Jump to content

KuramaUN

TAÇE Yetkilisi
  • İçerik sayısı

1126
  • Kazandığı günler

271

KuramaUN kullanıcısının paylaşımları

1. Konuyu biraz boşladık gibi geldi, hemen yeni bir taneyle döndük :D
  2. KuramaUN

( 10 / 10 ) UN-GO: Inga Nikki

Çeviri tamamlanmıştır, 1-10. bölümler eklenmiştir. Çevirmen arkadaşımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim :)
  3. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Çarşamba akşamı düzenlemeler hazır olucak demiştik. Encode uploadı için net bir tarih söylemedik. 1 bölüm kaldı düzenlenecek, onun dışındaki 36 bölüm uploada hazır. 37 bölüm eklenmesi biraz zaman alıcak.
  4. Ano Natsu de Matteru animesinin 29 Ağustos'ta izleyicilerin beğenisine sunulacak olan OVA'sının traileri yayınlandı. Trailerı Türkçe altyazılı olarak buradan izleyebilirsiniz. Konusuna buradan ulaşabilirsiniz. Animenin tamamını izlemek için de bu linki kullanabilirsiniz. Trailer çevirisi Setsuna arkadaşımıza aittir. OVA'yı da kendisi çevirecek olup merak içinde beklemekteyiz :) İyi Seyirler :)
  5. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Dediğim gibi bu akşama düzenlemeler biticek, 37 bölümün encode ve uploadı ciddi manada zahmetli ve uzun bir iş, tahminimce pazara kadar sürer. Zaten çeviriler bittiği için yavaştan seri bitti diyebiliriz :)
  6. KuramaUN

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

7. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  7. KuramaUN

Selamlar

Hoş geldin :)
  8. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Düzenlemeler Çarşamba akşamına bitmiş olacak. Oradan sonrası sunucuların durumu ve hızına kalıyor :)
  9. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Çeviriler bitti sizlere daha iyi çeviri vermek için düzenliyoruz hepsini merak etmeyin az kaldı ;) Valla abi çevirisine bakmam lazım yine toriko gibi sıkıntılı bir altyazısı varsa ekip toplamak zor olacaktır :D şu an ankara dışındayım döneyim ilk işim bununla ilgilenmek olacak :D
  10. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Bakmak lazım ya gene böyle uzun serilere girmeden biraz etraflıca düşünmek gerekir, hazırlık lazım felan derken sağlam girmek lazım başlanacaksa :D
  11. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Şu an çoğunun düzenlemesi de bitti az kaldı hasretiniz arkadaşlar, sanırım 1 hafta içinde yüklenmiş olur bölümler :)
  12. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Son 2 bölüm cevriliyor ama bu demek olmuyor ki 2 bölüm bitti mi eklenecek. Duzenlemeler de son hiz devam ediyor, hepsinin düzenlemesi tamamlandiktan sonra siteye eklenek, iyi akşamlar.
  13. TAÇE'nin maskotu olarak kabul ettiğimiz, hepimizin çok yakın arkadaşı Alparslan(KatsuraLoc)'un günlük hayatından %95'i gerçek olan capsler :D Capsler bana ve çok değerli kardeşim, mizah anlayışıyla hepimizi mest eden Eolo-sama' ya aittir :) Devamı spoiler'da :)
  14. KuramaUN

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Çevirisi bitti bugün yarın hallolur sanırım site eklenmesi olayında bizim elimizden gelen bir şey yok malesef :)
  15. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Çeviriler büyük oranda bitti, tek hanelerde çevirimiz kaldı. :)
  16. KuramaUN

Merhaba

Hoş geldin Zeynep. Umarım iyi vakit geçirirsin :hi-onion-head-emoticon:
  17. KuramaUN

TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği

valla başlayalı daha 1 ay ancak oldu ve sadece maçları izliyorm pek bi bilgim yok ama belki lazım oluruz ekle beni de listeye :D KuramaUN olarak aratırsan bulursun beni :D
  18. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Erenin dediğini diyebilirim ben de en geç agustos sonu yani yaz sonu diyebilirim, ama o kadar uzun süreceğini zannetmiyorum :)
  19. KuramaUN

( 147 / 147 ) Toriko

Tarih vermem yanlış olur büyük bir kısmı bitirdik zaten tüm hız çevriliyor merak etmeyin seri KESİN OLARAK BİTECEK. Endişenizi anlıyorum, gelmeyecek belki diyorsunuz. Emin olabilirsiniz seri bitecek. Ve evet bir kerede hepsi yüklenecek :)
  20. KuramaUN

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Evet yollayabilirsiniz :)
  21. KuramaUN

Çevirisi Aniseaki'ye ait, tamamlayacaklarını umuyorum :)
  22. KuramaUN

Evet tamamen gönüllü olarak yapıyoruz, iletişim için buraya mesaj atabilirsiniz :) Film yanılmıyorsam bu ay vizyona girdi, daha internete düşmedi. Düştükten sonra tarih belki konuşulabilir :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.