Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

inş ya dört gözle beklemeye devam ediyorum şu an bu seriye benzeyen anime bulmak geçekten çook zor ya :(
  2. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

hoşgeldin aramıza:)
  3. ecem_yuki

Merhaba mina :)

selam hoşgeldin ;)
  4. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

inş ya inş :( bari filmi falan çıksa onuda izlemeye razıyım kim nederse desin harika bir animeydi devamı olması gerekiyordu dediğin gibi iptal oldu mangasını da okumuştum hemde kaçkez ama üzücü yaa bak sinirlerim bozuldu :angry: :D
  5. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora

gerçekten çok tşk ederim bölümlerin hızlı gelmesi harika .konuda çok güzel ayrıca başroldeki erkek karekter için izlenir tabi bazı sahnesi haric çok güzel bir anime enerji dolması için birini öpmek saçma ama çook sevdiğim favori animelerimden birtanesi diğer favorilerimin diğer bölümlerini beklemekteyim en iyi tesellim bu anime yürekten tşk.ler :D
  6. ecem_yuki

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Ben special A nın son iki bölümünde çok ağlamıştım ya başrol kızımızın uçağın peşinden koşarak çocuğun arkasından ellerini uzatarak gitme demesi ağlaması bayağı etkilemişti beni :hell-yes-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  7. ecem_yuki

harikasınız gerçekten çok güzel bir bölümdü tşk.ler :D
  8. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

yok bence benzemiyorlar açıkçası benzdiği tek taraf var iki erkeğin insan kıza aşık olması açıkçası vampir günlükleri uzadıkça saçmalamaya başladı Vampir Knight ın eline su dökemez bence :D
  9. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

aşk üçgeni vardı aslında zero da aşıktı ama içine attı duygularını ayrıca aidou da çok tatlı ya harika bir anime serisiydi ayrıca açılış müziği de harika çok severek dinlediğim müzikti kapanış müziği hüzünlüydü keşke 3. sezonu çıksaydı naruto gibi uzun olmalıydı neden filmini yapmamışlar ki hayret ediyorum ayrıca da diğer animelere baktığında dizileri çıktı buna birçok örnek verebilirim aslında üzücü :( :( :(
  10. ecem_yuki

gerçektende çok güzel bir anime heyecanlı da favori animelerime ekledim diğer bölümlerini heyecanla bekliyorum ayrıca çok tşk.ler :) :D :D :D helede prens çook cool karizmatik ve kawaii :wub: :wub:
  11. ecem_yuki

Gerçek Anime Kızı

evet gerçektende çok güzel kızmış tatlı bir yüüzü var azcıkta konuşurken gülse süper olur cana yakın kızlar herzaman ilgi görür. :D genelde bayanlar bayanı biraz kıskanır ama ben bayan olarak öle düşüncelerim yok.beylerin aşık olcağı bir kız anime kızları biraz andırıyo tabi anime kızları saf komik içinden geldiği gibi konuşan olur amma felsefik konuştum ha :D :D
  12. ecem_yuki

Yuri FC (+15)

yuri yaoi shounen ai gibi animeler benim tarzım değil :D izlemiyorum da lakin yinede yuri fc sayfanız hayırlı olsun :D :D bir yorum yapayım dedim :D
  13. ecem_yuki

( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew

çok güzel bir anime konu açısındandan karekterler açısındandan harika bir anime ne varsa eski animeerde var ben hep bunu derim romantik olursada tadındaz izlenmiyo :D tabi ben izliyorum o ayrı o sarışın çocukta çok kawai emeği geçen herkese çok tşk ederiz çevirilerinizde kolay gelsin :D :D ;)
  14. ecem_yuki

( 12 / 12 ) BlazBlue: Alter Memory

güzel bir anime tabi biraz insanın kafasını karıştırıyo emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim ;) :D
  15. bencede çok güzeller zero kaneme usaigininde resimleri olursa süper olur benim pc de var:) :D :D
  16. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

tşk.ler çok sevindim:)
  17. darısı diğer yarım kalan dört gözle beklediğimiz animelrin başına gelsin :D
  18. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

ayrıca bende vampir knight serisi fanlardanım serilerini kaç kez izlediğimi unuttum bile tekrar tekra tabi abartılı olmasın ama 3.sezonunuda kaç senedir bekliyorum :D çıkacak cıkacak denildi ama çıkmadı filmide olsa izlerim ama o da yok ya :( :(
  19. ecem_yuki

ayyy çook harika bir anime serisi konusuda çook güzel gerçekten çok mutlu oldum romantizm ve sihirli animeleri çok severim bende anime arıyordum çoğu seviğm anime serilerini bitirmiştim bazılarınında çevirilerini bekliyordum bu seriyide takibe aldım klasik olacak ama tüm kalbimle emeği geçen herkese çok tşk ederim ayrıca da kolay gelsin:):):)
  20. izle muhteşem olmasa da güzel seriler
  21. ecem_yuki

Anime Bitince Depresyon

bana da omuştu ama öle depresyon gibi değil mesela vampir knight serileri bitince onun gibi anime serisi bulamam diye çok üzülmüştüm çünkü güzel etkiler birakmıştı sdaha sonra special a yıda izleyince ondada oldu çünkü bu tarz animeler insanı günlük strsten alıyo o anda unutuyosunuz başka dünyaya açılıyosunuz üzüntüleri biraz hafifletiyo ne bilim bende oluyo :D
  22. aman unutulmasında :D Tokyo Mew Mew de gerçi izliyorum peki takip etmeye devam ediyorum bilgilendirdiniz için ayrıca tşk.ler :D
  23. çok güzel bir anime hala devamı gelmedi :( bekleyen seyirci pas tutmaz heralde :D lütfen unutmayın bu seriyi tşk.ler :D
  24. imzaların güzel emeğine sağlık yalnız imza olarak değilde justın bieberi sevmem. :D şahsi düşüncem bu benim yalnış anlaşılmasın sakın :D
  25. ecem_yuki

Amatör Çalışmalarım ^^

bence hepsini çok güzel çizmişsin hiç yapamayanlarda var(ben gibi) :D :D emeğine sağlık böyle devam et bırakma ;) ;) ama benzetmişsinde ayrıca çizimlerini güzeldi:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.