Jump to content

ErenJeager

Üyeler
  • İçerik sayısı

163
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne ErenJeager kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Her yere CV bırak internetten iş başvurusu yap, kimse geri dönüş yapmasın ulan "Biz sizi ararız" klişesini bile aratıyor adamlar

1. ErenJeager

ErenJeager

kpss ye girdim daha sonuç açıklanmasını bekliyorum . İşsizlik zor bir de okul bittikten sonra hemen işe girmek kolay değil.

2. (See 3 other replies to this status update)

2. Psycho Pass 2 Sonunda Geldi :) :) :)

3. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Dediğin gibi isimleri farklı içerikleri aynıdır ben fark dersleri alıp 5.yarı yıldan başladım sen ise 1.sınıftan beri okuyorsun .O yüzden farklı görünmüş olmalı. Allah yardımcımız olsun :)

2. (See 13 other replies to this status update)

4. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Yaşıtız oradan çıkarım yaptım birde ön lisanstan 2 yılda mezun olan arkadaşlarım şimdi 4. sınıftalar :) Bende Matematiksel İktisat,Sanayi Ekonomisi,Genel İşletme,Para Teorisi,Genel Muhasebe ,İktisada Giriş,Devlet Bütçesi ,Tarım Ekonomisi ve Uluslararası İktisat Dersleri var. Sanırım Ortak ders yok

5. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Sende benim gibi ön lisansta 1 yıl fazla mı takıldın :) Aslında güz döneminin bütün dersleri yabancı bana bende onlara :(

6. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Ben Sınavsız DGS ile 3. snıftan devam ediyorum . sen kaçıncı sınınftasın şimdi

7. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Bende dil olarak ingilizce seçtim öyle bir yazdın ki gözüm Ağrı dağı gibi büyüdü :(

8. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. ErenJeager

ErenJeager

Sende mi iktisat okuyorsun . Evet zor benimde sayısalım biraz kötü ama bir şekilde çalışacağız :)

9. M.Y.O Diplomamı sonunda alabildim :)

10. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

1. ErenJeager

ErenJeager

Bu özel günde kırgınlık olmaz Osakalı kita ve Sana İyi Bayramlar . Bol bol et yiyin :))))

11. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

1. ErenJeager

ErenJeager

Ha önce kır sonra gomen gomen de :))))

12. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

1. ErenJeager

ErenJeager

Karıştırmışım osakalı arkadaşım tokyolu olan kimdi :)))

13. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

1. ErenJeager

ErenJeager

abisi yazan tokyolu arkadaşa :) 2. sezon 1. sezona göre nispeten daha iyi sayılır mücahidem :))

14. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

1. ErenJeager

ErenJeager

Spor animelerini izlerken ister istemez hajime no ippo dan aldığım zevki arıyorum dediğin gibi olabilir ablası :))

15. Bir kimlik yenilemek 5 dakika o zahmeti çekmek paha biçilemez.

16. Tam Black Bullet Finalini İzleyecektim sayfa gitti :((

17. Allahım bu ne sıcak .Resmen asfalt eriyor sıcak kalkıyor yerden

1. ErenJeager

ErenJeager

Durum giderek kötü oluyor yakın gelecekte oralarda kar etmeyecek :(

2. (See 6 other replies to this status update)

18. Allahım bu ne sıcak .Resmen asfalt eriyor sıcak kalkıyor yerden

19. Survivor- Burning Heart Dinlerken İnsanın Rocky IV izleyesi geliyor çok harika bir müzik. http://youtu.be/Kc71KZG87X4

20. Survivor- Burning Heart Dinlerken İnsanın Rocky IV izleyesi geliyor çok harika bir müzik. http://youtu.be/Kc71KZG87X4

21. Hey, merhaba.

1. ErenJeager

ErenJeager

umarım girmeye vakit bulursun sohbet ederiz :)

2. (See 7 other replies to this status update)

22. Hey, merhaba.

1. ErenJeager

ErenJeager

Neden son günler üyeliğini mi donduracaksın

2. (See 7 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.