Jump to content

kaenx

Üyeler
  • İçerik sayısı

58
  • Son ziyareti

kaenx kullanıcısının paylaşımları

1. en azından oy atan herkes birer cizim atarsa eminim fanart bölümüyle ilgilenen herkes cizim yapicaktır :) herkese başarılar ^^ leviyi zaten çizmiştim ace olaydı iyiydi <_<
  2. kaenx

2. haftalık çizim konsepti

hadi bakalim yalnız birinciyi seçip çizmeden 2.yi niye oyluyoruz erken degilmi :D ne olursa olsun bir ace cizmeliyiz kanımca
  3. iyi bir başlangıç ,mera mera no mi nin efsanesi kazansın :)))
  4. kaenx

çizimde dayanışma :)

abi burada yetkili de degilim forum hakkındada pek bilgim yok ama facedeki grupta akahige zaten yönetici durumda eğer ilgilenebilicegini söyliyen varsa başka oda katılabilir,eğer isterseniz orada böyle birşey yapabiliriz ,yer farketmez benim icin önerim bu,bende varım hertürlü.
  5. kaenx

forumdan 10kişi ilgi gösterse ne ala :)
  6. kaenx

sana katılıyorm facede kurdugumuz sayfaya katılan 30 kişi var 20si arkadaşlarım yani haftalik programlar var kafamda kendi aramızda eglenelim filan diyede 10 kişi ile ne kadar olur bu iş ? birde zaten iletilere 30kişi varsa 10 kişi ya bakıyor ya bakmıyor istek lazım biraz bu konuda sanırsam.zorla güzellik olmuyor :)
  7. kaenx

face kullanan arkadaşlarımızda sayfamızı begenirlerse önümüzdeki günlerd kapsamlı bir başlangıç yapmayı düşünüyoruz,bir yandanda yeni başliyanlara teknik olarak yardımcı olmaya çalişiyoruz :=) deviden yakn zamanda bir derleme yapıp yükleme yapmayı düşünüyorum bende :)
  8. kaenx

aynı fikirdeyim ,hem devi den hem burdan hem faceden toplulugumuzu oluşturup beraber cizip karaliyalim,beraber tartışalim beraber konuşalim mangakalık yapmak isteyen birçok arkadaşın oldugunu biliyorum bu sitede eğer istedigimiz gibi bir ortam oluşturabilirsek yardımlaşarak herkesin daha iyi noktalara gelmesine yardımcı olabiliriz kanısındayım :)
  9. kaenx

Naruto-Neji

https://www.facebook.com/MangAnimeTr buda bizim anime ve manga sayfamız facebook üzerinde orayada bekleriz cizimlerimizi ve çalişmalarımızı yayınlıyoruz :)
  10. kaenx

Naruto-Neji

güzel bir başlangıç yapmışsın cizgilerin güzel bolca çalış eminim çok daha iyi olucaktır,sitede fancizimlerine çok fazla talep olmadıgı icin az sayıdayız sana verebilicegim tavsiye cizgileri çekerken elini korkak alıştırma ilk önce tarama cizgileriyle bolca kagıtta gezin dogru cizgiye yaklaşınca keskin ve netlik katarsın ve bolca karala ciz elin kagıda alıştıkca ilerlersin :) kolay gelsin
  11. kaenx

Bu da bendeki...

güzel cizim çalişmaya devaam :) bu arada gaara imzana bayıldım ya cok güzel olmuş :D
  12. kaenx

sanırım face grup içerisinde birçok paylaşım sınırlı halde ,etkinler düzenleyip yazılan cizilen şeylerin dosyalar halinde olabilmesi için grup degil sayfa yapmak gerekliymiş bu yüzden birde aynı isimde birde sayfa oluşturdum ,üstteki yazıyada onu ekledim https://www.facebook.com/pages/Manga-Anime-Tr/282951668536724 bu daha temiz ve düzenli bir sisteme sahip
  13. kaenx

