Jump to content

another..

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

another.. kullanıcısının paylaşımları

1. another..

Merhaba TurkAnime

hoşgeldiniz :)
  2. another..

Ben geldim dostlar..

hoşgeldiniz :D doğru adrestesiniz :good-job-onion-head-emoticon:
  3. another..

Merhaba arkadaşlar

Hoşgeldiniz :)
  4. another..

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

:good-job-onion-head-emoticon: güzel olmuşlar :) çizimdeki incelik farklı bir anime tarzı olmuş ^_^ hoş olmuş :D
  5. another..

Hi All :)

6. another..

7. another..

8. another..

9. another..

10. another..

a-a-a-a-a-a-anti na-na-narutocu mu ?? :crying1-onion-head-emoticon:
  11. another..

hohoyt işte güçlü zeynep nee-chann :cheer3-onion-head-emoticon: erkek kardeşler hep böyledir :hehe-onion-head-emoticon:
  12. another..

ben güzel mısır patlatırım ister misin? :D
  13. another..

Zeynep ablama katılıyorum her turlu geciniriz burada evelallah :D ben de bir chitanda fanıyımmmm bu arada :) cold dewil sempai hyouka izlediğinize göre çok merak ettiğim birşey var sorabilir miyim ? :D
  14. another..

Wellcome :)
  15. another..

Meraba ^^

Hoşgeldin nur ;) doğru adrestesin :) keyifli forumlar ^^
  16. another..

Merhaba!!!

hoşgeldin lacky-chann :D keyifli forumlar :17:
  17. another..

one piece vs karayip korsanları

one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşünmüyorum açıkçası. karayip korsanları one pieceten esinlenmiş olabilir olmayabilir bilmem sonuçta korsan senaryosu bir şekilde benzer olacaktır :) ama korsan hayatını one piece kessinlikle daha güzel ve daha eğlenceli işliyor :D karayip korsanlarını eğlenceli yapan sadece jack sparrow. ama one piece'in her karekteri hikayeye eğlence katıyor :D benim nacizane fikrim bu :cool-onion-head-emoticon:
  18. another..

En Zeki Anime Karakterleri

Bir numaram conannn :D tabi shikamaru, L, kakashi, hyoukideki ana karakter (adını unuttum), misaki mei... da sayabiliriz :)
  19. ve okullar iki gün tatil edilir... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. another..

another..

Çalışmayan demir pas tutar yahu :D çalışmak gerek ;)

20. bu küresel ısınma yüzünden artık kar yağdığında okullar tatil olmuyor... :( lütfen çevremize duyarlı olalım :)

21. another..

İtiraf Köşesi

ama anneme anlatamıyorum bir türlü yemek tencereden yenince daha lezzetli oluyoor :hehe-onion-head-emoticon:
  22. another..

İtiraf Köşesi

vah demek beterin beteri varmış :D sarmasız hayat... :crying1-onion-head-emoticon:
  23. another..

İtiraf Köşesi

bizimkinin de elinde ne varsa.. o gün... o gün tahta kaşık vardıı :desperate2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.