Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

Shotdown kullanıcısının paylaşımları

1. Shotdown

İsminizin Japonca karşılığı :)

Direkman konu silinsin psikolojim bozuldu Tukafushikamechikashi okuyana kadar neler çektim biliyormusun :(
  2. Bugün yemek yapmıyorum validenin yemeklerini yiyeceğin nihahaha :lol:

3. Shotdown

Merhaba

Hoşgeldin İsmail keyifli vakit geçirmeni dilerim forumdaki ortam güzeldir :) Ben diğer 2 büyüklere çok daha sonra bakmasını tavsiye ederim 3 büyükleri ard arda izler ise 10 12 bölümlük animeleri yadırgayabilir ^_^ ve ve ve 4.büyük nerede FT de 3 büyüklere katılarak 4.büyük oldu diye biliyordum :/
  4. Shotdown

İtiraf Köşesi

Ne ilginçtir ki animeye başladığım seri :lol: Birgün can sıkıntısından dolanıyodum dedim "bana dizi öner deniz".o da o günün gelip çatmasını bekliyormuş.Dedi şimdi elime düştün :/
  5. Shotdown

İtiraf Köşesi

Hadi bir itirafta benden gelsin :P Hepinizin kınayacağını hissediyorum :/ "Eskiden anime izleyen arkadaşıma çizgi filmmi izliyorsun geldin şu yaşına" derdim. :ph34r:
  6. Peki Zeki Mürende bizi görebilecekmi ?

7. Shotdown

One Piece Gifleri

İlk gifim olur kendileri :P
  8. Shotdown

Yapıcak birşey yok biri sorarsa Mikushikuto Tukata diyeceksin kısaltarak oldu bitti :P :lol:
  9. Shotdown

Tukatalukitekato Bir türlü dilim dönmedi :/
  10. Shotdown

Kushimota Chidotoka bu nedir biri ismimi sorsa söyleyemezdim :blink: :lol:
  11. Shotdown

Nasıl Hayalet Görürsün?

Verdin gene spoilerı zaten hayaletten falan korkuldugu yok aniden önüne çıktığı için insan refleksleri direk biri anyaya diyeri konyaya gidiyor :/
  12. Shotdown

Nasıl Hayalet Görürsün?

Diyorum ya en sevdiğim fincanım kırıldı daha ne olsun :/ Valla sende bi sıkıntı var o zaman :/ bende eskiden öyle diyordum pc yi yumruklayan adamı izledikten sonra falanda bi ara banada yaptılar dedigim gibi gitti fincan :/
  13. Shotdown

Nasıl Hayalet Görürsün?

işsizmiş gece gece bunlamı uğraşılır :lol: Sana birşey olmaz bir beddua edersin olur biter :P bazıları var hareket ediyo hepten tırsıyon ekrandan çıkıcakmış gibi oluyo :D ama buda fena değildi :D O bazıları bi ara bana elimdeki kahve fincanını fırlattırdı .o.O.o
  14. Shotdown

Merhabalar

T-Bag # RYRZ biraderin pc den flashla alırım bir ara go yu silmediyse tabi oynamadıgımdan hiç steamden yedeğini almadım :/ :lol:
  15. Shotdown

Merhabalar

Hoşgeldin feedlemek sıkıntı değil bizlerde ilk başladığımızda feedliyorduk oyundan zevk alıyorsan ne mutlu :lol: Steamden cs go almıştım 1 2 kere oynadım :rolleyes: :lol:
  16. Shotdown

Merhaba :)

Dün girdim az daha report yiyordum :lol: :lol: Bir tane varus vardı helal olsun ona adamdı :lol:
  17. Shotdown

Merhaba :)

Hoşgeldin bu arada. yaşıtların niye ilgilenmesinler 20 yasındayım ve yaşıtım birçok animeci arkadas ile tanıstım üniden olsun yaşadıgım yerden olsun :)
  18. Shotdown

Cümleten Selemun Aleyküm

Aleyküm Selam hoşgeldin direk o serileri izlersen tabi zevk alamazsın :lol: nurarihyon no mago,Dragon Ball aklıma geldikçe editlerim açlıktan beynim durdu :/ Ben en önemli animeyi söylemeyi unutmuşum.Kuroko no Basket
    1. Shotdown

Shotdown

Uzun zamandır hediye etmiyordum TA ailesine :/

19. Ata sporumuz olan menemen yapımı için hazırlıklara başlayalım o zaman .o.O.o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shotdown

Shotdown

bende suanda soğanın azizliğine uğradım

3. Smtkrsln

Smtkrsln

Ağlama len kıyamam, ben de ağlamıyorum gözüme toz kaçtı :/

4. Shotdown
  20. Shotdown

No Game No Life

Başlıyacaktım ama öyle bir karışıklık oldu black cat güncel bölümler filmler falan derken arada kaynadı neyse listeye alalım bakarız :)
  21. Shotdown

Anime İstek ve Önerileri

Bunlarda Bitmiş, İzliceğim Seriler Bunlardan ayrı seri önerebilcek varmı ? Little Busters Little Busters Refrain Robotic Notes Ixion Saga DT Magi The Labyrinth of Magic Magi The Kingdom of Magic Shuffle Hand Maid May Aoi Sekai no Chuushin de Uchuu Senkan Yamato 2199 Shin Sekai Yori Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! To Love Ru Darkness Walkure Romanze Shining Tears X Wind Onii-chan no Koto Weiss Kreuz RDG: Red Data Girl Kishin Houkou Demonbane Karneval Arata Kangatari Free! Hero Man Makai Ouji: Devils and Realist Gatchaman Crowds Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji Freezing Vibration Monogatari Series: Second Season the legend of legendary heroes zaman öldürmek için iyidir :)
  22. Profilimde ölen reisleri saygı ile andım bakabilirsiniz :/

1. Shotdown

Shotdown

sizde sizi etkileyen ölen reisleri sayın ekliyim :)

23. Bir tane sinek dadandı laptobun ekranına yav evladım git diyorum gitmiyor oldurmicem :/

24. Shotdown

Sims 1,2,3

Kurtlar vadisi patchini her oyuna çıkardı bizimkiler Sims'ede çıkarsalardı ya :lol: Polat simstede ölmezdi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.