Jump to content

Lacky

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

Lacky kullanıcısının paylaşımları

1. Lacky

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Belki daha sonra :D Benim uykum geldi ya herkese iyi geceler xUniversal bir gün senin fotonu göreceğim :D
  2. Lacky

Ben tek face'e resim atarım :D Onun dışında atmıyorum :D Aslında facemi size söylesem beni görürsünüz de.... Neyse :D
  3. Lacky

Tmm şimdi görünüyor :D
  4. Lacky

Evt görünmüyor yarın düzeltirim artık :D
  5. Lacky

Seni hayal ettim ve sen.... http://hizliresim.com/RyoRQG. Busun :D
  6. Lacky

Hmm başka ne kaldı ki :D
  7. Lacky

Uzun boylu ve zayıf...........mısın?
  8. Lacky

Oysa direk koyu kestane saçım var diyebilirdin -_-
  9. Lacky

Yoruldum artık seni tanımlamaya artık başkaları tanımlasın seni :D Bugünlük benden bu kadar :D
  10. Lacky

Böyle yazınca da böyle çıkıyor :) Hadi size benden bir Murat Boz :D: http://hizliresim.com/b8JpoY
  11. Lacky

Benim de kışın olan saç rengim ama yazın olunca değişiyor tabi :3. Aynen sanzu abla tesadüfe bak :)
  12. Lacky

Aman ben yoruldum ya sırf senin saç rengini bulana kadar :D Neyse bakın koyu kestane saç rengi:http://hizliresim.com/ml1pNZ
  13. Lacky

Ama kahverenginin tonu öyle değil mi?Gençler biz muhabbet mekanına gidelim bence adminlerden uyarı alıcaz...:)
  14. Lacky

Kahverengiye giriyor işte LAAANN BENİ BUNUN İÇİN MI UĞRAŞTIRDIN!! :D Şu an ağlamak istiyorum..:( :P
  15. Lacky

Ya hepsini söyledim kahverengi,kumral,sarışın hatta kızılı bile söyledim atladığım bişey mi var acaba..Siyah değil mi şimdi kafa bastı ah benim geri kafam -_-
  16. Lacky

Sen kimsin laaaaan diye bağırmak geliyor içimden yoksa kel misin :O :P
  17. Lacky

Hmm kumral ya da kızıl? (Kızılı neden sordum bilmiyorum şu ana kadar hiçbir erkeği kızıl görmedim anime erkeği olarak hayal ettim galiba :D)
  18. Lacky

Hiç birimi tutmadı -_- O zaman sarı saçlı mısın :P
  19. Lacky

Kankana gösterdin mi kendini :D Hmm düşüneyim orta boylu orta kilolu kahverengi saçlı biri misin?
  20. Lacky

Harbi dedin de ben seni de merak ediyorum :DEdit:Muhabbet mekanına mı gitsek adminlerden uyarı almazsak iyi :D
  21. Lacky

Kilomu seviyorum ben *-* Yeter ki fazlalaşmasın o zaman kötü olur :) Boyumu yanlış söylemişim ya ne 1.50 si 1.40larda bişeyim işte boyum kaç onu bilmiyom :D
  22. Lacky

Ben de anladım da fotomu atmayı düşünmüyorum belki biraz daha ileride.. Kendimi tanımlayım 11 yaşında 37 kiloda 1.50 boyunda açık kahverengi saçlı birisiyim -_-
  23. Lacky

Ben de Talha neye benziyorsunuz diye sorduğunda hayvana benziyoruz başka neye benzicez dicektim tövbe estağfirullah.. :D
  24. Lacky

Hahaha iyi demişsin :D
  25. Lacky

Tmm ben seni merak ediyorum resmini gösterecek misin? :D (Duymak istediğin buydu herhalde :D)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.