Jump to content

SiyahDranza

Üyeler
  • İçerik sayısı

852
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

SiyahDranza kullanıcısının paylaşımları

1. Acnologia'nın orada ne yapacağı konusunda ben de merak içindeyim Gerard gelip hız büyüsü ile alıp kaptı kaçtı yapar belki belki Mavis herkesi yanına tp yapar (yanına çeker) Acnologia'nın da Sen benim annemsin falan bu benim günahım falan demesi de ilginç geldi acaba nasıl bir günah neyle ilgili ne halt etti bu herif dövüş işi de nasıl olacak o da muallakda Wendy ile ötekinin her türlü ordan kurtulması gerek 2 bölümde kurtulunacak bir şey değil ya biri gelip siz gidin ben dövüşürüm diyecek ya da doğrudan ışınlanıp kurtulacaklar başka türlü kurtulamazlar Acno'dan hadi kurtuldular diyelim adam boşda kalınca Zeref'in yanına gider o zaman da üçlü bir dövüş olma olasılığı yüksek zaten bu Ejderha kara büyücü ve insanlık arasında bir savaş diye bahsedilmişti.
  2. Adamın giysisi bakışları tipi sahnedeki çizim tam ana karakterlik ya seri başından beri böyle giyinip böyle takılsaydı bu adam müthiş olurdu. Tehlikeli duruyor burda öpecekmiş gibi bakıyor ölüm büyüsü gibi bir tekniği varken işi çabucak bitirebilir ama eğlenmeye bakacaktır klasik villain olarak Seri bitiyor zaten artık dövüşleri saymazsak hayatta kötü bölüm görmeyiz Zeref'in planını merak ediyorum ben.
  3. adamı okyanusun ortasına gönderdi daha ne olsun sadfasddfsasdf:sfdas Ben Zeref'e şaşırdım çakma badass yavaş yavaş kendini gösteriyor. İlk dövüşde karşılık vermedi ama burda affetmeyecek gibi loncadaki diğer adamlar gelene kadar iyi bir dayak çeker Gray ile Natsu'ya. Attığım linkde bu resim yokmuş;
  4. http://www.manganetabarespoiler.com/manga-spoiler/fairy-tail-524-spoiler burdan bak işte
  5. aslında arcın içine girdiğinde çok belli oldu serinin başından beri ejderha savaşlarından ve ezik Zeref'den bahsediyordu ve iki baş düşman karşı da daha önce de dedim bundan sonra devam etmesi için serinin seviye atlaması gerekliydi ki bırak seviye atlamayı seri seviye olarak yerin dibine girdi. Aslında bu seride daha devam edecek malzeme bol da sırf şu antik büyü ve antik çağ üzerine büyük bir arc yapılır da yapmıyor.
  6. Öyle bir bakmışsınız ki olaya yarın seri bitiyor havasındasınız Bleach gibi olmayacağından eminim ben bana kalırsa 5-6 aya anca biter daha Zeref ile dövüş var daha Acnologia ile dövüş var ara bölümler olacak ondan sonra bir iki savaş sonrası durum göstermesi falan anca öyle Zeref'i 2 bölümde yenemezler yenerlerse zaten anime tarihinin en işe yaramaz en boş karakteri olur. Acnologia'yı da 5-10 bölüme anca yenerler. Ama gidip de bu olayları filme yetiştireceğiz diye takır tıkır geçerlerse bilemem.
  7. Son arc olduğu kesinleşmişken güç dengesi hakkında bir tahmin yapayım o zaman Bizimkilerin hepsi Zeref'in seviyesine her türlü yakınlar Natsu eşit seviyededir Acnologia da 1-2 tık yukardadır seviye olarak
  8. Belliydi zaten son arc olacağı illa arc başında söylemelerine gerek yok son arc olacağını son dövüş başladığında da belirtilebilir yani doğaldır bu. Bitsin de zaten yeter bizi kanser etti hışto mangaka ama şöyle 5-6 ayı biter bence şu an açıklanırsa felan bu arc bir 15-20 bölümden aşşağı bitmez.
  9. FMAB'dekinin benzeri bir şey yapacak olabilir belki büyük bir kan dökerek çok güçlü bir antik büyüyü harekete geçirecek ve FH'yi de bu büyüyü yapmak için istiyor. Belki biraz uçuk olacak ama zamanı geri sarmaya ya da onu geçmişe götürmeye yarayan bir büyü hala eski günlerine dönmeyi hedefliyor olabilir eclipse projesi de tutmamıştı ikinc bir kapıya ihtiyaç vardı daha mutlak bir büyü olarak bunu keşfetmiş olabilir. Böyle görevim falan diyince insan bunların arkasında daha büyük adamların(Tanrının) olmadığını düşünmeden edemiyor. İlerde Zeref gibi lanetli adamlar çıkarsa şaşırmam
  10. İnsanlığı yok etmek istese Acnologia ile yapardı bunu. 415. Bölümde ejderler kaybolurken; Zeref'in planı ejderlerle ilgili olmalı yoksa sırf ejderler istedi diye Acnologia'yı yok etmek amacıyla kardeşini 400 yıl geleceğe göndermez ejderlerin arkasından plan yapmadıysa Ve bunu da unutmamak gerek Ejderlerin çocukların bedenlerinden çıkmasıyla Zeref'in hiçbir alakası yoktu ve gerçek Ejderha Kralı Festival'i bu arcda başlıyor. Ben en başından beri ejderlerin bu şekilde harcanacağına inanmadım şahsen.
