Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Hakuouki Hekketsu Roku bitirdim tabi bu ikinci kez izleyişim oldu yeni animeleri saymıyorum çünkü onlar devam ediyor harika bir seriydi açıkçası konu açısından ve her bakımdan harika bir seri :wub:
  2. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

2.bölümde çok güzeldi sabırsızlıkla ve dört gözle bekliyorum diğer bölümlerini harikasınız..... :D
  3. ecem_yuki

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

evet ilk bölüm güzeldi çizimler biraz farklı olsada güzeldi bakıcaz diğer bölümlerine emeği geçen arkadaşlara gerçekten tşk.ler :)
  4. ecem_yuki

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

bencede çizimlerin çok güzell böyle devam et :D
  5. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

tşk.ler arkadaşlar özelliklede çabalarınız için :)
  6. ecem_yuki

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

kızlar desek daha doğru olur bence :D
  7. eskiden çook eski olmasada avea reklamı vardı sevgilisiyle konuşma hesabı yapan adını unuttumda o reklam çok hoşuma gider di bayılırdım o reklama :D
  8. ecem_yuki

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

aslında çirkin insan yoktur çirkinlik yani görünüş kişiden kiişiye değişir bazen iç güzelliğide yüzüne yansıyabilir ama şunuda söylüyeyim iç güzelliği karakteri düşünceleri davranışları önemlidir bence önce iç güzelliğine bakmak gerekir ama tabi biz öle yapmıyoruz tabi yüzünede bakılacak olmasıda gerekir bazende biz seçmiyoruz kalbimiz seçiyor şans meselesi biraz karışık bir yorum oldu açıkçası :D B)
  9. ecem_yuki

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

gerçektende nisan ayını animeleri çok güzel heyecanla izleyeceğim bir kaç anime var ayrıca sabırsızlıkla devamlarınıda bekliyorum:))
  10. ecem_yuki

süper ya keşke başlasada izlesek heyecanla bekliyorum derginin posteride güzelmişş :D paylaşım için tşk.ler
  11. ecem_yuki

gerçekten dergi kapağı güzelmiş beyendim rengarenk ve karakterler çok tatlı yaaa :D
  12. ecem_yuki

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

keşke romantizm konulu animeler daha fazla çoğalsa çoook süper olurdu insana güzel duygular yaşatıyor ve mutlu ediyor :wub: sanki sen aşık olmuşsun gibi kalbin pır pır atıyor karakterle birlikte :D
  13. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

açıkçası ben hissediyorum manga olarak açıkçası takip etmiyorum animenin yerini tutmuyor çooook gelecek diye bekledim gelmedi gerçektende harika seriydi çok uzun süre etkisinden kurtulamadığım bir anime
  14. ecem_yuki

( 13 / 13 ) Black Bullet

tşk.ler 1.bölüm güzeldi paylaşım ve emekleriniz için tşk.ler arkadaşlar kolay gelsin :D
  15. ecem_yuki

Ağlama Duvarı

I hate myself and my stupidity :( (kendimden ve aptallığımdan nefret ediyorum)
  16. ecem_yuki

( 03 / 03 ) Hori-san to Miyamura-kun

konusu güzel şimdiden emeği geçen arkadaşlara da kolay gelsin :D
  17. çizimler harika heralde kızlardan oluşan bir seri galiba kolay gelsin arkadaşlar :D
  18. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

türünde romantizm olunca izlenmezmi paylaşım için tşk.ler kolay gelsin :D
  19. ecem_yuki

( 13 / 13 ) Black Bullet

bende sabırsızlıkla beklediğim serilerden bir diğeri tanıtımı güzel umarım beklentilerimiz karşılar:))
  20. ecem_yuki

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

aynen katılıyorum okumuştum stephine meyeri güzeldi
  21. açıkçası müzikle yada enstrumanlarla alakam yok benimde ama piyano çalmayı çok isterdim açıkçası müziği severim bence aslında bizi yormayan ise klasik müzik ama pek çoğumuz nedense dinlemeyiz .
  22. ecem_yuki

En Çok Sevdiğiniz Film

bir film daha var yeni gösterime girdi vampire academyy o da çok güzel :D
  23. I don’t know who to trust no surprise;Everyone feels so far away from me

24. Ben hiç kimseye MÜKEMMELİM demedim ki anlayan yanımda kaldı, anlamayan yol aldı.

25. ecem_yuki

ANİME KOMEDİ

bencede hepsi çok güzel emeklerine sağlık başka ne denilebilirki :D thankss
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.