Jump to content

アセナ

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne アセナ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. One outs ve code geass. İkisi death note kadar kaliteli hatta daha kalitelidir. :D 

Death Note gibi kötü sonu yok dimi (Ağır Kira Fan'ıyım :/)

Aklıma gelen bir tek Cuticle Tantei Inaba var işleyiş tarzıyla uzaktan yakından alakası yok komedi animesi ama dedektiflik falan var diye bi söyleyeyim dedim  :confused-onion-head-emoticon:

Banada değişiklik olur kötü mü :D 

code geass R1 ve R2 dead note tadında ama ben daha çok sevdim

Tanıtımı falan anımsatıyor önerin için teşekkürler

--Teşekkürler hepsini izlemeye çalışacağım 

• Death Note 
    • Fairy Tail
    • Bleach 
    • Uta No Prince Sama
    • Junjou Romantica
    • Mushi Uta (Daha 3 bölümü eklendi Türk Anime'ye)
    • Sekai-ichi  Hatsukoi
    • Ouran High School Host Club
    • Spirited Away 
    • Asa Made Jugyou Chu! (Ecchi)

Aklıma geldikçe eklerim   :cool-onion-head-emoticon:

Death Note tadında bir kaç tane anime önerin acilll !!  :bye2-onion-head-emoticon:  :cute2-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:

2. BALIK

(20 Şubat-20 Mart)

Ah sana ne desem bilmiyorum ki. Saf mısın, ***** mısın? Yüz yıl yaşasa, olgunlaşacağına daha da bir çocuklaşır bu. Ona kırılır, buna alınır, küser, kızar.... Ayyyy... İnsanın bunu düşünürken bile içi daralır. Hayatta zaman zaman önüne çıkan fırsatları bir türlü değerlendiremeyen beceriksizin tekidir. Yaşamı boyunca kolay yoldan para bulmayı hayal eder. Zaten uyumadığı anlarda, çok az istisnai durum dışında genelde hayal kuruyordur. Hep çelişkilerle doludur. Bir de sanki hiç olumsuz huyu yokmuş gibi, bir kuru inadı vardır ki... Tam bir karın ağrısı, baş belasıdır. Bunun huyuna, suyuna git, sonra canın ne istiyorsa yaptır buna. Ama bana sorarsan kendin yap daha iyi. Tam bir bunalımdır. Bir şeye moralinin bozulması için nefes alıyor olması bile yeterlidir. Ona sorsan hayatta en büyük acıları bu çekmiştir, gelen buna vurmuştur, giden buna vurmuştur. Ah zavallı daha ne yapsındır ki. Bunun bindiği gemi batar, tuttuğu dal kırılır. Anılarla yaşamağa bayılır. Geçmişinden asla sıyrılamaz. Dış görünüşe çok fazla önem verir. Öyle lider olmak gibi bir kaygısı yoktur, kıyıda köşede kendine bir yer bulsun yeter. Onu mutlu etmek neredeyse imkansız gibidir. Herhangi bir şeye bile hemen sevinebilir, ama asla mutlu olmaz. Şahsiyetsiz, karamsar,

olsa da olur ama olmasa acaba daha mı iyi olurdu dedirten tuhaf insanın tekidir.

Ne desem bilemedim şimdi...

3. Aynen...

Belkide çok öne srüldüğünden midir nedir, Sao da Shingeki'de güzel başlayıp, büyük beklentiler oluşturarak başlayıp daha sonradan normal anime kıvamına dönen türler oldu.Bunun en iyi örneği Sao bence...

Space Dandy daha ilk bölümü şimdilik ama ilk bölümde bana göre "komik anime" tarzının dışına pek çıkamadı.Hani bu animeyle ilgili bir beklentim yokdu ama beklentisi olanlara göre sıradan "komedi" animesi türünde başladı.Heee elbette kötü dediğim yok yanlış anlaşılmasın iyi güzeldi de, bana göre bir ekstrası gelmedi...

PS: Baş karakter South Park daki Kenny gibi paso ölüp ölüp dirilirse belki bir değişiklik olabilir ama :D

Aksine bence izle ;) Kimsenin animeyi kötülediği yok,komedi tarzında bir anime şimdilik ...

PS: Bu arada bilgine imzanı düzenle istersen ^_^ Adminler uyarmasın

2 'den fazla yasakmış ancak benim orada iki tane var şimdi bir admine soracağım sorun varsa düzeltsin hayır herkes diyor öyle  :mellow:   :bird-onion-head-emoticon:

4. Güzel konu ihtiyacı olanlara yarıyacağından eminim !  :admire2-onion-head-emoticon:

Gerçekten yararlı konu olmuş yeni başlayanlar için eline sağlık :D

Senin imza nedir öyle ya  :bled1-onion-head-emoticon:  ilk baş ciddi ciddi jb dinliyo zannettim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  sonu güzel olmuş  :cheer1-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:

5. Herşey aynı yazılsa daha güzel , samimi bir anime çevirisi olur benim kararımca. TR Dublajlı filmler gibi "Seni kahrolası pislik" denilmediği halde ölye olan çeviriler her zaman itici , kötü gelmiştir. Sansürsüz olduğu gibi uygulansın. Yoksa "çevirmen" çevirmen olmaktan çıkar Acun Ilıcalı gibi "Türkiye'yi çok seviyorum'diyor" çevirileri olur. Bu benim düşüncem aksini iddaa eden olabilir :P 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.