  11. Amacı kesinlikle lanetini kırmakla ilgili bir şey ya da Ejderlerle çünkü bu planı yapan Ejderler ve Zeref. İgneel'in dediğini unutmamak gerek Zeref'e inanmalıyız dedi. Ben yeni bir dünya yaratmak istediğini düşünüyorum. Dünya beni reddetmeye devam ederse ben de dünyayı reddedeceğim demişti.
  12. Dövüşler bittiyse artık güzel bölümler başlasın ya zaten şu seriyi hikayesi için takip ediyoruz.
  13. @Barış D. Baryshx Hocam bu seriye başlamayı kafaya koydum ama tüm bölümler bittikten sonra bir ortada kalma durumu falan var mı ? animesi kendi içinde kurguyu tamamlıyor mu diyeyim. Novelleri falan da devam ediyormuş MAL'dan baktığım kadarıyla
  14. Ben bu bölümden sonra ufak bir teori yazmak istiyorum. "Zeref'in uzmanlık alanı tıp ve sağlık olmalı bu adamın yıkım büyüleri konusundaki becerisi kesinlikle fazla değil ve bire bir dövüşme konusunda da iyi olduğunu sanmıyorum.# Çıkardı üstündeki şeyi ama benim fazla bir beklentim yok ve anlaşılcağı üzere ft vs Zeref olacak içinden geçecekler.
  15. Filmi izlemeyi düşünmiyorum belki zaten 2018'de anca blu-ray gelir... Belki ejderlerle ilgili bölümlere bakarım
  16. Evet Böyle bir yeri anca zaman atlaması kurtarır ama böyle bir yerde de zaman atlaması yapılmaz be. şaşırma serileri devam ediyor...
  17. END ile ilgili bir konuşma olacak büyük olasılıkla onla dövüşmek istediğini falan söyleyecektir belki kitap ile takas yapmak için bir koz kullanacaktır. Olay her türlü E.N.D ile ilgili olacak bence
  18. Ben bu arc çok az şeyi beğendim zaten ümidi en baştan kesmiştim ama bekleyip de bulamadığım az şey oldu Gerard bir teke tek vs atar diyordum hatta Zeref'in karşısına bile çıkabilip ölür belki demiştim Zeref'den birkaç şey bekledim o da olmadı Kalkanlardan bir dövüş kazanmalarını hatta ezip geçmelerini bekledim o da olmadı Normal seviyedeki dövüşler Rahkeid vs ... Gajeel vs ... Serena vs Dörtlü Güzel dövüş #404 Error# Bu arcın tek artısı Acnologia Arcın en iyi karakteri Tanrı Serena Arcın en ezik karakteri Neinhart Ft lehine gelişen olayları da sıralasam 2 sayfayı doldurur da kendimi tekrar etmiyim
  19. O jüpiteri tek eli ile yansıtan adam onla ölecek değil gerçi E*za'dan da kılıç yemişti ama ölmedi. Savaşın bittiğini göstermeseydi bu bölümde daha iyiydi August vs Gildarts aynı tadı vermez artık Gray, Zeref'e ne gibi bir koz kullanacak merak ediyorum ama bir işe yaramayak kullanacağı koz ondan eminim Zeref de maşallah herkesi tanıyor ödevine iyi çalışmış... (neyse aynı şeyleri tekrarlamayacağım)
  20. Mavis, Zeref'in kara büyülerini kullanıyor değil Mavis. Ankseram'ın kara büyüsünün gücüne erişti yalnızca ikisinin de ne tür büyüler yaptığı hakkında hiçbir şey yok çok gıcık bir durum adam 320 bölümdür seride 1 Shi no hoshoku bir Death Pillar'ı bir de Death Orb'u kullandı ama arka planda efsanevi büyüler keşfeden en tehlikeli büyücü... Şu adamı ufaktan da olsa bir dövüştürseydi iyiydi 2 dövüşte de kum torbası oldu herif Mavis'in bedenine geri girdikten sonra hala onu kullanabileceğinden şüpheliyim ben ayrıca Zeref sırf Mavis'e kaybettiği için değil hiçbir başarı göstermeden kaybettiği için ezik olur kaybederse
  21. Zeref. Mavis'e de yenilirse aşırı gülünç olur anime tarihinin en başarısız, en ezik villaini Zeref olur. Brandish'in daha fazla görevi kalmadı bence seride FT'ye katılır biter orda onun kariyeri... o da dövüşse çok iyi olurdu aslında güzel bir büyüsü var. Brandish hanım artık kankası Luigi ile takılır Ulan şu kalkanlarla ft arasında bir tane 2v2 olsaydı kalkanlar çiğ çiğ yerdiler bunları :D
  22. Dövüşmeyi bilmiyor dövüşse ne olur dfsa:dsfa Zeref'de 1v1'ci bir tipi yok yumruklaşma konusunda usta değil Mard Geer da değildi ama adamdaki hız kimsede yoktu Acnologia ve Natsu çiğ çiğ yerler onu 1v1'de
  23. Zulüm 2015'de başladı... Bu arc daha Zeref'in dövüşeceğini düşünmüyorum August da yenildikten sonra Acnologia gelir ve savaş şimdi başlanıyor denir. Alvarez Arc bitmiş olur doğrudan belki bir Ragnarok Arc ya da Ejderha Kralı Festivali Arc'a geçiş olur diyeceğim de Mashima'nın yaptığı bir şey değil bu Büyük büyü oyunlarında ejderlerin geldiği yerlere bile farklı arc adı koyulabilirdi ama yapmamış o zaman buna da yapmaz ama Alvarez olayı biter August'un da yenilmesiyle ve seride bir daha Alvarez adını duymayız bile.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.