Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

Minna Konnichiwa :)

hoşgeldin iyi forum ve iyi eğlenceler ;)
  2. ben pek hamarat olmadığımdan katılamayacağım ama yarışmaya katılanlarada şimdiden başarılar dilerim arkadaşlar :D
  3. açıkçası daha izlemedim animeyi ama merak ta ettim animem bitsin izleyeceğim ;)
  4. ecem_yuki

( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr

bence bu seride konusu açısından güzele benziyor bu animeyide izlicem paylaşım için tşk ler arkadaşlar ;) ilk yorum benden olsun :D
  5. ecem_yuki

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

hımm işte ona bişi diyemicem sevmiyorum nohutun her türlüsünü :D :D
  6. ecem_yuki

aynen bende sevmiyorum yerken ayırıyorum yemeğinide sevmem zaten :D bu konuda hemfikiriz ;)
  7. kaname sevilmezmi ya :wub:
  8. ecem_yuki

Selamselam

utanma ni demek forumdaşlık görevimiz :D
  9. ecem_yuki

aynı şekilde aşure sevilmez mi ben bayılıyorum olsada yesek bak nasıl canım çekti :wub:
  10. ecem_yuki

Selamselam

ne zahmeti arkadaşımıza h.geldin demek zahmetmi zahmetmi olur :D
  11. ayrıca izlediğimiz bölümler harika ve hızlı bir şekilde geliyor ayrıca buradanda tşk etmek istedim harikasınız arkadaşlar :D
  12. ecem_yuki

Watamote FC

çok güzel bir davranış sergilemişsin açıkçası dışlanmak alay geçilmesi çok kötüdür öle insanları topluma kazandırmak bence en iyisi ;)
  13. ecem_yuki

Selamselam

bende hoşgeldin diyeyim :D
  14. ecem_yuki

Watamote FC

paylaşım için tşk.ler ayrıca üyelik içinde tşk.ler aslında konu olarak bu anime derslerde veriyor B)
  15. ecem_yuki

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

kapak çok güzel ayrıca iyice sabırsız olmaya başladım gelsede başlasak artık süper olur bencee:)))
  16. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

bizim fc miz de bayağı morotonlaştı ya üyecanlarda yok ben hariç tabii :D :D
  17. ecem_yuki

ben böceklerden ahtopotlardan yılanlardan kurbağalardan korkuyor ve tiksiniyorum millet yiyor yaa :P
  18. ecem_yuki

yenir miii yaaa ıyyyy :P
  19. ecem_yuki

hangi kanal olduğunu unutmuştum yinede izleme tavsiye etmiyorum etkisinden uzun zaman kurtulamamıştım açıkçası :D ayrıca bu listedekiler iğrenç ismini haketmiş birde kurbağa yemeğide var yaa ayyy tamam sustum
  20. ecem_yuki

bende aynı şekilde çin ve japon yemeklerini diyorum özelliklede çinlilerin yemekleri tv de izlemiştim midem kalkmıştı ama makarnalarına pek lafım yok açıkçası her ülkenin farklı bir mutfağı var en iyi mutfak türk mutfağı diyorum ama konuşmalarına bayılıyorum özelliklede japoncayı seviyorum :D sayılan yemeklerinede yorum yapamıyorum midem bir kötü oldu :D
  21. ecem_yuki

En Üzüldüğünüz An!

aslında diğer yazdığım yorum hafif üzüntüde diyemem ama en büyük acım diyeyim arkadaşaımı trafik kazasında kaybetmem çook ağlamıştım üzüntü yanında hafif kalır açıkçası üzüntü geçer gider ama acı içinde yaşar geçip gitmez en üzüldüğünüz an demiyeyim bu soruyada en acı yaşadığınız olay sorusuna bu cevabım olacaktır :(
  22. ayy benim çok severek izlediğim animem 1.nci olmuş ne güzel ya Noragami ayrıca yato-hiyori ikilisi harıkaydı açıkçası :))) ayrıca Noragami konu karekterler ve çeviri açısından da harikaydı 1.nci olmasaydı şaşardım ve üzülürdüm hiyorimde 1.ciliği hakediyordu açıkçası yardımsever arkadaşları için herşeyi yapan güçlü sevgisinide içinde yaşayan kızdı birinciliği hakediyordu.bunada sevindim tşk.ler paylaşım için :D
  23. offf püfff canım çok sıkılıyo içimden bişi yapasım gelmiyorki :((

24. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

valla resimler birbirinden harika yaa ahh ahh özlemişim kanameyi zeroyu ve diğerlerini ne kadar coollar yaa ah kaname sen ne kadar tatlı ve yakışıklısın ya :wub: :wub:
  25. ecem_yuki

( 26 / 26 ) Persona Trinity Soul

bende aynı şekilde kapak resmini beyendim inş güzel bir seridir ayrıca tanıtım için tşk.ler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.