Jump to content

another..

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

another.. kullanıcısının paylaşımları

1. another..

İtiraf Köşesi

kessinlikle kaçmıyor :D pilav neyse de siz sarmadan mahrum kalmanın acısını biliyor musunuz ? :crying1-onion-head-emoticon: birgün tencerenin üstünden sarma yemiştim de... annem beni yakalamıştıı :crying3-onion-head-emoticon: :dead-onion-head-emoticon:
  2. another..

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Ben de minato-sama'nın fc üyesi olmak istiyoruuum :D
  3. bence de çevirileri yapılırsa ilgi görür. çünkü konusu ve türü güzel. ancak çok bölümü var insan bir yerden sonra artık bitsin diyebilir. hem ingilizce hem bol vakit. çünkü sadece 93 bölümü çevrilmiş. ve conan bölümleri halen devam ediyor.
  4. another..

( 147 / 147 ) Toriko

Konusu ve türü ilgimi çekti :) tamamlanınca izleyeceğim animeler arasında :) şimdiden emeğinize sağlık hokage minato ^^
  5. another..

anime torrent sitesi (nyaa)

doğrusu şu internet programlarından pek anlamam :ph34r: ama adrese baktım beğendim kaydettim :) olur da birgün bilgisayarım olursa o torrent denen programı yükler bu adresi de kullanırım :D
  6. another..

anime torrent sitesi (nyaa)

bu siteye üye olmak için belli bi ücret ödeniyor mu?
  7. another..

selamlar

hoşgeldiniz mangaka adayı ^_^
  8. another..

Çizimlerim (1. Güncelleme)

beklediğim çok anime ve manga var :D sizinkini de beklerim :17:
  9. another..

Yani tabi türkiyede mangaka mesleği parasız bırakır insanı :) bence de bir manga çıkartmak için daha da geliştirin kendinizi çünkü gerçekten güzel çizimleriniz var :) mesela ben okumak isterim manganızı :D
  10. another..

Mangaka olmak gibi bir isteğiniz veya hedefiniz var mı ?
  11. another..

Bellemere hele yüz ifadesi super olmuş :D
  12. another..

Gerçekten çok iyi olmuşlar şaşırdım ilkin animenin kendi resimleri sandım :) baya baya kavramışsınız çizmeyi :) tebrik ederim :D
  13. another..

Şimdi bu galerideki resimlerin hepsini gerçekten siz mi çizdiniz ?
  14. another..

DİKKAT!!! İlk Anime Çizişim :)

transformers çizimleri çok güzel :good-job-onion-head-emoticon: ilk anime çiziminiz olmasına rağmen gayet iyi çizmişsiniz ben özellikle narutoyu beğendim :) videonuzu da izledim o da çok iyidi :D
  15. another..

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

gakuen alice :) bir de merak ediyorum gakuen alice için 2. sezon projesi var mı yok mu ?
  16. another..

konichiwa animenist dostlar :)

hoşbulduk ^^ bir animeciyim izleyici olmakla yetinmem :)
  17. another..

( 12 / 12 ) Wake Up, Girls!

yeni projelerden en çok bu anime ilgimi çekti :) listeye aldım ^^ şimdiden kolay gelsin ;)
  18. another..

( 23 / 20+ ) Nisekoi

trailirini iyi ki verdiniz siyah beyaz :) merak içerisine girdim bile :lol: kolay gelsin şimdiden :good-job-onion-head-emoticon:
  19. another..

( 12 / 12 ) Noragami

konuyu okurken ne garip dedim trailerini izleyince ne ilginç dedim sonuç olarak ben bunu izlerim dedim :17:
  20. İzlemeyi düşündüğüm bir anime o hakkında o kadar övgü duydum ki o yuzden devamı gelsin isterim benim için de iyi olur izlemişken tam izlerim :D
  21. derdi olan insan okur derdi olmayan da okuyarak dert sahibi olur.. asıl mesele bir derdimizin olmasıdır... cemil meriç

22. izin verirseniz şuracıkta kendi kendime düş görmek istiyorum.. :) nuri pakdil

23. another..

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

sezai karakoç - gün doğmadan :)
  24. evet bu konuda pek hatta hiç bilgim yok teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.