Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

Aşık Olunan Anime Karakterleri

ay nekadar cool karekterler ya hangisine aşık olucamı şaşırdım açıkçası :D :D seç seç beyen :wub:
  2. ecem_yuki

Manga İstek ve Öneri Bölümü

aslında manga okumadan zevk almıyorum okumaya çalıştım bişide anlamadım zaten okunuşu farklıymış zevk alsam güzel mangalar var aslındada :D
  3. ecem_yuki

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

bende pamuk prensesin elbisesini giyerdim :D
  4. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

sabah altıda ayağının takılması normal ki allahtan yere düşmedin :D
  5. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

verdiğin bilgi için tşk. ederim öğreneceğim kesinlikle bende photoscape programı var olmazsa oradan boyutları ayarlarım tşk.ler :)
  6. ecem_yuki

Yaşadığın En Korkunç Olay?

çok çok geçmiş olsun sana :(
  7. neden bu kadar içim acıyor neden gözlerim hüzünlü bakıyor neden bukadar yalnızlığı çok seviyorum neden neden insanlar bu kadar acımasız ve neden can acıtırlar...neden...

1. gereksiz

gereksiz

diğer insanlardan bir şey bekleme bu dünyada bir sen varsın sen olduktan sonra senin için diğerleri vardır onlara değer veip korıya bilirsin ama hangisine değer vericeğin yine senin seçimin güçlü ol umursama kendi düşün bencil ol bunlar kötü şeyler değil sonuçta her kesin canı tatlıdır

2. ecem_yuki

ecem_yuki

çok güzel söyledin tşk ederim

8. ecem_yuki

Gugure! Kokkuri-san Animeye Uyarlanıyor

durum onu gösteriyor açıkçası :)
  9. bu arada kuralları okuduğumda ii oldu gerçi yeni okudum ama olsun bende dikkat ederim bilmeden hatalar yaptım ama şimdi daha dikkatli olurum
  10. evet izlemiştim bu animeyi çok güzeldi açıkçası :D
  11. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

maalesef ben daha bu huyu bırakamadım ki :D doğru haklısın tüm okul arkadaşın olamaz tabi ben kendi arkadaşların zannetmiştim de :D
  12. ecem_yuki

bazı korkunç olayların komik olaylar olduğunuda sayenizde öğrenmiş oldum gerçekten tşk.ler :D
  13. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

kızmasın arkadaşların takmadın diye :)
  14. resmide güzelmiş paylaşım için tşk.ler :)
  15. ecem_yuki

çook özür dilerim ama küçüktün doğru haklısında gülmeme engel olamıyorum napim :D :D :Dtamam sustum :D
  16. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

maalesef bende öleyim ya gece lambasız yatamıyorum :D kardeşinle aynı özellikteyiz :D
  17. ecem_yuki

bu kötü işte ama çook güldüm kovaladılar demek o inek değilde erkeği olmasın inekler kovalamaz gibime geliyorda :D :D :D ayy çok güldümm
  18. ecem_yuki

hayatta ben bebeklere dayanamam yaa :( :( ayrıca inek sürüsü olayıda o kadar korkunç değil ki ne güzel ot yiyorlarmış piknik yapıyorlarmış ne güzel ama :D :D :D
  19. ecem_yuki

İtiraf Köşesi

evet ben yaşadım açıkçası karanlıktan korkarımda gece lambasıyla yatıyorum.ayrıca ecchi shounen aoi animeleri sevmiyorum buda benim itiraflarım olsun gerçi alaka yok ama neyse söylemeden duramadım :D Ayrıca bir itiraftada bulunayım ve dahada bulunmamayım :D imzamı nasıl oluşturacamı bilmiyorum :D
  20. ben genelde animedeki kız karakterlere gıcık olurum isimleri aklıma gelmiyorda izlediğim özellikle romantik komedi animelerde erkeğin karşısında dili tutulması peşinden koşması gibi :D
  21. ecem_yuki

inanırım geçekten çocukken çok haylazmışsın :D yani hep benzer olaylar deney ve ütü olayı hariç kaza şimşek köpek olayı birde karabasan olayı da var tabi insan boğulcak gibi hissediyor
  22. ecem_yuki

şöle bir yorumları okudumda hemen hemen benzer olaylar yaşamışız :D ayrıca benide küçükken gündüz tabi köpek kovalamıştı.ama o korkumu biraz yendim :D
  23. ecem_yuki

ütü düşürme olayıda kötüymüş hele sıcak ütü birde :D
  24. ecem_yuki

senin deneyinde bu arada çok tehlikeliymişş :(
  25. ecem_yuki

ona benzer bir anim benimde var üzerimde kırmızı bir elbise vardı o zamanlar çok küçüktüm yıldırım birden çekti beni az da olsa hatırlıyorum ogün bugündür de yıldırımdan çok korkarım dışardayken şimşek çarpsa bayılcak gibi oluyorum :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.