Jump to content

*Yugimotoxx

Üyeler
  • İçerik sayısı

107
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne *Yugimotoxx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Jessie: Belaya hazır olun.. James: Hem de Çifte belaya.... Jessie: Dünyayı yozlaşmaktan kurtarmak için... James: İnsanları bir çatı altında toplamak için... James: Yıldızların ötesine ulaşmak için... Jessie: Jessie... James: James.... Jessi: Roket takımı herzaman ışık hızıyla hareket eder... James: Ya teslim olun ya da savaşmaya hazır ol... Meowth: Miavv

2. Kes Artık... Ne için dövüştüğümüzü sanıyorsun?... Hepimiz kartopu savaşı yapıp, birlikte havai fişekleri izleyeceğiz! Bu yüzden dövüşüyoruz! Bu nedenle güçleniyoruz! Herkesle birlikte gülmek istiyorum, ama sen ölürsen, herşey anlamını yitirir! -Vongola Decimo

1. *Yugimotoxx

*Yugimotoxx

valla etkileyici sözler kafada kalıyor :D düşün yani dragon ball'u kaç sene önce izledim kame-sennin'in ilk çıktığında söylediği sözü hatırlıyorum :D

2. (See 4 other replies to this status update)

3. Kes Artık... Ne için dövüştüğümüzü sanıyorsun?... Hepimiz kartopu savaşı yapıp, birlikte havai fişekleri izleyeceğiz! Bu yüzden dövüşüyoruz! Bu nedenle güçleniyoruz! Herkesle birlikte gülmek istiyorum, ama sen ölürsen, herşey anlamını yitirir! -Vongola Decimo

1. *Yugimotoxx

*Yugimotoxx

46'ydı galiba hatırladığım kadarıyla yazdım :D ezber iyi :D

2. (See 4 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.