Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

Merhaba , buralarda daha yeniyim ...

Evet ♠Misaki♠ ye katılıyorum ben izlemiştim harika bir anime serisiydi keşke ikinci sezonu olsaydı hem kaliteli romantik komedi sihir karakterler tatlı:)
  2. ecem_yuki

Merhaba forum halkı!! +.+

H.geldin Damla sende benim gibi romantik komedi seviyorsun ne güzel gerçekten bu sitede çok güzel animeler var skep beat uta prince sama Special A Vampir Knight vb. çok güzel anime serileri var sayarsam çook uzun olur bunlar favorilerden tabi ayrıca eski bir anie sever olarak bu animeler çok güzel tavsiye ederim bende :D :D
  3. ecem_yuki

Merhaba , buralarda daha yeniyim ...

h.geldin :D aynı şekilde bende tür olarak romantik komedi seviyorum.animede romantizm komedi olmazsa olmazlarından :D :D (benim düşüncem tabi) ;)
  4. ecem_yuki

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

oooo en sevdiğim animenin bölümleri gelmiş tşk.ler sabırsızlıka bekliyordum :D teşekkürler TheDirectEco emeğine sağlıkk :D :D
  5. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora

gerçekten çook güzeldi izlemekte büyük keyif aldım emeği geçen herkese özelliklede sullene teşekkürü bir borç bilirim. :D :D :D
  6. ecem_yuki

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

o zaman bende kanameyi tercih edeyim yalnız kalmasın dimi ama :D :embarrassed1-onion-head-emotico
  7. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

inş çıkar ya zor bi ama yinede ümit kesmeyelim di mi :D
  8. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

keşke ona benzer animeler olsa tabi içinde zero ve kaname gibi cool ve karizmetikler olacak süper olurdu :D :D :D
  9. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

aynen bende katılıyorum sana gönlüm bir zero ya bir kanameye gidiyo :lol:
  10. ecem_yuki

senin çevirilerini kesinlikle takip edicem ayrıca diğer çevirmenlerde elinden geldiğince çeviriyorlar demekki yoğun olduklarından çevirileri duruyor yada geç geliyo eee kolay iş değil ki siz çevirmenlerin yaptığı iş.biz izleyicilerde çok sabırsız oluyoruz.herkezin emeğine sağlık teşekkürler şi şi :D
  11. ecem_yuki

Konnichiwa Minna-san

hepiniz h.g.gerçi bende üye olarak yeniyim :D iyi forumlar herkese :D
  12. ecem_yuki

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

mekaku city aktors Black Bullet Kamigami No Asobi sabırsızlıkla beklmekteyim. :D Paylaşım için tşk.ler ;)
  13. ecem_yuki

gerçekten çeviri için teşekkür ederim :) nice çeviriler dileğiyle :D emeğinize sağlık......
  14. ecem_yuki

Bisco Hatori’den Sevindirici Haber

keşke bu mangaları anime serilerine çevirseler çok güzel olurdu manga pek zevkli olmuyor açıkçası özelliklede Millennium Snow un anime seri olarak karşımıza çıksaydı süper olurdu romantizm konulu animeleri seven biri olarak süper olurdu :D :D :D
  15. resimleri güzel bir animesini izlemiştim güzeldi ama finalı yarım dı sankii bişeyler eksik gibiiydi tabi bu benim düşüncem:)
  16. ecem_yuki

Puzzle Fansub

hayırlı olsun emeklerinize sağlık arkadaşlar daha nice animeler çevirmeniz dileğiyle :D
  17. ecem_yuki

Fatality Fansub

arkadaşlar emeklerinize sağlık iyi çlışmalar ;)
  18. ecem_yuki

Sullen sanada ayrıca tşk.ler kolay gelsin:)
  19. ecem_yuki

gerçekten emeği geçen arkadaşlara tşk.ederim bölümleri yüklediğiniz için yavaş yavaş sonlarınada geliyoruz serinin bu sitede her animeyi izlemek büyük keyif verdi günün yorgunluğunuda stresinide sayenizde atıyoruz. tabi bunlar kalbimden geçen sözler biz hazır izleyicilerin sürekli söylediği bişey var pardon yazdığımiz diyelim :D emeğinize sağlık :Dbiraz klişeleşmiş sözler olabilir ama yinede elimizden başka bişi gelmiyor tekrar tşk.ler arkadaşlar :D
  20. ecem_yuki

çok tşk ederiz yeni bölümde gelmiş emeğinize sağlık bu animede emeği geçen herkese gerçekten tşk ederim heyecanlı yerinde bitmişti:)
  21. maalesef öle bir yeteneğim yok :( matematikte ve ingilizcede iyi iken resimde pek iyi değildim açıkçası keşke yeteneğim olsaydı 1.nci sıradaki ödül için yarışırdım :D :D :D
  22. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

Aynen katılıyorum o yüzden hiçbir animenin mangasını okumuyorum bir Vampir knightı okumuştum zevkli olmuyor gerçekten :(
  23. ecem_yuki

Berserk’in Devam Tarihi

inş tabi nasip :D :D
  24. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

ben pek ümitli olmasamda inş çıkar ikisinden birisinin çıkmasına razıyım açıkçası
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.