Jump to content

Yusaince00

Üyeler
  • İçerik sayısı

116
  • Son ziyareti

Yusaince00 kullanıcısının paylaşımları

1. hayatımız beklemekle geçti zaten azıcık daha bekliceksek sorun deıl (en yakın ne zaman cevırırler vol 14 cıkması yakın bi halde heralde?) Edit : şimdi farkettimde zaten 10 eylül yazmışlar. editi yazma zamanı 01.52
  2. sizce 2. sezonu çıkarmı bunun bence çıkması lazım Edit: onun mahesvarayla alakalı oldugunu gormemısdım sadece orada tatsuya ve mıyuki hint mitolojhisindeki shiva inancına benzıyor demıstın. bende bılemedım tabi :D
  3. Bu arada bilirmisiniz bilmem ama Ooguro Ryuuya (Tatsuyanın 2092 deki savaşda adını gizli tutmak için verilen isim)'nın anlamı Great Black Dragon'muş yani buda demek oluyorki Büyük Siyah Ejder. bu arada Mahesvara ne demek tatsuyanın lakaplarından bırıde buda anlamını bulamadım Shiba söylermisin biliyorsan
  4. önemli deil ne demek şimdi gelecek bolumü hesapladımda bu bizim prensle shiba kapışacak bi 3-4 dakkada devamındakı vol 11 mıdır nedır o alınacak heralde merakla beklıyorumda heralde vollardan birini geçirtcekler heralde
  5. extreme shibanın yazdıgını dıkkatlı okuman ıcın sevınırım bak şimdi shiba kendını saklamak zorundadır. birçok kişi 9 okul yarışmasını ızlıyor ve ızleyenlerın coguda profesyoneller vb. shiba özel teğmen ve çok önemli bir stratejik sınıf buyucu eger o durumu goren profesyoneller shibanın tekrar ayaga kalktıgını gorup bıtırecegını bılseydı anlarlardı shıbanın kım oldugunu shıba ne olursa olsun kalkmamalıydı. yani orada shıba bılerek kalkmadı ve leonun kalkacagını bılıyordu. ve eğer shiba kalksaydı herşey bılınecekdı Edit: anlatabildiysem sevindim.
  6. özeti yayınla işte çevirdiklerini zaten ozetıyazarken mesela mahouka nın bır bolumu var 14/21 dıyor gordugun uzere onlarda t amamlanmamış yaz oraya gitsin zaten yazanda yok hiç yokdan iyidir . yenı yazı yazıp oraya yaz demıyorum yanı dırek oraya suan cevırdıklerını kopyala yapıştır :D
  7. hacı sen bu kadar yazıonda bari baka tsukide türkçe bolumu var turkcesını oraya at herkes okusun :D Edit: bu arada sen masakiyle shibacımısın yoksa tatsuyayla miyuki mi? miyuki kardei oldugu ıcın olmaz dıyerek masakiyi seçiyorum ama oda ondan büyükdü heralde :(
  8. baka tsuki bi ara kapanacak demiştin hala açık can çekişmiyorda artık :D Edit: vol 4 de çok ağır yazılarla dolu yav ben okurken üşenmiştim :(
  9. http://www.youtube.com/watch?v=pE3IYP3furA yarını bekleyemeyen izlesin
  10. Yusaince00

Gangsta. Animesi Duyuruldu

takip ettiğim bir manga serisiydi animesi çıkacaksa japonlardan bıle once ızlemek ısterdım hayranıyımdır o kadar.zaten beğenenlerde olmuş onceden doğru tahmın etmışsınız ızlemenız gereken bı serıdır
  11. diğerlerini bilmem ama No Game No Life 'ın 1. sırayı hakkettiğini bende onaylıyorum ve 1. sırayı aldığı için sevindim. diğerlerini fazla önemsemesemde Mahouka Koukou no Rettousei light noveli ne göre yayınlansaydı güzel olurdu yayınlamadılar 6. sırayı almış ... bu arada 3 ile 4. anime yer değiştirseymiş iyi olurmuş :D
  12. tatsuyayı light novelde daha bi havalı yapmışlar bana gore anımede pek on plana cıkmamıs gıbı sankı mıyukı ana karakter gıbı gosterıyorlar
  13. 2 hafta oldu hala vol 4 ch 10 muydu neydı onu beklıyorum :/
  14. ben şimdi düşünüyorumda düşünsenize tatsuyanın kız kardeşi yok kız kardeşinin inferno falan yeteneği bizimkine geçiyor seri daha guzel olurdu tatsuyayı oyunlarda daha fazla gorurduk
  15. seslendirmelerin harika olmuş ancak şuan karkaterler deilde seiyuu ları seslendirmiyormu orada bi yanlışlıkmı algıladım ben seiyuu= anime karkaterini konuşturan kişi
  16. dikkat spoiler : morisakide başlı başına saçma bir karakter ama diğer bolumde kaza olacakdı heralde onlarla ilgili iyiki olucak güzel bi savaş olacak oyle turnuvada
  17. vol 4 ch 10 u beklıyoruz bro ingilizce okuması keyifli ama kendi dilimizde okuyunca bi başka oluyor :D
  18. Yusaince00

Assassination Classroom Animesi Kesinleşti

hakeden bir mangaydı bu mangayı çok severek okurum okula gitme hevesi uyandırıyor bu animedeki öğretmen bana ana karakteri hideyoshiye benziyor biraz ancak her karakter çıkıyor seride mangaya göre yandere tsundere kuudere dandere herşey var öğrenciler sağolsun öğretmenle dalga geçilmesi ve garipliklerde güzel seri tam tarihi belirlensin hazırlanırız :)
  19. Yusaince00

All You Need is Kill Mangasından Video

mangası bitirildi sonu mutsuz sondu okuyanlar bilir zaten animesi çıkmasını isterdim daha kaç bolum olacagını bılmezken mangası 17 bolumde bittiği için animesi çıkmaz ancak enazından en fazla 2 bölümlük bir moviesnini yaparlarsa harika olurdu seri okumak için birebir türkçe 11. bolume kadar cevırılmış bulunmaktadır
  20. Yusaince00

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

aslında animesinin aksiyonu guzel dıye ızledım ama ana karakter savaşıon ortasında bile sapıklıkla güç alıyor . cok guldugum bır anıme oldu onun yuzunden. 3. sezonuda ızlerım artık ecchiside güzel. light novelını takıp edıyorum serının ana karakterı ilerki novellerde guclenıyor suanlık bısey yok 3. sezon cıksın heyecanla beklemedeyız artık. bu arada son cildi derken light noveli bittimi artık ? anlamadım orayı
  21. Yusaince00

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

GİNTAMA TUVALET VAKASI (KIZ ICIN SAVASIRLARKENE) gintamada tam evlenmesini engellemek ıcın yapılan kavgada gintoki ,goril , yaşlı amca bide kahyamıydı neysdi sarı saçlı erkek gıbı kendını gosteren ama kız olan tek gozlu bandajlı kızın yardımcısının tuvalette peçete olmadıgı ıcın dısarı cıkamadıkları bölümde gulmekden olmusdum orada gintoki sabrından eline bakıp temızlenırmı dıye dusunmustu :D
  22. evet ama şuan 9 u bıtırmek uzereyım 13 tane varmış yavaşdan alıyorum ch ch okuyorum gündelik olarak :D
  23. spoiler yerını bulamadım malesef fazla yazı yazmadıgım ıcın :D aradım ama yok gosterırsen iyi olur
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.