Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

En Üzüldüğünüz An!

gerçi benim çok üzüldüğüm anlar olmuştur mesela ortaokuldayken matematik dersimin düşük gelmesine çok üzülmüştüm ama sonra inat edip çalışıp bayağı yükseltmiştim ve öğretmenim beni tebrik etmesi düğer üzüldüğüm ise sevdiğim animelerin geç çevirisi gelmesi yada internette beyendiğim animenin türkçe çevirisi olmaması yada bir manganın animesi olmaması bunun gibi işte :D uzun oldu :D
  2. ecem_yuki

Bakın ne buldum

ben gerçi hatırlayamadım ama olsun :D
  3. kazanan arkadaşları tebrik ederim çizimleri güzeldi keşke bendede öle yetenek olsaydı ama olsun gerçi diğer arkadaşların çizimleride güzeldi sonuçta ortada emek var dimi :D
  4. ecem_yuki

NMTY-Yeni Başlık

bencede çizimlerin çok güzel gözleri ve yüzü iyi çiziyorsun ;)
  5. ecem_yuki

Mathers Çizim Başlığı

bencede luffy çizimi güzel olmuş gerçi emek sarfedilen herşey güzel olur paylaşım için tşk.ler :)
  6. ecem_yuki

Bu da bendeki...

çizimin güzel olmuş ama bencede başlığı değiş :D
  7. ecem_yuki

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Chrno Crusade aynı şekilde ısrar ediyorum açıkçası fate stay night ismini yalnış yazmadımsa berbat olmasada umduğum gibi bitmedi
  8. ecem_yuki

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

aynı şekilde katılıyorum o kadar rastlamadım erkek ezik karekterede evet baş kız karekterlere gıcık olmuyo değilim helede erkek karşısında kızarıp konuşamayanlara erkek peşinde koşan kızlara uyuz oluyorum helde aynı erkeğe aşık olan kız baş karekterlere ya davranışları beni deli ediyo :angry:
  9. ecem_yuki

Selam Dostlar

h.geldin iyi forumlar ve iyi eğlenceler :)
  10. ecem_yuki

Herkeze Merhaba

ingilizce konuşmaya başladı arkadaşlar galiba ilginç :D
  11. gerçi kuralları okumuştum tekrar okumakta yarar var açıkçası önceleri bilmeden hatalarım oluyordu lakin şimdi dikkat etmeye başladım istemeden de hata yapıyoruz insanlar öğrenerek hatalarını giderir inanıyorum tekrar bilgi için tşk.ler :)
  12. ecem_yuki

Gosick Anime Tanıtım

açıkçası tanıtımı güzel hoşuma gitti animelerim bitince bu seriyede başlarım tanıtım için tşk.ler arkadaşlar :)
  13. ecem_yuki

( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop

heyecanlı bekleyiş devam ediyor nezaman gelcek diye sıkıştırmıcam çünkü müsait zamanınızda çevireceğinize inanıyorum :D
  14. ecem_yuki

Merhaba Arkadaşlar

h.geldin iyi eğlenceler :)
  15. ecem_yuki

Herkeze Merhaba

h.geldin iyi forumlar :)
  16. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

bende heyecanla bu seriyi beklemekteyim tanıtımları güzel çıksada izlesek :D
  17. ecem_yuki

En Son İzlediğiniz Dizi ?

şuan bride of the century başladım gerçekten harika bir dizi sürükleyicide ayrıca :D
  18. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Pupa

açıkçası pek psikolojik anime izlemiyorum çok duygusal olduğumdan etkileniyorum ama konusu ilginç olduğundan merak ettim bu animeyi izlicem emeği geçen arkadaşlara da ayrıca tşk.ler sonuçta burda emek sarfediliyor tşk.ler :)
  19. sabırsızlıkla beklediğim animeydi gelmesine çok sevindim bu aralar mutluyum bekledim animeler geliyor yürekten tşk.ler ayrıca kolay gelsin :)
  20. ecem_yuki

( 23 / 20+ ) Nisekoi

bende bölümler tamamlansın kesin izlicem konu olarak güzel paylaşılamayn bir erkek :D :D
  21. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

aynen sana katılıyorum reverse harem tarzı animeleri hep sevmişimdir bol cool erkek karekterler :D Çıkmasına birgün kaldı inş gelir ya gözlerim türkanime.tv de bekliyorum :D
  22. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

:D tamam zero senin olsun kanameyi bırakmam kimseye o yukinin :D
  23. Miyuki Shiba - Saori Hayami aynen katılıyorum sana görsellikle nasıl bir anime olduğunu az çok anlıyoruz tekrar tşk.ler :D
  24. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

ay diğer favori animem daha yaaaa heyecanla bekliyorum bu animeyide videosu harika ya gelsede izlesem(hiçbir yorumdanda eksik kalmıyorum maşaallah ya) :D :D :ahaaah-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon:
  25. bölümler tamamlansın izlicem bu seriyide ama görüntü ve konusu güzel :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.