Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Soranohikari kullanıcısının paylaşımları

1. Soranohikari

Merhabalar !

Aynen öyle, biz ilk başta 5 kişiydik sadece :D Sana da şimdiden başarılar ygs-lys de ^_^
  2. Soranohikari

Merhabalar !

Ahan da dil öğrencisi :D Biz dilciler olarak o kadar azınlıktayız ki dil öğrencilerini görünce mutlu oluyorum :lol: Hoş geldin :) Ben de dil öğrencisiydim, bu sene mezun oldum :)
  3. Soranohikari

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum. Soğuk bir kış günüydü, üşüyordum. Aksi gibi bir de kalorifer sorunluydu. Sıcak su torbasını da aramaya üşenmiştim, kim bilir neredeydi? O an bir arkadaşımın "Şişe içine sıcak su da insanı ısıtıyor." dediği geldi aklıma. Ben de gittim tüm salaklığımla bildiğimiz pet şişenin içine kaynar suyu döktüm. Arkadaşımın 'sıcak'tan kastı tabii ki kaynar su değildi ama benim o an artık üşümekten nasıl gözüm döndüyse, şişenin ne hale gelebileceğini tahmin etmem gerektiği halde kaynar su koymuştum şişeye. Şişenin son hali de aynen şu (evet şişe hâlâ duruyor) :D
  4. Soranohikari

Göz (FF)

Ablaa yayınlamışsıın İkinci bölümü de bekliyorum :)
  5. Soranohikari

merhaba arkadaşlar

Hoş geldin :)
  6. Soranohikari

Merhaba Dostlarım!

7. Soranohikari

Merhabalar

8. Soranohikari

Selam. ^^

9. Soranohikari

Yeni Çalışmam (Güncel)

Gerçekten oldukça güzel olmuş ve çizim şeklin çok hoşuma gitti, fikir de çok orijinal :good-job-onion-head-emoticon: Acep fikrini ödünç alabilir miyim? Ehehe merak etme 'benim fikrim değildi' diye belirtirim :lol:
  10. Soranohikari

Konnichiwa Minna-San ^^

Hoş geldin :) O kanjiler ne öyle ya heves edip küçük kitapçıklar falan da yapmıştım her gün bir kanji öğrenecektim sözde.. şu an o kitapçıklar nerde onu bile bilmiyorum :D
  11. Soranohikari

Selam...

12. Soranohikari

Merhaba ^^

Hoş geldin :) Ben de Mucc'un 9gatsu no 3ka no kokuin'i dinlerim ara sıra :D
  13. Shingeki no Kyojin'de Eren'in annesinin ölüm sahnesi.. Ahan da bu sahne :unsure:
  14. Soranohikari

おい! ( Selam! )

15. Soranohikari

Merhaba Herkese...

16. Soranohikari

Selamlar

Hoş geldiniz :)
  17. Soranohikari

Merhaba Arkadaşlar

18. Soranohikari

Beni de aranıza alın :D

19. Mikoto (K-project), Mario ya da Sakuragi (Rainbow) ve Itachi abim olsun isterdim, abla olarak da Erza ya da Robin :D
  20. Soranohikari

Ahem. Selamlar.

21. Kızlardan; Rukia nın kısa saçlı halini daha çok sevdim. Kido (Mekakucity Actors) Erkeklerden; Yatogami Kuroh (K-project) Aomine (Kuroko no Basket)
  22. Soranohikari

merhaba

Hoş geldin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.