Jump to content

Dragon

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

Dragon kullanıcısının paylaşımları

1. Dragon

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

ta luffycim nsanlar buraya fikrini yazıyo kimsse bilemez ne olcağını sadece tahmin ona klırsa ya narutoya yemesi için krga verdiyse al doy diye bu da olabilir sonuçta fikir mangakasına kalmış ne olcağı
  2. Dragon

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

Bence Narutoya karga verdi yemesiş için orda yede gözün doysun manasında XD Aslında narutoya Madaranın maddeleşme özelliğini durdurmak için özel bir güç vermiş olabilir
  3. Dragon

manga sonu

Üzgünüm ama öldü o luffy :) ayrıca naruto bitmez devam eder
  4. Dragon

One Piece En Güçlü Karakter?

iyi ozaman :)
  5. Dragon

Gereksiz yazıları çıkardım ve mesajı düzelttim :)
  6. Dragon

bence kanıtlıyo ama hala tam gücünü bilmiyoruz ama bu gördüğümüz gücüde yine çok büyük bir güç bence Dragon bu animenin en güçlü kişisi olcak bi tam anlatılsa animede gücü resmileşcekte en güçlü olduğu
  7. Dragon

Ben derim :) çünkü koyu bir Dragon fanıyım :) ayrıca onun gördüğümüz bir kaç gücüde baya etkiliydi ben bunu bir yerde anlatmıştım burdada yazıyım en iyisi umarım bu açıklayıcı olmuştur :)
  8. Dragon

Bakın görceksiniz en güçlüsü Dragon sonra demedi demiyin
  9. Dragon

One Piece Teori

Umarım böyle olmaz istediğiim gibi bir son değil ama güzel bir teori
  10. Dragon

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Katılıyorum Dragon çok güçlü eğer farkındaysanız Dragon şimşek te atabiliyo ayrıca yağmurda yağdıra biliyo luffy yi o kurtarmıştı şimşek atarak buggy yi durdurmuştu şu ana kadar görünen güçleri rüzgar yağmur yağdırmak ve şimşek bence fırtına mevsim meyvesi veya fırtına meyvesi yemiş olabilir bide smoker luuffy yi tam ödürcekken dragon birden arkasında belirdi burdanda baya bi hızlı olduğunu anlıyoruz ayrıca smoker bir kavgada kaybetceğini bilse bile devam ederdi ama dragon u görüce durdu bişy yapmadı ve luffy nin peşini bıraktı yni anlıcağınız Dragon baya güçlü
  11. Dragon

Peach Girl

Güzele benziyo bu animeyi sırf Momo için izlenir :D çok güzel kız :-*
  12. Dragon

( 13 / 13 ) Myself; Yourself

Eline sağlık güzel bir animeye benziye izlerim bira :D
  13. Dragon

DRAGON 8)
  14. Türklerin anime adresi Türkanime.Tv
  15. Dragon

Anime Gifler

Hepsi güzel eline sağlık :D
  16. Dragon

Anime'ye Nasıl Başladınız?

baya küçükken tv de sailor oon u gördüm çok hoşuma gitmiştin başladım sonra mtv deki animeleri gördüm izlemeye başladım çok hoşuma gitti sonra netten anime yazdım en çok sevilen animeye baktım death note di izledim çok sevdim diğer animelerede başlamış oldum
  17. Dragon

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

d gray man, vampire knight,Devil May Cry,K-ON!,Tenjou Tenge,Supernatural The Animation
  18. Gitama yı çevirin yarıda kalmış bence hepsinden önce tamamlanması gerek bir anime
  19. Gintoki & Sasuke acayip matrak olurdu :D
  20. Dragon

Kurosaki Ichigo

Hollow ichigo bence
  21. Dragon

İlk İzlediğiniz Anime?

Sailor Moon trt1 de yayınlanırken izlemiştim her sabah izlemek için kalkardım
  22. Dragon

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Yami yami no mi
  23. Dragon

Fan-art Yarışması - SONUÇLANDI-

Ya gğzel çizebilsem bende katılırdımda neyse katılan bütün arkadaşlara başarılar dilerim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.