Jump to content

Dike

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Dike kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hoşgeldin Çetin bende Filiz. Bende japon dövüş sanatlarından judo yapıyordum. 1 dan dım. Japonlara bu kadar meraklı olman çok güzel bence. Hemde kendini geliştirmeye çalışıyorsun. Çalışmalarında başarılar dilerim. :D keyifli forumlar :D

2. hoşgeldin foruma :D keyifli forumlar dilerim :D anime olarak tavsiyem şu sıralar daha yeni bitirdim adı Sakurasou no Pet na Kanojo, Skip beat, Ao no Exorcist, Another, Kuroko no Basket ve Diamond no Ace. Bunları severek izlemiştim. Izlemediklerin varsa aralarında kesinlikle tavsiye ederim izlemelisin :D

3. okey :D genel olarak romantizm türünü seviyorsun demekki.mesela Sakurasou no pet na kanojo olabilir. Ben de yeni izledim sevdim. Ookami shoujo to kuro no ouji,Kaichou Wa Maid-Sama,Itazura Na Kiss,Ao Haru Ride gibi animeler olabilir. Ben bu animeleri beğenmiştim inşallah sen de beğenirsin :D

4. hoşgeldin foruma :) ne tür konulardan hoşlanırsın keşke bunu yazsaydın. Buna göre biz de anime tavsiyesi yapabiliriz. Ama genel olarak 3 büyükleri izlemelisin. Naruto Bleach ve One Piece i izlemelisin. Fairy tail da olabilir. Sonra diğer animeleri izlemeni tavsiye ederim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.