Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne h3n4 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 21 ortalamanın üstünde demiş ya  :depressed1-onion-head-emoticon:  neyse hoşgeldin  ^_^  :lol:

Hoşbulduk teşekkürler :)   Neden sen kaç yaşındasın ki :D 

Hoş geldin :)

Teşekkürler hoşbulduk :)

Hoşgeldiniz 

Teşekkürler hoşbulduk :) 

Hoş geldin :)

Hoşbulduk teşekkürler :)

Aramıza hoş geldin ben Tuğrul :)

Teşekkürler bende Hena tanıştığımıza memnun oldum :)

2. Hoşgeldin yaşıt sayılırız :) 

D.Gray Man , Mirai Nikki , Code Geass, Ergo Proxy, Darker Than Black , Deadman Wonderland , Elfen Lied , Gantz , Gintama eğer bu animelerden izlemediğin varsa öneririm hepsi de güzel animelerdir.

3. Çoook teşekkürler önerdiklerinizde izlemediklerim var  hepsine bakacağım. İftar öncesi yazdım aceleye geldii kusura bakmayın.  Adım Mehmet ali (Mali )   27 yaşındayım. yaklaşık 6 yıldır anime izliyorum. 1 kez Japonyaya gitmek nasip oldu herkese tavsiye ederim. :) 

D.Gray Man, K-Project, Code Geass, Psycho-Pass, Guilty Crown, Mirai Nikki, Deadman Wonderland ve Death Note aradığın tarza benzerler :) 

Yukardakilerden izlemediklerin varsa hepsi çok güzel animelerdir öneririm :) 

Foruma hoşgeldin bende yeniyim keyifli zaman geçirmen dileğiyle :) 

4. Bende tanıtma konusu açmayı düşünüyordum. Yazmama gerek kalmadı bunu kopyala yapıştır, yaşı ve Lol sevgisini değiştir Gönder.  B) 

Hoşgeldin, bende yeniyim ama olsun.  :P 

Sende yeniysen sanırım hoşbulduk ve hoşgeldin demeliyim :D  

Çok benziyoruz o zaman şaşırdım :D Lol sevmez misin peki ? :) 

5. hoşgeldin iyi forumlar

Teşekkürler :)

LoL oynuyorsan gel Dota 2 oynayalım :D

Olabilir denemek güzel olabilir ama Dota 'da pek lol kadar güvenmiyorum kendime :)

Hoş geldin  :)   D.Gray-Man benim en sevdiğim animedir  :)  Umarım iyi vakit geçirirsin

Hoş bulduk :) D.Gray Man sevenleri bulmak mutlu etti :)

Teşekkürler :) Umarım herkes iyi vakit geçirir :)

Vakti zamanında bu Avatarı kullanan aynı yaşda bir bayan çevirmen ve PhotoShop uzmanı vardı.D.Grayman hastasıydı o da benim gibi ^_^

Yoksaaa sen o musun ki :huh:

Ama sanırsam değilsin diye düşünüyorum....

Neyse,

Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma...

Gintama izlemiş birinin daha foruma katılması güzel oldu ^_^

PS: Düşündüğüm kişi olsan çoook soru soracakdım ama :ph34r:

Umutlarını yıkmak istemezdim o kişi değilim ama D. Gray Man seviyorsa tanışmak isteyeceğim birisiymiş sanırım o kişi :)

Yalnız avatarını gördüğüm anda vuruldum mangasını okuyan bilir :D 

Selam, teşekkürler :)  Gintama izlenmez mi çok güzel bir anime :)

6. Hoş geldin abi ben ayhan isminide yazsaydin keşke :D

Adım Hena abiden çok abla oluyorum :D

tabiki :D bu arada flood'a dikkat edin 

Teşekkürler dikkat edeceğim :)

Dün girdim az daha report yiyordum  :lol:  :lol:  Bir tane varus vardı helal olsun ona adamdı  :lol:

Neden report yiyordun :D Bakmalıyım bende sanırım :D

aa abla kusura bakma ya ismini yazmayınca hani ne biliyim tanımadıgın birine direk abi dersinde bende o kafadan gittim kusura bakma  :D Bu arada bizimki takım degil (20 , 30 kişiyle takım zor oluyor) :D biz bi grub açtık gelmek isteyen herkez oraya geliyor oyunda orda konusup oyuna giriyoruz :) Senide bekleriz.

Birazdan açlıktan ölecem evdede kimse yok en iyisi ben kendime bişeyler hazırlıyım  :D

Yok anladım doğaldır ismimi yazmayı atlamışım biraz geç fark ettim sanırım :)  Kesinlikle gireceğim gruba buradan birileriyle oyun atmak iyi olur :)

Tamam sen sağlığını tehlikeye atmadan gitmelisin belli ki afiyet olsun :) 

7. Hoşgeldin ben berat diyerekten lol oynayan birinin daha gelmesiyle seviniyorum  :D

Oyun köşesinde konusu bulunuyor hemen gel abi gruba lolde hem sohbet edip hem maç atıyoruz ;) 

Edit: Birde flood yapmayıp çoklu alıntıyı kullanırsan iyi olur. (kurallara aykırı oluyor ardı ardına yazınca)

Hoşbulduk evet bu kadar lol oynayanı görünce bende sevindim iyi bir takımla oynamak zevkli oluyor :)

Oyun köşesine tam bakacağım şimdi. Yalnız abiden ziyade ablayım ben :D 

Flood yaptığımı bilmiyordum söylemen iyi oldu teşekkkürler :) 

8. Hoşgeldin bu arada. yaşıtların niye ilgilenmesinler 20 yasındayım ve yaşıtım birçok animeci arkadas ile tanıstım üniden olsun yaşadıgım yerden olsun :)

Benim çevremde izleyen yok ne yazık ki forumlarda da pek takılmadığımdan sanırım pek animeci arkadaşım yok :) 

9. Herkese merhaba!

Uzun süredir anime izlememe rağmen forumlarda pek takılmıyordum ama bunun değişmesi gerektiğini düşündüm :)

21 yaşındayım. Evet biraz yaş ortalamasının üstündeyim benim yaşımdakiler genelde pek ilgilenmiyor animeyle o yüzden konuşacak insan bulunmuyor. Bende kardeşlerimi başlattım animeye bu yüzden :D

Önceleri anime ve mangaları ingilizce takip ederdim sonradan Türkanime'den izlemeye başladım hoş mangaları hala ingilizce takip ediyorum.

Genelde zamanımı bilgisayarda geçiririm anime, manga, oyun, film, kitap derken arkadaşlarımın beni evden zorla çıkardığı anlar olmuştur :)

D.Gray Man , K-Project, Gintama , Natsume Yuujinchou, No Game No Life ve Noragami en sevdiğim animelerdendir.  LOL ise favori oyunum.

Forumda yeniyim ama umarım hep birlikte keyifli sohbetler eder ve birlikte güzel zamanlar geçiririz :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.