Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum yanıtları bölümüne Papucumun Hayalleri kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşı işletme qeyf asdasasdas

2. Bu youtubenin bana mı bi gıcıklığı var yoksa hala yasak mı girmek youtube??

3. Yeni Tumblr hesabı açtım minna ama adam gibi bir şey takip etmediğimden bana hesaplarınızın linkini yollayın da ekliyim sizi gerçi onun da nasıl yapıldığını bilmiyorum ya bulurum bir yolunu :D

4. Aşiretime imza lazım *-*

5. Aşiretime imza lazım *-*

6. Aşiretime imza lazım *-*

7. Aşiretime imza lazım *-*

8. Faranjit ve aci ceken ben ..

9. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

10. Bugün bir kız ile tanıştım insanmıydı o ya kalmışmı onlardan turuncu dalgalı saçları sarıya çalan gözleri ahhh vuruldum ona galiba seside o kadar tatlıdıki... (Bana bakmayacağınada eminim napsın benim gibi normal birini :( )

11. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

12. Bugün bir kız ile tanıştım insanmıydı o ya kalmışmı onlardan turuncu dalgalı saçları sarıya çalan gözleri ahhh vuruldum ona galiba seside o kadar tatlıdıki... (Bana bakmayacağınada eminim napsın benim gibi normal birini :( )

13. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

14. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

15. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

16. Hayatımda hiç anime izlememiş biri olarak neden bu forumdayım bilemiyorum :D

17. Sanırım uyumak için yaşıyorum.

18. Aşiretimdeki Üyelere Not: Çok tatlısınız biliyorum ama Adminlerden uyarı gelemeye başladı dikkat edin :D

19. Bana tarçınlı kek yapsana.

20. Aşiretimdeki Üyelere Not: Çok tatlısınız biliyorum ama Adminlerden uyarı gelemeye başladı dikkat edin :D

21. Aşiretimdeki Üyelere Not: Çok tatlısınız biliyorum ama Adminlerden uyarı gelemeye başladı dikkat edin :D

22. Aşiretimdeki Üyelere Not: Çok tatlısınız biliyorum ama Adminlerden uyarı gelemeye başladı dikkat edin :D

23. Şu an forum Noragami patlaması yaşıyor :D Buradan Haylasmeleimm'e selam gönderiyorum :D

24. Şu an forum Noragami patlaması yaşıyor :D Buradan Haylasmeleimm'e selam gönderiyorum :D

1. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ahahahah Aleyküm selam canım ^^Birgün herkes o animeyi izleyecek demiştim ahah

2. (See 18 other replies to this status update)

25. Şu anda Yato sendromuna girmiş bulunmaktayım YAAAAATOOOOOO!!!!!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.