Jump to content

Siesta

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Siesta kullanıcısının paylaşımları

1. Bu soruya sonsuza kadar Asuna cevabını vereceğim. Nedeni ise sesi, gözü, davranışları her şeyi mükemmel bana göre. Kirito'yu ben bir türlü sevememişimdir. İnsanları kurtaracağım diye harem tarzı bir şey kurduğu içindir belki de. (Hatta kız kardeşi bile) Sword art online benim için ilk 10 bölüm ve son 2 bölümden oluşmakta, en dikkatimi çeken bölüm ise sondan 2. bölümdür. GGO'nun ilk 4 bölümünden sonra bitti zaten benim için sword art online serisi, zar zor dayandım. Asuna 1. plandan 5. plana nasıl düştü halen düşünmekteyim.
  2. Siesta

Merhabalar.o

Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  3. Siesta

10 Açıklanamayan Fotoğraf [Video]

Benim de gerçekten böyle şeyler çok ilgimi çeker ama biraz mantıklı ve derin düşünülünce en azından bir kaçına cevap bulunabileceğini düşünüyorum :)
  4. İzlerken şaşıracağınız bir video ile karşınızdayım. Henüz bilim adamları tarafından açıklanamadığı söyleniyor ama ne kadar doğru kim bilir. \Video ingilizcedir\ Bonus olarak; Asıl kaynak: http://www.youtube.com/channel/UCdxi8d8qRsRyUi2ERYjYb-w
  5. Siesta

Top 10 Anime Opening

Genelinde eski tarz animelerin bulunduğu bir liste, gayet güzel olmuş :lol:
  6. Siesta

En Beğendiğiniz Cosplay!!

Mükemmel bir Türk cosplayerımız var, Melodi Kızılgün Çok iyi :o Levy
  7. Siesta

( 13 / 13 ) Amagi Brilliant Park

Çok Merak ettim bu animeyi :D Çok teşekkürler :)
  8. Siesta

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Naruto
  9. Katılıyorum, kesinlikle Ano Hana'ya bir LA yapmaları lazım :D
  10. Siesta

Nasıl Olmuş :):)

Çok iyi :D Bu bir uçak :lol: :lol:
  11. Siesta

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

Hoş geldin Anıl :hi-onion-head-emoticon:
  12. Siesta

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Doctor Who. Güncel, eski bölümleri 10. Defa izlemekteyim.
  13. http://ao-haru-ride.wikia.com/wiki/Kou_Mabuchi Burada böyle yazıyordu, hemen değiştireyim :D Anime de pek fazla göz önünde tutulmadığından spoiler vermeden anlatamıyorum, yaptığı bir şey hakkında yazmaya başlasam mutlaka sonu spoiler'la bitiyor. Şimdilik sadece ismini ve Futaba ile aynı okula gittiğini biliyoruz. Zaten yatmak dışında yaptığı pek bir şey de yok :D
  14. Yaş: 17 Doğum günü: Mayıs 17 Burç: Boğa Cinsiyet: Erkek Boy: 1.76 cm Kilo: 58 kg Shoujo anime sevmeyenlerin bile sırf bu karakter için izlemesi gerekir bence :D Hakkında Spoiler vermeden pek bir şey söyleyemem ama standart ''Shoujo erkeklerinden'' biraz daha farklıdır. Ayrıca resimden de anlaşılacağı gibi Usui'den geri kalan bir yanı yok :D Çok çabuk karar değiştirmemesi her zaman soğuk kanlı olması, bir karar verdiğinde peşinden sonuna kadar gitmesi, belki biraz da bana benzemesi beni ona çeken özelliklerinden bir kaçıdır. Ayrıca annesi öldüğünde ''Ölen Unutulmalı'' çabasına girmemesi de çok hoşuma gitmişti. Bir kaç resim/gif;
  15. Siesta

Nisekoi’ye Yeni OVA

Finali yetersizdi ama 2. sezon gelecek bir animeye benzemiyordu, OVA'ların da öyle çok tatmin edici olacağını düşünmüyorum.
  16. Siesta

Selamlar ^^

Hoş geldin, ben de Betül :D
  17. Siesta

( 25 / 25 ) Baby Steps

Bitmiş, başlayayım artık bari. Emeği geçenlere teşekkürler :)
  18. Siesta

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Berbat son deyince aklıma bir tek "The color of the lovers" geliyor. İzlediğim ilk ve tek harem serisidir ayrıca beni harem serilerinden soğutan da bu animedir.
  19. Black star :bled1-onion-head-emoticon: Çok iyi olmuş, çok teşekkürler :D
  20. Siesta

Aldnoah.Zero ve Baby Steps’e İkinci Sezon

2 sezon olduysa ben bir baby steps'e bakayım. Teşekkürler :)
  21. Siesta

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Ne kadar çok harem animesi çıkmış, aksine ben de nefret ederim harem tarzı animelerden. Ookami Shoujo To Kuro Ouji dışında Amagi Birillant Park da ilgimi çekti. Ayrıca şu Girlfrend (Kari) çok değişik geldi bana. Shoujo'suz kaldım, sezonu bu üç animeyle kapatacağım :D
  22. Siesta

Moon Fansub

Çevirileriniz çok iyi, başarılar dilerim :)
  23. Siesta

Anime İstek ve Önerileri

Black rock shooter, arkadaşlarım önermişti, güzel çizimleri var.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.