Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

Shotdown kullanıcısının paylaşımları

1. Shotdown

Sims 1,2,3

Sims 2'de Strangetown (böyle mi yazılıyordu o.O?) vardı, oradaki bir ailenin aile ağacı :D. Bende mutlu bir aile tablosu veriyim o zaman :)
  2. Shotdown

Sims 1,2,3

Köpekler herzaman azraillerin en iyi dostudur :P Sekmelerimde herzaman youtube dede açıktır :lol:
  3. Shotdown

Sims 1,2,3

Çok tatlıymış Allah analı babalı büyütsün :lol: Bi kaç video ya baktım harbiden ölüyo :/ Gerçi Supernatural izlediysen ordada azrailler ölüyo ordan bir alıntı yapmış olabilirler :o
  4. Shotdown

Sims 1,2,3

onu sims'in yapımcılarına sormak lazım :P o deil azrail bile ölüyo :(
  5. Shotdown

Sims 1,2,3

Yanlış hatırlamıyorsam çocuklar siyah oluyordu :lol:
  6. Shotdown

Sims 1,2,3

Niye çalıştırıyorsun adamı bırak emekliye ayrılsın şömine başında çayını içsin allah allah :P
  7. Shotdown

Sims 1,2,3

Azrail geldigi zaman 2 muhabbet kuruyorsun evime yerleş diye bi seçenek çıkıyor yenge baya bir hastasıydı oyunun ordan görmüştüm :P
  8. Bir biber doğradım valide dedi sen bu işi kapmışsın artık iftar menüleri senden napacam yemeği yaksammı :/

1. Wahrheit

Wahrheit

hacı biberini çok doğra tuzunu yağını karıştır yemeği iyice :D

2. Shotdown

Shotdown

bi yandan yemek yaptım bi yandan lol bile attım :P 2 kere mavi ekran yedim ama neyse :D

9. Shotdown

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Son kitaba bende bakamadım fakat Kayıp Sembol bana bakıyor tekrar okusammı diye :) Bir afkan tarafından yazılan ilk ingilizce kitap ilginç kitapçıma bi bakayım :lol:
  10. Shotdown

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Don Brown'ın tüm eserleri ilginç ve güzeldir fakat Dijital kale ile Melekler ve Şeytanlar Tavsiye ederim
  11. Though you saw me wink,no i've been on the brink,so ?
  12. Though you saw me wink,no i've been on the brink,so ?
  13. Shotdown

TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği

Zaten pek dotacı yok forumda Ama bi şansımı deniyim dedim böyle bir etkinlik güzel olurdu haftada bir gün :rolleyes:
  14. Shotdown

Üye Albümü

Yarın iftara bi kasa alayım o zaman :lol:
  15. Shotdown

Üye Albümü

Saçlarımı özledim :(
  16. Goku reisi görmek ne büyük şeref :rolleyes: Bizdede keşke sinemalara çıksada sinemada izleme keyfine nail olsak :)
  17. 07 ghost Blood Lad(sonradan cok sıktı ) Zetsuen no tempest legendary of legendary heroes
  18. Forumdaki Lol oynayanlar takım kuruyorlar pub atıyorlar bende şöyle birşey düşündüm 10 kişi olunursa cuma,cumartesi,pazar veya herhangi bir gün belirleyelim herhafta gerçekleşcek şekilde lobi oyunları gerçekleştirelim ? Kimsenin birbirine oyun bilgisi yüzünden küfür edip kalp kırmadıgı epic faillere kahkaha atıldıgı oyun içi öneriler verilip saygı sevgi çerçevesinde gecen oyunlar atalım :rolleyes: Saat konusu gelecek olan arkadaslar ile ortak olarak alınır onda bi sıkıntı oluşacagını sanmıyorum :) Bu arada cevap yazarken steam hesaplarınızıda yazında eklerim :) 1-) Wahrheit 2-)NevermoreS7yle 3-)Godfrey 4-)Haruo 5-)KuramaUN 6-)Belgarion 7-)Duruli
  19. Shotdown

Merhaba ^^

Hoşgeldin yemek yapmak niye ilginç gelsin'ki ben yemek yapmayı üni'de öğrendim mesela garip olan bişey yok şimdiden geliştir derim kendini yoksa üniversitede aç kalırsın yada hergün makarna yersin :)
  20. Normalde şöyle 12 bolumluk veya 20 25 bolumluk beni saran bir anime varsa 1 günde bitebiliyor.ama onun haricinde bazen hiç izlemiyorum mesela şu aralar arada bir black cat e bakıyorum o'da 2 3 bolum :)
  21. Shotdown

Selamlar O_o

Hoşgeldin keyifli vakit geçirmeni dilerim gl hf :)
  22. Shotdown

Yalova'daki animeciler

konuyu yeni gördüm .o.O.o yalovalıyım fakat üni saolsun yazdan yaza yalovadayım :lol:
  23. Nerdeyse tüm anakarakterlerden nefret ediyorsun Luffy amcamızın ne suçu var :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.