Jump to content

Soranohikari

Üyeler
  • İçerik sayısı

626
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Soranohikari kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ha o zaman dişini biraz daha fazla sıkman gerek sanırım :D Öyle ya o tür ortamlarda olmak çok bunaltıcı. Ama ben yok sayıyıorum onları :D Benim de çok arkadaşım yoktur, bir tanesi de işte sana benzeyen arkadaşım. O ve bir arkadaş daha üçümüz yok sayıyoruz öylelerini, kendi dünyamızda kendimiz yaşıyoruz. Dışarıdan kim ne derse desin ne yaparsa yapsın dilediği kadar salak olsunlar, biz böyle kimseyle ilgilenmediğimiz için de onlar da bize bulaşmıyorlar. Böylece kafa rahat oluyor :D Kitap iyi bi...

2. (See 99 other replies to this status update)

2. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ben liseyi seviyordum aslında, ama senin için aynısı geçerli değil sanırım. Ama merak etme bu sene ygs ve lys ile uğraşırken okuldan ve insanlardan istemsizce uzaklaşırsın, ha bir de veli izni var o yüzden okulun sınavlara yakın son zamanları hiç gitmiyorsun okula bu da bir avantaj :D

3. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen bir ay sonra falan başlıyorum inşallah :D

4. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen ben de öyleyim bakalım üni de biraz insan yüzü görecek miyiz :D

5. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aa son senen mi? :D Çalış çalış, hele bir de hedefin varsa zaten o motivasyon gelir zaten :D

Üni nasıl bir ortam henüz bilmiyorum daha okullar açılmadı, ama bence açılmana büyük yardımı dokunur :D

6. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen o da doğru :D Hadi ya, vallaha sen bildiğin bir kısır döngü içine sıkışıp kalmışsın resmen. Yok mu bir hâl çaresi yahu? :D

7. animeci tayfa olarak baya çalışmışık Asunayı filan bildirtmeye çalıştım bildede zaten bleach naruto filan onlar bilmem kaç kere bulundurtmuş nadir bi kaç karakter aratmak lazım :D http://tr.akinator.com/

8. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Anladım, bir ortası tutmuyor yani :D O zaman en kolayı akışına bırakmak küçük şeyler için bence, ne olacaksa dönüp dolaşıp olur zaten :D

9. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

O yüzden olmasını istemediğim şeylere hep kesinlikten çok 'olmasa daha iyi ya' diye bakmışımdır :D

10. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Öyle deme neye asla deyip büyük konuşursak karşımıza çıkıyor.. denendi onaylandı :P

11. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

12. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Hohoho bunu kayıt altına almamız lazım o zaman :D Bir gün forumda bir şeyden ötürü pes edeceğini falan görürsem -ki o nasıl olacak hiç bilmiyorum- ama diyelim ki gördüm, o zaman bu sözünü sana copy-paste yapacağım :D

13. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Olur da, o zaman bir gün ulaşacağımız kesin olmaz :D

14. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ahahaha :D

Asla pes etmek yok! asdfdg bu da bildiğin shounen animelere döndü :D

15. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Sen de umarım bir gün hedeflerine ulaşırsın :D Ama ikisi bir arada da oluyor benim hem hayalim hem hedefim var :D

16. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen ya ama bir hayalin falan varsa o kadar da sorun olmuyor en azından. Rafting, bungee jumping vs gibi hayallerim var gerçekleştirene kadar bekliyorum sadece :D

17. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Bu konuda da senle ben benziyoruz sanırım :D Gerçi o da öyle dinler .. :D

Zengin bir hayal gücün var sanırım, insanın hayal gücü bu dünyayı aşıyorsa dış dünya çok sıradan gelir :D

18. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Aynen sanki öyle ya :D Dimi insan kendine farklı bir dünya oluşturuyor gerçek dünyadan ayrı o zaman kafa rahat oluyor :D Müzik zevkin nasıl, eğer o da benziyorsa sizden dna testi falan isterim artık :P

19. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ben de şu an inanamıyorum acaba siz birbirini kaybetmiş ikiz kardeş falan mısınız :D O da manga ve kitap okur çok, hele de bir hızlı okur ki sorma bir kitapta ben daha 1. sayfadayken o 3. sayfaya falan geçer :D ve bunlar kafanı dağıtıyorsa yanında ilaç niyetine kitap ya da manga falan taşı sinirlendiğinde al hemen eline :P

20. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

İşin zor ya, o arkadaşım da aynen böyle hatta ona da diyorum sen kendi kendini sıkıyorsun diye ama onun da elinde değil seninki gibi. Ama onun kendi kafa dağıtma yöntemleri var mesela kalemleri aşırı sever ve öyle durumlarda gider kalem alır :D Senin de bu tarz bir uğraşın varsa belki işe yarar :D

21. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Olaylara bakış açını değiştirmeyi denedin mi? Aksilikleri sorun olarak değil de sadece normal şeyler olarak ele alırsan ve mümkün olduğunca görmezden gelmeye devam edersen ortada seni sinirlendirecek bir şey kalmaz :)

22. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Sorunsuz hayat pek de mümkün değil ya, ufak da olsa illa bir sorun çıkar. Olduğu gibi kabul etmek lazım :P

23. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Yok yok sinir iyi değil olan ya sana olur ya bilgisayara :D

24. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

25. Forumda herkes kendini tanıtma konusu vesaire açıyor, ben geldigimden beri hayalet gibi takılıyorum. Beni tanımak isteyen falan yok dimi, yani bi kesinleştireyim olayı :D

1. Soranohikari

Soranohikari

Ehehe öyle bir dedin ki içimden "iyi ki bilgisayara bir tane patlatmamış" dedim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.