Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Heheh eve geliyim eklerim. :D

Amacim insanlari Sao ya geri kazandirmakti. (birde Sao fc kapanmis bende kiritoya laf atacak konu ariyordum, sonra dedim GGo var en guzel burada laf atarim. Kurmus bulundum yani :)

Alfeim'de battı ama bunda çıkabilir -_- -büyük silahlar falan varsa kaptı zaten beni   :hell-yes-onion-head-emoticon:-

2. İlmunate(doğru yazdım mı bilmiyorum),aklımda kalan bilgilerle yazcam,Anlamı Trükçe aydınlanma demek fizik derslerinde görmüş olan vardır belki,neyse,

Tarihi olarak mısıra dayanıyor.Mısırda ilk paramitler kölelerde önce mısır insanları tarafından yapılmıştır,ilk olarak piramit taban zemindeki taşlar ne kadar güçlü ise,en yukarda Tanrıya ulaşan taşı dengede tutabilir gibi bir matıkla yaptıklarını düşünüyorum,yani sistem olarak liderlerinin yukarıda olmasının sembolüydü.Daha sonra mısırlılar bu yukarda olmayı farklı yorumlayıp,kendini insanlıktan üst göremeye başladı,bu düşünce mısır yok olsada devam etti,Doların üzerinde dahi gördüğümüz işaret olsun yada diğerleri :D

Çok yazdım be lanet olsun  :depressed2-onion-head-emoticon:

Kısaca insanları kandıran ve arkalarından evreni yok etme planları kuran mistik örgüt... :P -Sabri de bu işin içinde-

3. Yumurcak Tv de yine aynı Sefiller ismiyle yayınlanıyordu önceden, herhangi bir grubun çevirdiğini sanmıyorum o yüzden alt yazısını bulamazsın.

İngilizcen varsa veya başka bir dil biliyorsan eğer " Les Misérables: Shoujo Cosette " şeklinde arayıp bulabilir ve izleyebilirsin. Bunun dışında Yumurcak Tv ye mail atabilirsin, dikkate alacaklarını düşünüyorum. Bol şans.

Bir denerim teşekkürler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.