba Anime Severler :) :) Kesinlikle bütün çevirmen arkadaşlarımız emeklerinden dolayı öncelikle teşekkürlerimi belirtmek isterim :) 2001 dan beri bu işlerle haşır neşir biri olarak şunu söylemek gerekirsek hepsi göz dolduruyor :) (Oyumu One Piece Varrrrrrr) diyen çeviri grubundadır. :) Anime Sever doğru hatırlıyorsun :) Fakat divxplanet platformu zaten bütün bu çevirilerin ortak paylaşım kaynağıdır :) Gruplar farklıdır.
  4. shadowanng

Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü

Anime Sever yoğun çalışma stresinden dolayı var oluşan bir durumdur :) Kesinlikle hastalığı mizahi anlamda var olmaktadır. Yani 'KiTE' emin ol çok daha sağlam karşımızda olacaktır :)
  5. shadowanng

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Kesinlikle 'Hiro Mashima' Böylesine muhteşem bir inançla büyülü dünyada bizlere inanmanın gücünü anlatan,anlattığı kadar duygularımızda yeni bir ufka yolculuk etmemizi sağlayan en sevimli mistik büyü kesinlikle HİRO :) :) Paylaşım için arigatouuuu
  6. shadowanng

Tite Kubo’ya 600. Bölüm Ödülü

Paylaşım için çok teşekkürler :) Ben bir kaç not ekleyerek Anime Sever olarak bilgi aktarmak isterim. Geçtiğimiz ay itibariyle sette çalışmalara başlayan 'KİTE' çekimlerin bitmesi muhtemelen 2015 tamamen medya ekibine duyuracağı bilgisini şimdiden fırtına gibi esiyor :) 2015 Şubat Tarihinde bizlerle olmasını beklediğimiz muhteşem çekimler ve yeni senaryoları bekliyoruz :)
  7. shadowanng

Fairy Tail Bölüm İsimleri

Merhaba Anime sever :) Çok güzel bir paylaşım olmuş :) Arigatouu :) NOT: Her bölümün isminde anlam var olmaktadır :)
  8. Öncelikle Hoş Geldin Anime Sever :) Anime dünyasında isimsiz olmaz :) Yada ben okurken ismini görmedim :) İsmini yaz ki senide Anime dünyasının ölümsüz isimlerinden yerini belirleyelim :) Anime dünyasında var olan bütün düşler elbette ki bir sonrakini anlatmaz. Lakin Rainbow izlediğinde sanırım anime dünyasında olduğuna daha çok sevincen :) Tekrar hoş geldin Anime sever :)
  9. One Piece Varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

1. animestoxic

animestoxic

one piece var dediler geldik asdasdasdf :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.