Jump to content

KuramaUN

TAÇE Yetkilisi
  • İçerik sayısı

1126
  • Kazandığı günler

272

KuramaUN kullanıcısının paylaşımları

1. 5. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  2. KuramaUN

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Fansublardan çok çevirmenlerin diyelim biz ona. Çevirisnin yapılmasını ben de isterim, bizim ekibimizdeki arkadaşın ödevleri okulu dersleri sebebi ile çeviriye ara vermesi gerekti. Yoksa yeniden çevirisine başlamıştık. Yaza kadar kimseyi bulamassak o arkadaş zaten geldiğinde devam edicek. O zamana kadar da bir çevirmen isterse elbette ona seriyi veririz, o da sizlerin beğenisine sunar.
  3. KuramaUN

( 12 /12 ) Ketsuekigata-kun!

valla ben yetişemiyom uploadlara dolu anime geliyo çevirmenler hızlı yani biz ayak uyduruyoz :D
  4. KuramaUN

( 12 /12 ) Ketsuekigata-kun!

Tüm Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler... Böylelikle bir serinin daha sonuna geldik. Çevirmen arkadaşımıza teşekkür eder, gelecek projelerde başarılar dilerim.
  5. KuramaUN

( 24 / 24 ) Sunabouzu

Bu şekilde çevirmene sunulur o başlamak istediği şekilde başlar 15 bölüm gitse bile baştan çevrilmesinden yanayım fakat benim düşüncemle maalesef olmuyor :)
  6. KuramaUN

( 11 / 10+ ) Love Stage!!

1-2-3-4-5. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Seri yeniden çevrilmeye başlanmıştır.
  7. KuramaUN

( 10 / 10 ) Isuca

7. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  8. KuramaUN

( 24 / 24 ) Sunabouzu

İlk 3 bölüm TAÇE çevirisi değildir.
  9. Anime Adı : Ketsuekigata-kun! Anime Türü : Komedi Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2013 Çevirmen : akinabetül Düzenleme : KuramaUN Özet; ‘Kan Grupları Üzerine Basit Bir Düşünüş’ isimli Kore çizgi romanının manga yapımından uyarlanan, dört farklı kan grubunun kimliği belirsiz ve isimsiz karakterlerini içeren anime Japonya ve Kore’deki popüler, kişileştirilmiş kan gruplarını (kan grupları hakkındaki klişeleri) ele alır. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  10. KuramaUN

Cevirmeyi isteyen birisi ciktiginda anime cevrilecektir. Maalesef kimseye zorla seri cevirtemeyiz. Cevrilmesini ben de isterim elbette ama durum budur.
  11. KuramaUN

TACE tek bir fansubtur. Bu sorunun muhattabi sadece biz degiliz. Her fansub istedigi seriyi cevirir.
  12. 1-2-3-4-5. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Seri baştan çevrilmeye başlanmıştır.
  13. KuramaUN

Ankaralı Animeseverler Buraya!

Tam olarak bir organizasyon değildi. 3-4 kişi görüşmüştük. Organizasyon olduğunda duyurulacaktır.
  14. 3. Bölüm Altyazı hatası giderildi. 4. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  15. KuramaUN

( 49 / 49 ) GetBackers

24-25. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  16. KuramaUN

Ankaralı Animeseverler Buraya!

Ileriki bir zaman icin genel bir etkinlik plani calismalarimiz mevcut. Hâlen kesin net bir sey yoktur.
  17. KuramaUN

( 24 / 24 ) Kurau Phantom Memory

1-2-3. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  18. hadi ya bir de kontrol etmiştim :( yarın düzeltirim :)
  19. KuramaUN

( 12 / 12 ) Death Parade

8. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  20. KuramaUN

Bleach Manga Tartışma

Şu ana kadar olan her şey Aizenin planını çıkarsa hiç şaşırmam :D
  21. KuramaUN

( 73 / 73 ) World Trigger

19. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Klasörde eksik olan 11. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...
  22. KuramaUN

( 12 / 12 ) Re:␣Hamatora

1-2-3. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler... Seri yeniden çevrilmeye başlanmıştır.
  23. KuramaUN

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season

8. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  24. KuramaUN

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Special 5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.