Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne KomşununOğlu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Domdom bilmem bir şey ile MangaTürk sitesinden indirebilirsin veya direk online okuyabilirsin. 

Manga Türk sürekli hata veriyor benim şansıma mı yoksa linkler mi ölü bilemedim..

Dur google a domdom berserk yazıyım ne cıkacak bakalım

2. 22den sonrasını indirebilecek bir site bulamadım ingilizcem anında cevirecek seviyede değil malesef..

Şimdi sen de böyle diyince..

Edit :

Yiiihh o.O nediyosun?

3. Ayağımın tozuyla 2. başlığımı da açıyorum :)

Şu sıralar berserke fena sardım [her ne kadar istemesem de]

Animelerini bitirdim mangasından da yaklaşık 5-6 bölüm ilerledim.

Ama devam etmek istemiyorum çeşitli sebeplerden ötürü.

Acaba dedim :) Okuyup bilen birisi varsa kısaca benim için özetler mi?

Bilmiyorum en son 322. sayısı çıkmış YoungAnimal'da nereye kadar gittiyse özet geçerseniz çok mutlu olurum.

4. hoş geldin keyifli forumlar hi-onion-head-emoticon.gif?1292862508 

acaba sen 

confused-milk-bottle-emoticon.gif?129279o olabilir misin grinning-milk-bottle-emoticon.gif?129279

hoş geldin  :)

Kim kim çok merak ettim   :embarrassed2-onion-head-emotico  :desperate1-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

senden gelmeden önce forumda takılan bir arkadaş   :embarrassed2-onion-head-emotico söylemem eye-milk-bottle-emoticon.gif?1292791102 eğer oysa kendi söyler mi acaba bilmiyorumconfused-milk-bottle-emoticon.gif?129279değilse gommennn afraid-milk-bottle-emoticon.gif?12927910

Hoşgeldin ^_^ tekrar :D

Hepinize teşekkür ederim hoşbuldum gerçekten :)

Acaba ben.. O çocuk muyum?

5. Ben küçükken isteksizce ablamın yanında Sailor Moon'u izlerdim..

Bir akşam MTV'de Yakushiji Tenzen'in (Basilisk 23. Bölüm) kafasıyla bedenini birleştirme çabalarına denk gelmiştim :)

Ya da başka bir akşam Trt 1'de ruhların kaçışını izlemiştim :P

Ama çocuk aklı işte.. One piecele başladım kesin sabah kalkıp star'da izlerdim :D

6. Merhaba,

18 yaşındayım Gazi İşletme fakültesinde 1. sınıf okuyorum. İsmim Süleyman

Sıkı bir arşivciyim ankarada olan arkadaşlar ister danışmak için ister takas yapmak için her zaman rahatsız edebilirler :)

Bu arada geçmiş yıllarda da türkanime forumun müdavimlerindendim :)

Ancak aradan geçen zaman hem sizleri hem de kullanıcı adımı unutmama sebep oldu.. :P

Umarım eskisi kadar sıcak bir foruma gelmişimdir iyi akşamlar geçirmeniz dileğimle :)

NOT: Foruma üye olmak için 7-8 farklı hesap birden denemek zorunda kaldım :) Umarım yakın zamanda bu hatalar düzelir.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.