Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

KomşununOğlu kullanıcısının paylaşımları

1. KomşununOğlu

Peace Fansub

Peace4eveR siteni çok beğeniyorum umarım yardımsız kalmazsın kardeşim :)
  2. KomşununOğlu

Berserk Hakkında

Teşekkürler kardeşim NOT: 2-3 seneye mangası bitecekmiş.
  3. KomşununOğlu

Berserk Hakkında

Teşekkürler
  4. KomşununOğlu

Berserk Hakkında

Manga Türk sürekli hata veriyor benim şansıma mı yoksa linkler mi ölü bilemedim.. Dur google a domdom berserk yazıyım ne cıkacak bakalım
  5. KomşununOğlu

Berserk Hakkında

22den sonrasını indirebilecek bir site bulamadım ingilizcem anında cevirecek seviyede değil malesef.. Şimdi sen de böyle diyince.. Edit : Yiiihh o.O nediyosun?
  6. Ayağımın tozuyla 2. başlığımı da açıyorum :) Şu sıralar berserke fena sardım [her ne kadar istemesem de] Animelerini bitirdim mangasından da yaklaşık 5-6 bölüm ilerledim. Ama devam etmek istemiyorum çeşitli sebeplerden ötürü. Acaba dedim :) Okuyup bilen birisi varsa kısaca benim için özetler mi? Bilmiyorum en son 322. sayısı çıkmış YoungAnimal'da nereye kadar gittiyse özet geçerseniz çok mutlu olurum.
  7. KomşununOğlu

Herkese İyi Forumlar :)

Yuki Adventure Time yeni bölümlerini nerden indirebilirim biliyor musun? Not: Açıklama gereği duydum, çocuksu olsa da hoş yani :)
  8. KomşununOğlu

Hepinize teşekkür ederim hoşbuldum gerçekten :) Acaba ben.. O çocuk muyum?
  9. KomşununOğlu

Hoşbulduk, İyi forumlar :)
  10. KomşununOğlu

Lupin III Live Action’a Uyarlanıyor

Berserk veya GTO kadar olmasa da onlar gibi klasik bir anime umarım batırmazlar :)
  11. KomşununOğlu

Mühim bir şey değil o zamanlar yorum yapmıyordum, yorumlarını okumuşluğum var o kadar :)
  12. Daha çok! Daha çok arşivlemeliyim (nihahaha) :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

Yok inanmak değil merak ettim belki bilmediğim ve güzel olan bir anime bulurum diye demiştim :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

hangi tür animeleri seviyosan söyle ona göre tavsiye veriyim? :) Yok ben illa görücem diyosan yapayım abime bi caps :D

13. KomşununOğlu

İlk İzlediğiniz Anime?

Ben küçükken isteksizce ablamın yanında Sailor Moon'u izlerdim.. Bir akşam MTV'de Yakushiji Tenzen'in (Basilisk 23. Bölüm) kafasıyla bedenini birleştirme çabalarına denk gelmiştim :) Ya da başka bir akşam Trt 1'de ruhların kaçışını izlemiştim :P Ama çocuk aklı işte.. One piecele başladım kesin sabah kalkıp star'da izlerdim :D
  14. KomşununOğlu

En iyisi şimdilik kaldırmak. Hayırlı olsun admin olmuşsun :)
  15. KomşununOğlu

Tam hatırlayamıyorum ama en azından forum yeni panele geçmeden evvel vardım diyebilirim :) Belki birden çok panel değiştirmiş de olabilirsiniz o.O Edit: Ama seni hatırlıyorum :D
  16. KomşununOğlu

Favori Anime Müzigin ?

Japon müziklerini sevmeyen birisi olarak fena değil diyebileceğim Basilisk ve Berserk giriş müziklerini sayabilirim.
  17. Merhaba, 18 yaşındayım Gazi İşletme fakültesinde 1. sınıf okuyorum. İsmim Süleyman Sıkı bir arşivciyim ankarada olan arkadaşlar ister danışmak için ister takas yapmak için her zaman rahatsız edebilirler :) Bu arada geçmiş yıllarda da türkanime forumun müdavimlerindendim :) Ancak aradan geçen zaman hem sizleri hem de kullanıcı adımı unutmama sebep oldu.. :P Umarım eskisi kadar sıcak bir foruma gelmişimdir iyi akşamlar geçirmeniz dileğimle :) NOT: Foruma üye olmak için 7-8 farklı hesap birden denemek zorunda kaldım :) Umarım yakın zamanda bu hatalar düzelir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.