Jump to content

niketi

Stajyer
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne niketi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bizim insanımız güneşin yanında çalışıyor olsun sigarasını güneşle yakar, müthiş bir cesaret var....

1. niketi

niketi

Doğru diyorsun işe yarayan bir cesaret varda bir de yaramayan yok mu, arkandan b.k yoluna gitti niyazi deme ihtimalleri de var. Adamın cesareti tavan yapmış polise molotof, taş atıyor. Allah ve kanun korkusu yok karısını dövüyor. işin aslı kaybedecek bir şeyi yok değil kaybedeceği şeyin farkında değil bu adamlar. Benim muhabbette ilginç yerlere gitmeye başladı. Bir de destekleyici haber sana: http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/44857-yurduminsani-turklere-mahsus-olumler-/9 oku türklere has...

2. (See 7 other replies to this status update)

2. Yarın askerlik yolcuğu başlıyor... 6 ay anime yok :(... Şafak 168 :D

1. niketi

niketi

Dert etme dostum gönüller bir olsun. Acemi birliğim samsun, usta birliğim Lefkoşa :D

2. (See 11 other replies to this status update)

3. Yarın askerlik yolcuğu başlıyor... 6 ay anime yok :(... Şafak 168 :D

1. niketi

niketi

Moral konusunda mevcut düzenimin bozulması nedeni ile moralim zaten yerlerde. İşimden ayrılmak zorunda kaldım, evimin eşyalarını satıp evi boşalttım, geri döndüğümde aynı sıkıntıları bir daha yaşamak zorunda kalacak olmak yeterince moralimi bozuyor. Artı anime izlemeyememek...:( Askerlik bunun yanında hiç bir şey. Hatta kafa dinleme yeri bile diyebilirim ;)

4. Yarın askerlik yolcuğu başlıyor... 6 ay anime yok :(... Şafak 168 :D

1. niketi

niketi

Şarkıda acele etmene gerek kalmadı demek oluyor :D. İstersen 6 ay sonra çevir. Biraz da geç söylemiş olabilirim de :P

5. Yarın askerlik yolcuğu başlıyor... 6 ay anime yok :(... Şafak 168 :D

1. niketi

niketi

Herkese teşekkür ederim :) Bu arada niteki değil dostum, niketi :)

6. animeler yüzünden vizelere çalışamıyoomm

1. niketi

niketi

ders vizede geçilir, çünkü vizenin telafisi yok!

2. (See 1 other reply to this status update)

1. niketi

niketi

Endüstrinin gücünü kimse sınamasın :D. Kantine giderken endüstrinin katından geçerdik(-dik çünkü okul bitti:)) bir tane erkek öğretim elemanı yok. Öğrencilerden bahsetmeme gerek yok sanırım :) İşletme ise mühendisler için pandoranın kutusu. Dip not: Endüstri müh. bazı yerlerde işletme müh. diye geçer :)

2. (See 6 other replies to this status update)

7. 357. Dönem Celbi [ Kısa Dönem - Yedek Subay Aday Adayı ]

1. niketi

niketi

Sağ ol kardeşim, Asteğmen maaşı da 2500-3300 lira arası (şehre göre değişir) bir şey fena bir rakam değil yapılabilir. Fakülte bitirip askeriyede kalırsan da yanılmıyorsam albaylığa kadar yüksele biliyorsun. Yine de askerliği görmeden karar verme derim :) Senin için de hayırlısı olsun.

2. (See 4 other replies to this status update)

8. 357. Dönem Celbi [ Kısa Dönem - Yedek Subay Aday Adayı ]

1. niketi

niketi

4 yıllık bir fakülte bitirirsen askerliği ya kısa dönem (6 ay) yada uzun dönem (12 ay) maaşlı asteğmen yaparsın. Askerde kalmana gerek yok askerlik süresi içinde geçerli bir durum.

2. (See 4 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.