Jump to content

Dike

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Dike kullanıcısının paylaşımları

1. Dike

Selaaaaaaaam :3

hoşgeldin foruma. Fazla merak iyi değil ama Japonya deyince merak ettim. mesele nedir?
  2. Dike

Selam Ben Kadir

Hoş geldin foruma. Ben daha çok spor animesi Sevdiğim için spor animesi öneriyim. Slam dunk veya Diamond no Ace i izlemediysen izlemeni tavsiye ederim. No game no life i izlemediysen mutlaka izle.
  3. Dike

Merhaba ^-^

Hoş geldin foruma. Iyi eğlenceler dilerim. :)
  4. duygusal birisi değilim ama area no kishi de ağlamıştım. Şu ana kadar bir çok trajedi ve dram animesi izledim ağlamadım beni ağlatan spor animesi oldu iyi mi kakeru nun suguru nun öldüğünü öğrendiği sahne
  5. Dike

New Prince of Tennis vs Genius10

@jans09 youtube de prince of tennis Videolarına bakıyordum. O zaman gördüm. Link; http://m.youtube.com/watch?v=Ya2AqiwW07Y bu daha yeni paylaşılmış 1 ay önce paylaşılmış olanı da var. Bu ova mı yoksa genius 10 mu?
  6. Dike

@♠ Lucifér ♣ haklısın. Mobilim dikkat etmedim o yüzden. Inşallah kısa zamanda çevirir de güzel güzel izleriz :)
  7. Dike

@talhatistik prince of tennis in ovası çıktı sanırım. Çevirmeyecek misiniz?
  8. ben ilk fairy tail ile başlamıştım. Ama ilk olarak böyle bir animeyi tavsiye etmem. Ilk önce Kuroshitsuji gibi bir anime izlemesini tavsiye ederim.(sonunu fazla beğenmemis olsamda.) 3 büyüklerden önce böyle animeler izlemesini tavsiye ederim. En azından anime kültürü hakkında bilgisi olmuş olur ve 3 büyüklerin ne denli müthiş yapıtlar olduğunu anlarlar.
  9. Dike

En Son Bitirdiğiniz Anime?

yowamushi pedal i bitirdim. 2 sezonu gelecek galiba. Sabırla bekliyorum 2. Sezonunu
  10. brothers conflict te sincapi çok sevmiştim ama animeyi genel olarak beğenmedim
  11. Dike

Merhaba

Hoşbuldum tekrardan :)
  12. Dike

Merhaba

Hoşbulduk :)
  13. Selam ben Filiz. Kısaca kendimi tanıtayım: 17 yaşındayım. Fen lisesinde okuyorum. Oldum olası çalışkan bir öğrenciydim. 3 sene önce lisedeki sınıf arkadaşlarım animeye beni teşvik etti. Genellikle tür ayırt etmeden izlerim animeleri . Ecchi türünden fazla hoşlanmam. Bu hesabı aslında aylar önce açmıştım ama girmek bu günlere kısmetmiş meğer. neyse bu kadar yeter benden. Bundan sonra iyi geçinmek dileğiyle. Hoşçakalın :bye1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.