Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

Shotdown kullanıcısının paylaşımları

1. Böyle bir konu olduğunu bilmiyordum o yüzden yeni konu açmıştım kusura bakmayın :) İzlemenizi tavsiye ettiğim bir video. Videonun ismi "Bu Gezegen SENSİN". http://www.dailymotion.com/video/x19t0l1_bu-gezegen-sensin_news
  2. Fairy Tail:Erza(Çok kafa ütülüyor ) One piece:Monkey D Garp (Reisimiz,One Piece Fatihi Ace Venturayı ölüme terk ettiği için :/ ) Beelzebub:Kunieda(Çok yapmacık bir karakteri var) HxH:Hisoka(Sübyancı neyse hakaret etmicem :) ) Naruto:Tobirama Senju Uchiha İzunayı öldürdüğünden dolayı
  3. Shotdown

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

cyberghostla vpn değiştirerek forum accountu alıyorsun sonrasında işine yaramıyo siliyorsun zaten google çorumdanda turkce ceviri dedinmi sağda downloader yazıyor kocaman :) Hangi serverde başlamalıyım onları pm atarsan iyi olur burdan konuyu baya bir saptırdık oyun önerilerinden kedilere kedilerden archageye atladı konu :P
  4. Shotdown

Merhabalar :3

Bende hxh de 12 zodiac'ı altyazıda 12 burç olarak gördükten sonra hafiften soğudum ama emeğe saygı herzaman :rolleyes: hoşgeldin iyi forumlar dilerim :)
  5. Shotdown

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :) Bize heryer 666 ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)
  6. Benden Turkanime ailesine gelsin .o.O.o
  7. Shotdown

Rus serverinde lag olmuyormu ? :) Ben Satanistim :angry:
  8. Archage'de ırk olarak kedi insanlar var onlar yetmezmi :/ :P

9. Shotdown

Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/
  10. Shotdown

Strateji sevenlere Civilization serisini ŞİDDETLE tavsiye ederim.Tabi bu seriyi oynamamıs bir strateji sever görmedim :) actionrpg olarak Herzaman Listemde 1 numara olan DMC(Devil May Cry) serisini öneririm AC serisi Castilvania shadow lord 1 2 olabilir hikayesi cok iyi çekirdek alıp izlenebilir yani konusunu çok beğenmiştim :) Darksiders serisi god of war a olan benzerliginden dolayı baya bir ilgimi çekmişti. M&B seriside olabilir ama bi zamandan sonra sıkabiliyor. The Forestte baya iyi suanda benim birader yanımda oynuyor haftada bir güncelleme geliyor yada 5 günde bir olması lazım survivor tarzı bir oyun steamde 14 $ tavsiye ederim Online olarak; Tabiki Dota onun dışında, Archlord 2 en son closed betadaydı katılmıştım kötüydü fakat simdi bi patch getirmişler ve mekaniğini baya bir değiştirmişler oynanabilir. Vindictius bunu fazla oynamadım daha cok arkadaslarım oynuyordu c9'un atası denilebilir :) WOW(World of Warcraft) Tabiki ben paragöz Blizzarda para vermem diyorsanız privatede oynanabilir fakat herkezin 1 kere tecrübe etmesi gereken bir mmorpg'dir kendileri :P Suanlık aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe editlerim bu yazımı :blink:
  11. Shotdown

Selam u.u

Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim :)
  12. Shotdown

Konichiwa Minna San

Hoşgeldin keyifli zaman gecirmeni dilerim :) bu arada çizmek yetenektir ya sonradan iyi olmaz doğuştandır bende olmadıgından yakınıyorum mesela :angry: :)
  13. Masaüstünün kalabalık olmasını sevmem tum gereksiz dosyalar D de depolanır masaüstünde gerekli şeyler :) Araç çubugu oto gizlendiginden google çorum falan orada bu adam nereden internete baglanıyor demeyin <_< Bu arada yukarıdaki arkadas transformice oynuyormus yeni farkettim beni silah zoruyla sokmuştu bi arkadaşım o yengeyle muhabbet ediyodu bende boş boş dolanıyodum öyle kötü bir anım var :(
  14. Herşey tamam aç kalınıyor susuz kalınıyor fakat sigarasız cok zorluyor bişeye sinirlendigin zman ya kıracan ya orucu bozacan baska caresi yok :/

1. LeornKayn

LeornKayn

işte bu yüzden nefret ediyorum kağıda sarılmış ot parçası yüzünden insanlar tanıdıklarına bile zarar verebilecek konuma geliyor birde o sigarasına laf edildimi sigaranın avukatı olmaları yokmu nefret ediyorum...

2. Shotdown

Shotdown

Bende nefret ediyorum ama içiyorum bu sene birçok kez bırakma girişimim başarısız oldu 2 basket atıyorum hemen yoruluyorum ramazanda bırakıyım dedim oda olmadı :)

15. Shotdown

Oh Harro! ^^

Hoşgeldin keyifli vakit geçirmeni dilerim :lol: Korece müzik grubu hmm FX,Girls day ve Spica var bildigim :)
  16. Beni izledigim tüm animeler ve okudugum mangalar içinde etkileyen 2 sahnedir.
  17. Shotdown

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

Zaten final fantasy xiv a realm reborn en iyi mmorpg seçildi :) Ultima Online vardı.vardı diyorum cunku ne kadar oynansada eskisi gibi değil :) Dota mobaların babasıdır kendileri uykusuz gecelerin,ağzına kadar dolmuş kültabaklarının,yandaki boş 2.5 kola şişelerinin sebebidir :) Archlord 2 suanda tamamiyle restorasyon haline girmiş bir yapım bakalım daha ne gibi köklü değişikliklere gidecekler classlar oyun mekanigi oynanabilir. CS GO: 1.6 dan sonra baya bi yabancı geliyor fakat bi kac config dosyası ile 1.6 da yakaladıgınız rahatlıga kavuşuyorsunuz :)
  18. Shotdown

TI4

Baştada belirttim na'vi nin işi belli olmaz cok belirsiz bir oyun tarzları war son anda bir bakmısınız combat çevirmiş oyunu almış. Ama dedigim gibi finalde dk olucak gibime geliyor suanda ne kadar kotu gitselerde Burning,Mushi,İceiceice 3'lüsü tehlike :)
  19. Shotdown

TI4

Aynen hep taktik TI maclarında hiçbir zaman banko maç yok. belirttigim gibi fnatic macında na'vi bankoydu çünkü sosyal medyada çok ezildiler us takımına yenildiler birçok takım tarafından meydan okundular elemelerin ilk macında dedim bunların hepsinin acısını cıkarıcaklar ama olmadı yenildiler :D Arrowu ezdiler yazık oldu.Gerçi DK da suanda bekledigim gibi deil 2-3 skorları :/
  20. Shotdown

Herkese Merhaba !

O zaman hoşgeldin tekrardan :) creepypasta hikayeleri İlginç. <_<
  21. Shotdown

Konnichiwa =)

ようこそ(Hoşgeldin) :)
  22. Çok sıcak ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.