Jump to content

Lacky

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

Lacky kullanıcısının paylaşımları

1. Lacky

2013/2014 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Uff uf ne güzel animeler var.:) Ya sabırsızlıkla bekliyorum.En çok beklediğim animeler Pupa,Wake Up,Girls!,Chuunibyou demo Koi ga Shitai!Season 2.Kimi no İru Machi,Blood Lad gibi animelerin OVA'sı da çıkıyor.Of çok mutluyum! :D
  2. Olley be,kar yüzünden bugün de okul tatili..Dün de tatildi,bugün de tatil..:)

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

La bilerek mi yapıyonuz siz anlamıom ki

3. Bu ne ya bende olmayan şeyler burada var.Bir kere ben güzelliğime dikkat ederim ama kokoş değilimdir.Yanımda ayna taşımam.Hiçkimse de kusur bulmam.Mesela 4 yıllık bir arkadaşım var,biraz kilolu,baya kavga ediyoruz,ama hiçbir kavgamda sen çok şişmansın demedim.Yalanları uzun saklayabiliyorum ama çok pişman oluyorum.Aaa bu hakaretler gururumu kırdı.(Aslanlar çok gururludur derler ya.
  4. Lacky

Merhaba! Benim Adım Alpaslan Ali!

Hoşgeldin!Ben de daha yeniyim merak etme. ;)
  5. Merhaba dostlarım..Benim adım Ceren.2. sınıftan beri anime izliyorum,animeye erken başladım.Daha yeni üye oldum buraya.Bazı hatalarım oldu artık anladım.Herkese forumda iyi eğlenceler..
  6. Lacky

İtiraf Köşesi

Küçükken,abimin yaşına gelince onunla eşit yaşta olurum sanıyodum ve çok mutlu oluyordum.Sanki abim hiç büyümeyecek gibi..İşte söyledim.
  7. Kafam çok dağınık..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.