Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Papucumun Hayalleri kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

Boğa: Vee karşınızda aforizma tanrıçası, dolaylı anlatım kraliçesi boğa. Ya arkadaş bir kere de doğrudan seni seviyorum, sana çok bozuğum filan desene, varsa yoksa alıntı. Boğa kadınına; "Hayatım nereye gidiyosun?" diye sorsanız. -Nereye gideceğini bilen için tüm dünya kenara çekilir. diye cevap verir. Yahu eltime gidiyorum desene, net olsana gözünü sevdiğim. Duygusal anlamda kendini net ifade edemese de, iş hayatında ne istediğini bilen ender burçlardandır boğa. Kafasına koyduğu herşeyi yapar, yeter ki istesin ama aşık oldu mu bütün planları şaşar, hemen ev terliklerini, alt aşortmanını giyip dolma sarmaya başlar. Fakaaat, verdiği değeri sizden göremiyorsa Uçan Adam Sabri gibi Alllaaaah diye kaçın, çünkü tersi boktur caarrt diye bırakır sizi.

oha aynı ben *-* biri hayatımı kopyalayıp yapıştırmış  :o 

2. Bir Noragami imzası. Oraya aşireti filan diye yazacaktım ama sonra vaz geçtim. Yazı yazmada pek yetenekli değilim :P Zaten bulduğum karakter resmin büyük kısmını kapladığından pek işi yoktu. Sadece kenarındaki beyaz alevler ve üstteki yazı.

noragami_signature_by_0nlin3devian-d7e0o

Aslına bakarsanız oraya küçükte olsa bir aşiret yazsaydınız daha iyi olurdu gibime geliyor ama yine emeğinize sağlık çok güzel olmuş^^ Çok teşekkür ediyorum ^^

3. 16 yım lise 3 üm ve de sınıfın en küçüğüyüm - 17 olmak istiyom  :desperate2-onion-head-emoticon:  - bebe diyolar bana yaaa :desperate1-onion-head-emoticon:

not: onlardan daha genç olduğumla da övünmüyor değilim hani  :embarrassed3-onion-head-emotico

Şuan seninle aynı kaderi paylaşıyoz  :hell-yes-onion-head-emoticon:  16 değilim ama olsun gene de sınıfın küçüğü olmak :desperate2-onion-head-emoticon: iki de bir sen çocuksun büyüklerin laflarını bölme diyolar  :desperate1-onion-head-emoticon: 

4. Burda kanal 7'deki animeler olmadığı için bende sorayım ^^ Ben daha animelere çizgi film derken yani bundan bikaç yıl önce kanal 7 de bir anime vardı.s Konusu hatırladığım kadarıyla bir akademi vardı ve oraya sadece özel yetenekleri olan insanlar giriyordu. Hatırladığım ve hayranı olduğum çocuğun ateşle ilgili bir özel yeteneği vardı  :admire-onion-head-emoticon: resimde ki kendisi olur :cool-onion-head-emoticon:  

13035_104129562931718_7950776_n.jpg

Bu animeyi duyan bilen varsa nolurr bana ulaşsın  :dead-onion-head-emoticon:  

5. sende hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: .sailormoonu sevmeyen var mıki yeni sezonu umarım yakın zamanda verirler.müziklrini bile telefonuma indirdim

Hoş bulduk teşekkür ederim :hi-onion-head-emoticon:  ^^ Sailormoon diyince insanlar sanki öcü bir şeyden bahsediyormuşum gibi davranmaya başlıyorlar :depressed1-onion-head-emoticon: Ben de yeni sezonu büyük bir heyecanla bekliyorum  :admire-onion-head-emoticon:  

6. Öncelikle yaptığınız işten dolayı verdiğiniz emekten dolayı tüm dergi editörlerine teşekkür ederim. Derginin mart ve nisan aylarını okudum. Bazı önerilerim olacak. Bildiğiniz gibi günümüzde pek çok dergi görselliği ön planda tutarak yayınlanmaktadır Türk Anime TV nin bir E-Dergi olmasını göz önüne alırsak görsellik olarak arttırılabilir. Güzel seçilmiş arka plan resimleri var fakat eksik kalınan yerler var. Örneğin derginin yazarların hikayeleriyle başlaması dergiyi biraz durgunlaştırıyor. Sayfalar boyunca yazı var. Yazarlar hikayelerinin başına krakterlerini veya hikayeyi(kurguyu) tanımlayan bir resim veya logo gibi birşey koysalar yazılarının karakteristik bir yönü olur. Hikayeler derginin sonlarına doğru olursa bence daha uygun olur. Zaten takipçileri hikayeler nerede olursa olsun bulup okuyacaktırlar. Mesela Türkiyede Anime ve manganın yeri yazısı derginin ilk sayfaları için daha uygun. Bundan sonra sırasıyla anime tanıtımları, mangaka ve sanatçı tanıtımları gelse, ufak tefek bilgilendirmeler anketler olsa dergi çok daha ilgi çekici olur diye düşünüyorum. Tüm çalışmalarınız için tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Aynen katılıyorum *-* bir de hikaye sayısı biraz azalsa?

7. 1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz?
    ne yalan söyliyeyim hatırlamıyorum .s 

2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi?
    Güvenilir olması, arşiv için ender bulunan sitelerden birisi, e hak yememek lazım kaliteli site :|

3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız?
    Valla ne koyardım bilmiyorum ama Türkanime koymayacağım kesindi *-* (isim bulmada biraz kötüyümde)

4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim?
    kendim, kendim, kendim 

5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim?
    Bu soru biraz eksik gibi sanki forumdakine göre mi? yoksa chattekine göre mi? sonuçta ikiside farklı dünya gibi .s o yüzden cevap vermiyorum

6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz?
    Sonuçta gönül vererek ve emek sarfederek yaptıkları için can-ı gönülden tebrik etmek lazım  :) Tebrikler :D

7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne?
    Fan Kulübü kısmı

8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi?
    SAdece neden böyle bir konu açıldığını merak ettim *-* 

9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz?
    Noragami Sevenler Aşireti *-* 

10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın?

En sevdiğin ilk 10 animenin 10. animesini yazar mısın?

8. Gerçekten duymadım annem babam biliyordur da cahil olduğum için bağışlayın :) Şimdi araştırıyım nasıl bişeymiş :D

daha türk yemeklerini bilmiyon :hate-onion-head-emoticon:  bide elalemin yemeklerine laf ediyon  :hate-onion-head-emoticon: çinlilerin yemeklerinden sanane :DD (sonunda demek istediğim şeyleri burda dedim ya)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.