slamdunk severden beklenildigi üzere güzel bi yorum :D evet dediklerine katiliyorum eğer öyle bir olay olursa katılım miktarimiz artar.hatta dayanamayıp hemen bir facebook sayfa kurdum,böylelikle platform olarak burayı seçen arkadaşlarımızada erişebiliriz,Aykutunda devi sayfasını sayfa olarak ekledim https://www.facebook.com/pages/Manga-Anime-Tr/282951668536724 buda sayfası hepinizi burayada bekliyorum ben bora sayafa karışıklık yaşanmasın :) eğer aykutun izni olursa devi de paylaştıklarımızı burayada aktarıp bir kaç etkinlikle iki sayfayı bir tutmak istiyorum
  14. kaenx

elbet katılım olur biraz yol katettildimi mutlaka daha da katılan olur :)
  15. kaenx

bende geldim http://kaenx.deviantart.com/
  16. kaenx

Kaenx Fan-art

teşekkür ederim,olay tabiyki yetenek le ilişkili ama bence istenildikten sonra ve yeterli çaba çalışmayla neden olmasın bende kendimi çok yetenekli bulmuyorum açıkçası ama geliştirmeye çalişiyorum :)
  17. kaenx

Kaenx Fan-art

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ,begenmenize sevindim :D çizemiyor olabilirsin ama hoşuna giden bi karakter varsa sana özgün bir çizim yapmayı deneyebilirim :) umarım dahada iyi olurlar :)
  18. kaenx

Kaenx Fan-art

Teşekkür ederim ,evet tablet ve maus kullanıyorum :) ilgin icin saol
  19. kaenx

Kaenx Fan-art

arkadaşlar uzun bir dönem internetsiz kaldıgım icin güncelleme yapamadım pek ,önümüzdeki günlerde yeni çalışmalarımı dahil etmeye calişicam,derslerim yogunlaştıgı için bu konuda sıkıntılarım oluyor müsait oldukça güncellemeye devam edicegim teknik aksaklıktan dolayı özür dilerim herkesden :) aklınıza gelen anime manga dizi karakterlerini cizimlerimde görmek isterseniz bana msj atabilirsiniz,birkaç arkadaşın isteklerini yayınladım dedigim gibi zaman oldukça yenilerinide yapmayı planliyorum
  20. kaenx

Kaenx Fan-art

arkadaşlar evdeki teşhisatım tamir edildigine göre artık her hafta başı başlıktada belirttigim gibi yeni çalışmalarımı bi sıkıntı olmadıgı sürece bu başlık altında paylaşacagım anime ve manga severlerin mutlaka göz atmalarını tavsiye ederim :)
  21. olduğun gibi görün yada göründügün gibi ol

22. kaenx

Kaenx Fan-art

haklısın belki degişecektir zaten ilerisi için birşey diyemem :)
  23. kaenx

Kaenx Fan-art

:) şu an çalınması beni üzmekten çok daha iyi hissettirir çünkü daha oldukça amatörüm çalınıyor olması onların güzel oldugunu ve gelişme kaydettigimi gösterir benim için :) ben çalışmalarıma imza atarken veya yayınlarken bile tereddüt halindeyim o kadar iyi çizerler ve çalışanlar varki o yüzden şu an için çokda problem degil sizin gibi sevenler sayanlar hoşuna giden insanlara bi gram keyif aldırtabiliyorsam çalışmalarımla benim için yeterli :) yine düşünüp yazdıgınız için tekrar teşekkür ederim saolun =)
  24. kaenx

Kaenx Fan-art

Tamamdır dikkat ederim :) tekrardan teşekkürler
  25. kaenx

Kaenx Fan-art

teşekkür ederim millet ,genelde resimlerimin kenarlarında imzam oluyor çok belirgin resmi görüntüsünü bozucak şekilde imza atmamaya çalışıyorum şu an çalınmaktan çok uzakta bi seviyedeyim ama yinede düşüncen icin teşekkür ederim,:) skrillex valla bende çok amatörüm ama yardımcı olmak tabiki isterim elimden geldigince :) teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.