Jump to content

Pingu

Üyeler
  • İçerik sayısı

612
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Pingu kullanıcısının paylaşımları

1. Merhaba arkadaşlar dönem sonu projesi için elimde 2 film ve 1 animasyon var bunlara poster için yardım edebilecek birisi var mı? :confused-onion-head-emoticon:
  2. Bilmem kaçıncı yazışım ama olsun site işinden anlayan kimse yok mu?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pingu

Pingu

öyle deme güzel projeleri hayata geçirmek lazım sonuçta her şey anime severlere :)

3. Mileydi

Mileydi

orası doğru (: o güzellikleri yapmanızda yardımcı olacak kişiler karşınıza biran önce çıksın diyelim :D arada biz de sevaplanıyoruz :P

4. Pingu

Pingu

Teşekkürler çilekli reçel :) sağolsun bi arkadaş yardım edecek forumdan çok mutlu etti bizi..

3. Pingu

Anime Oyunları ve Portal.

Başka bi konu için mesaj attım :)
  4. Pingu

Ayrıca Blade and Soul Europe olarak çıkarsa baya tutulur gibime geliyor :)
  5. Pingu

300 Heroes anlatım sonunda öleceksin sandım len :D tövbe tövbe
  6. Nerdeee bizim kızlarda bu yetenekk

2. Pingu

Pingu

sizde de durum farksız :D

3. Hurina

Hurina

Bizim kızları neden yeriyorsun . Çok pis yolarlar seni :D

4. Pingu

Pingu

vs atarız :D

7. Site için yardım edebilecek kimse var mı?

8. İnternet sitesine yardım edecek birisi lazım yardımcı olursanız sevinirim...

9. Arkadaş bi işte yolunda gitsin be..

1. ohmy34

ohmy34

gitmez kardeşim gitmez bir şekilde mucize olması lazım

10. Arkadaşlar Free Web-site template ve Poster yapımından anlayan birileri var mı acaba? :)

1. LeornKayn

LeornKayn

İşsiz bi forumuz biz yoktur sanmam ama çok smileyler atarız :D yine yorum atarak aha birisi varmış diye umutlandırsım seni ama üzgünüm hiç anlamam :D

2. Pingu

Pingu

zaten belli oldu ya 20 kişi geçinip gidiyoruz :D

11. Çok sayıda mesaj gelmiş hepsine yetişmeye çalışıyorum anlayışınız için teşekkürler :)
  12. Arkadaşlar Free Web-site template ve Poster yapımından anlayan birileri var mı acaba? :)

13. http://i.hizliresim.com/aq1Ek4.jpg Tamamlanmış projeler;(Güncellenecektir.) Blood Lad (Ova) Lucky Star (Ova) Kowarekake no Orgel (Ova) Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai! Ren Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai! Ren Lite D Frag! Gintama: Kanketsu-hen - Yorozuya Yo Eien Nare İchiban Ushiro no Daimaou Specials K-on Ura-on! Pupa Steins; Gate: Fuka Ryouiki no Deja vu Sword Art Online Extra Edition Toaru Hıkuushi e no Koıuta Witch Craft Works Seitokai Yakuindomo 2 Devam eden Projeler;(Güncellenecektir.) Mangaka-san to asistan-san to Gochuumon Wa Usagi Desu Ka Nobunaga the Fool M:3 Sono kuroki Hagane Black Bullet Captain Earth No Game No Life Break Blade Fairy Tail
  14. Bence yeniler arasında bunlar var boşuna cover yapmadık ^^
  15. Çeviriden sonra o güzel yorumları görmek insan ayrı bi mutlu oluyor :)

16. Acil uploader arıyorum Eren - Arda nerelerdesiniz ay yüzlülerim :(

1. LeornKayn

LeornKayn

Nerde yahu bunlar neredesiniz ulen....

2. Pingu

Pingu

Eren sağolsun yardımcı oldu yani ne varsa ilk Erende sonra Arda da var :D

17. Pingu

Çalışmalarım...

Rica ederim ^^
  18. Pingu

Çalışmalarım...

İlk kız cosplay yapan Turk kızı gibi olmus kaşlarr.. ama emiğine sağlık çok güzellerrr :D
  19. İzlediğiniz en güzel animelerden önerin bakalım :)

2. ohmy34

ohmy34

pandora hearts ve Ano Hana

3. Pingu

Pingu

Ecchi,son dönem olarak Black Bullet tarzı aslında konusu iyi olsada olur :)

4. Misafir

Misafir

Pek ecchi izlemiyorum ama Golden Boy baya iyiydi ilgini çekerse bak derim. Aksiyon olarak Black Lagoon ve Redline (movie), bilim kurgu olarak Steins Gate, komedi olarak Danshi Kouousei no Nichijou, slice of lie olarak da Sakamichi no Apollon, sporda One Outs iyidir.

20. Teşekkür ederim Erenim tabii bu desteği yakınlarımızdan da beklerdim ama olmayınca olmuyor :) Neyse iyi bi şeyler yapmaya devam...
  21. Emeğimize destek veren Anime Music Box ve Naruto Shippuuden Türkiye sayfalarına verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ederim...
  22. Akuma no Riddle da eklenmiştir...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.