Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Özlemişim bu animeyi annemi anime bağımlısı yapan da buymuş zaten. Bir ara izlerdim sonra RR'de bıraktım.

NOT: ARKADAŞLAR TÜM BÖLÜMLERİ YAYINLANMAYABİLİR HATTA DAHA BİLE KISA YAPARLAR ANİMEZ'İN SORUNLARINDAN BİRİ DE BUDUR ÇOĞU ANİMEYİ -ÖZELLİKLE ÇOK BÖLÜMLÜ OLANLARI- YARIDA KESERLER VE DAHA BÖLÜMÜ GELMEZ. SAILOR MOON GİBİ BİR ANİMEYİ 40-45 YA DA 60-65 BÖLÜMÜNÜ GÖSTERİRLER.

2. Yeni bölüm çok ekşınlı! Şu ana kadar 2 tane SHAFT'ın '' Kafa'' detaylarını yakladım, şarkılardan bir bölüm var... (izleyince ne demek istediğimi anlarsınız) Ending gelmiş...üzücüydü bana göre.

Bu arada not olsun diye söylüyorum sonda Azami'nin hikayesini anlatıyordu (1. bölümde) o diğer bölümde ne olacağını gösteren ön izleme değil! Yani 2. bölüm çevirildiğinde şaşmayın!

3. Shintarou'nun ayaklarına hiç dikkat etmemiştim... iyi detay. Mangasının yeni bölümü hala gelmedi :angry:

Sonunda seviniyorum şu Summertime Record anime bölümü olacak :embarrassed3-onion-head-emotico ... sonunu çok merak ediyorum. Yalnız genel çaplı bir araştırma yapmıştım çoğu kişide şu sorun var... Haruka gitse üzülüyorlar Konoha geldiğinde alışıyorlar sonra Haruka geldi diye Konoha'ya üzülüyorlar <_< -Haklılar da-...Spoiler vermek istemedim o yüzden cümleyi yanlış anlamayın.

Akşam japonca sözlüğü karıştırıken aklıma dank etti... Japonca kokonotsu (9) ee şimdi Kokonose ile bir bağlantısı olabilir mi? Ne de olsa Konoha grubun 9. üyesi... :P

4. Ceza aldığım için izleyememiştim... Bugün izledim! :hell-yes-onion-head-emoticon:  Shaft aklımı allak bullak etti resmen :wacko:... Kano'nun tipi çok tuhaf olmuş...

Opening'de Haruka ile Konoha'yı görünce çığlığım caddeye kadar ulaşmış... :bye2-onion-head-emoticon: arkadaşım söyledi - gerçi caddeye yakınım çığlığımın ulaşması anormal değil-

Ama yinede güzeldi her ne kadar aklımı karıştırsa da...

Mangasının hala yeni bölümü gelmedi :depressed2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.