Jump to content

Park_BoRam

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

Park_BoRam kullanıcısının paylaşımları

1. Ahh çok mes'udum şuan.. :embarrassed1-onion-head-emotico Teşekkür ederim :embarrassed4-onion-head-emotico Daha var mı?Bu kadarcık yetmez. :D :P
  2. Dragon akrabalıkları sayılmıyordu, eğer onu diyorsan -_- Şayet amcası var ise bilelim :huh: Master öyle söylemekle olmuyor ama bize de yollaaaa :lol: Bayılırım yaş cevize :hell-yes-onion-head-emoticon:
  3. Çok mütevazisin <_< :D hadi şimdiden hayırlı olsun :good-job-onion-head-emoticon:
  4. Eh tamam madem :lol: Hani noldu? Hangi özelliklerde aziz-büyücü olarak övülmek istediğini yazmamışsın -_-
  5. sherry-shelia kuzen değiller miydi ya? <_< Birde Leon-Aires abi-kardeş ilişkisi yok muydu? :mellow:
  6. -,- oldu o zaman ben gidiyorum.. Vaktim olsaydı sen görürdün dostum 36'yı -_-
  7. Savaş istemiyorum :hate-onion-head-emoticon: B) Master karar versin :good-job-onion-head-emoticon:
  8. Yok onu benimde bulmam lazım <_< :bled2-onion-head-emoticon: Bence de 35 -_- Gözümden kaçan birşey olmuş. :D
  9. Büşra: Müjdeli haber,İncil'in bir ismi ParkBoRam: Koreli şarkıcı,manken
  10. 35 dedi :o Savaş mı istiyorsun Haa :lol: :D
  11. -_- Dediğim gibi spoiler içindekiler sayılırsa öyle :mellow:
  12. 28 tane buldum :) Fakat 1 tane evlatlık,2 tane görmediğimiz ama isimleri geçen anne ve edolas versiyonlu bir ebeveyn eğer ki kabul görüyorsa *-* - SONUÇ=34 -
  13. Park_BoRam

Kore Dizisinde Shingeki no Kyojin Göndermesi

D: Tamda Korelilerden bekleneceği gibi mükemmel olmuş :lol: Paylaşım için teşekkürler,emeğine sağlık :)
  14. Park_BoRam

ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)

Ezgi yakıyo yine :lol: Mangakalar-sa oldukça komik olmuş.( -Kubo sensei neden Bleach?? :huh: Masashi biz buna kendi kazdığı kuyuya kendi düşmek diyoruz -_- Çık çıkabilirsen :D Mashima'ya (canım ya) sözüm yok hep böyledir, alıştık :D One Piece çok güldüm ama Oda Sensei-ye bu tarz bir gönderme bekliyordum açıkcası. Hak ediyor :P ) Sao2'deki durum benimde canımı sıkıyor neden uzun saç nedeeen -_- Ve yine Fighting Ezgi :cheer3-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon: Emeğine sağlık geç olsunda güç olmasın :)
  15. Vay canına ^_^ Eğer ki böyle bir çalışmanız olursa paylaş lütfen. -_- Rica ederim, İyi çalışmalar
  16. Fairy Tail'in en sevdiğim piyano çalışmasıdır.İlk kez çıktığın resitalde Anime'ye ait birşey çalman Cidden çok hoş olmuş.Başarılarının devamını dilerim :) (Ayrıca keman eşliğiyle harika olan bir parça )
  17. Park_BoRam

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014

Gayet başarılı devam ediyorsunuz, Tebrikler!! :) Anime Tanıtımları çok hoştu. Ao haru ride özellikle ^^ Bayaca bilgileniyoruz her konuda; cosplayer röportajı fena halde ilgimi çekti :) Manga-Çizim akademisi de oldukça yararlı, çizimle uğraşmak isteyen arkadaşlara güzel bir kapı oldu. Emeğinize sağlık, yeni Sayıları beklemekteyim.. :)
  18. Park_BoRam

Yeni Eleman :D

Rica ederim ne demek -_- Arkadaşım.
  19. Park_BoRam

Yeni Eleman :D

Taner hoşgeldin ^_^ (Emr-i vaki falan değil içimden geldi yani) :lol: Yeni bilgiler edinmen dileklerimle..
  20. Park_BoRam

Beni de aranıza alın :D

Hoşgeldin Gökçe :hi-onion-head-emoticon: Forumumuz senin için faydalı olur umarım.İyi eğlenceler :) /> ((((bu arada ilk defa hoşgeldin yazıyorum birine *-*))))
  21. Park_BoRam

Nasıl Hayalet Görürsün?

:help-onion-head-emoticon: Annemi sayıklattı bayaca -_- <_<
  22. Park_BoRam

İtiraf Köşesi

Biz de onlardandık -_- Hatta sırf o yüzden evinde toplandığımız bir arkadaşımızın, balkonları caddeye bakıyordu ve günün en kalabalık halinde az meyve çekirdekleri,kağıt topları yemedi o insanlar. Lazerle oynatırdık milleti :mellow: :D
  23. Park_BoRam

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

*-* Aldım bunuu, Viplik olayları bizi bağlamaz..Güzel olmuş ellerine sağlık :lol: />
  24. avatar:5 imza:10 (her gördüğümde bayılıyorum) spoiler:9
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.