Jump to content

sage

Üyeler
  • İçerik sayısı

135
  • Son ziyareti

sage kullanıcısının paylaşımları

1. sage

Bleach Manga Tartışma

ha tmm ben o sahneyi tamamen unutmuşum şimdi mangaya bakınca hatırladım harbiden ya bak şimdi bende merak ettim
  2. sage

Kardan Neler Yaptınız?

ehehe bende dün kardan adam yapmaya çalıştım ilk seferde yıkıldı ikinci seferdede zeytinleri takmaya çalışırken başı yıkıldı başını takmaya çalışırken gövdesi ukıldı bende buraktım :D
  3. sage

Bleach Manga Tartışma

uraharayı kurtaran gizemli kişi derken? ilk defa duyuyom büyük ihtimalle unuttum
  4. sage

Bleach Manga Tartışma

ukitakenin yeni kral olacağınını tahmin etmiştim ki zaten belli birşeydi bu :) mangaya başladığımdan beri geri gelmesini beklediğim karakter aizen geri geliyor kya :D :5: :1: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  5. sage

Kardan Neler Yaptınız?

bursaya 5. kez kar yağıyo ben sadece bir defa karla oynadım oda geçen sefer geçen haftaydı inşallah yarında bişeyler yapabilirim kara dokunamadan kış biterse bütün yazım pişmanlıkla karı ve kışı özlüyerek geçer :(
  6. Kaori Fujimiya dururken asuna nedir ya neden :/ :(
  7. sage

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

benim en baştan beri istediğim şeylerden biriydi robinin de çok güçlülerle dövüşmesi ama robinin 2 yıldan sonra son gücü belli olmadı mangada güncelde robin şuan karakterleri teker teker ezmeye başladı mangada robin önde tutuluyor
  8. sage

bu durumda sonuç olarak robin daha güçlü :P
  9. sage

sizce sanjimi yosa robinmi daha güçlüdür ? :)
  10. diğer üyeler videoları görbilcekmi ?
  11. sayılırmı bilmiyom dün TV de sherlock holmes gölge oyunları gördüm 10 dakika falan izledim ama o sayılmazsa da dün kardeş payını bitirip işler güçlere başladım diziler sayılırmı :D ?
  12. sage

Bleach Manga Tartışma

son mangayı okudum güzel bir bölüdü sonunda gerilim falan vardı :ph34r: saifonuun harçlık verme sahnesinde yıkıldım resmen :D de bu kyourakunun nerde naptığını anlamadım :blink: :wacko: :unsure:
  13. sage

Bleach Manga Tartışma

bir sorum olcak bleach mangasının yeni bölümü yani 612. bölümü neden internete düşmüyor duyduuğuma göre internetten mangalar yasaklanmaya başlamış ve siteler kapanıyomuş sebebi bumu one piece'tde aynı şey oldu haftalarca yeni bölüm gelmedi sonra 1 bölüm geldi sebebi yasakmı yoksa yeni bölümler çıkmıyomu?
  14. sage

Otaku Sekai, yeniden sizlerle!

önceden olan hesabımı unutttum kendime yeni hesap açayım dedim sayfa yenileme yapmadığım için hesap açılmadı diye yanlışlıkla 4-5 tane hesap açtım :( :D
  15. sage

Animelerdeki Babalar, Gizemli Karakterler

pokemondaki ilk bölümlerde çıkan brokun babası :D gerçi adamda pek gizem yada başka bişey fazla yokutu :D
  16. sage

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Tower of god
  17. sage

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

SAO ve narutonun son çıkan bölümünü atlaya atlaya izledim :D
  18. sage

K Anime Projesi’nin 2. Sezonu

yeni sezonu ve mangayı dört gözle bekliyorum :29: :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  19. sage

İlklerin Animeleri

merak ettim bunları izlerim bi ara :D
  20. sage

İtiraf Köşesi

ben çekmedim hiç sadece bir kere kopya hazırlamıştım sonra sınavda kopya çekmeye korktum kopya çekmedim sınav sonu hoca kopyaları gördü kopya çekmediğime inanmasaydı sınavdan çok dşük alırdım:D 90 aldım sınavda :D bilgisayar sınavıydı :D
  21. narutonun mangasını uzun süredir çok sıkılarak okuyodum ama finalini erince eskisinden çok daha değerli buldum falan bi garip oldum :D
  22. sage

AceleManga Çeviri ve Okuma

narutoda finalini verdiğine göre sadece bleach çevriliyor one piece'de çevrilse çok iyi olurdu yinede güzel bir site bölüm çıktığı anda siteye düşüyor
  23. sage

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

Otsukaresama deshita derim bende ne dizem :D
  24. sage

Selamlar ^^

selam :)
  25. sage

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

one piece mangada güncelim ama birşeyi anlamadım sesleri çok iyi duymaya yarayan haki hangisi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.