Jump to content

AYKa

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

AYKa kullanıcısının paylaşımları

1. AYKa

merhaba

konnichiwa gosu :D ben de AYKa
  2. AYKa

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Howl's moving castle'da howl savaşırken ağlamıştım -7-8 yaşlarındaydım o zaman - kamigami no asobi 12. bölümde balder atlarken çok ağlamıştım nagi no asukarada baya ağlamıştım animenin geneli hüzünlüydu bence. en çok uymak zorunda kaldıkları zaman ağlamıştım
  3. AYKa

Kyoukai no Kanata için Anime filmi

yattaa çok güzel bi animeydi bu çok sevindim
  4. AYKa

Love Live! Anime Filmi Duyuruldu

ay çok sevindim bu animeyi çok seviyodum :D çok iyi olmuş :D
  5. AYKa

Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi

çok güzel seslendirmiş ama kaname olmamış :(
  6. AYKa

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

rüzgarlı vadi (movie) another 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-ova
  7. AYKa

Merhaba !!

ayy kıyamam bi TEOG mağduru daha geldii :(( ben de aynıyım neyse takma kafana foruma hoşgeldin umarım güzel vakit geçirirsin :D
  8. AYKa

İmza Yapıyoruz...

selam bana vampire knight (kaname) temalı bir imza yaparsanız çok memnun olurum :D
  9. ANİMEEEEEEEE

10. AYKa

Merhaba ^^

hoşgeldin Berra ben Ayten ben de yaklaşık 1 gün önce üye oldum :D insan gerçekten ne yazcağını bilemiyo :D boşver umarım forumda eğlenirsin :D
  11. AYKa

Ohayo Gozaimasu

cidden animecilerin en çok ihtiyacı olan şey MANGA DÜKKANI :D bi D&R'da var orda da çok az zaten :D
  12. ben bi animede görmüştüm sanırım animenin adı hanasakeru seishounen di galiba mustafa ismi geçiyodu :D bi kaplanın ismiydi. :D ayrıca orda osmanlıca olduğunu düşündüğüm yazılar da geçiyodu :D
  13. AYKa

Ohayo Gozaimasu

aynn :D
  14. AYKa

Selam minna :D

hehe :D haklısın narutonun 1. sezonunu o kadar sevmedim zorla izliyodu sonra bıraktım 1. sezonla 2. sezonun bi bağlantısı var mı ?? direk 2. sezondan başlasam ?? hız iyidir yavaş olmanın hiç bi anlamı yok 30 sn :D ben de hızlıyımdır :D
  15. AYKa

Ohayo Gozaimasu

güzell kanamecimisin zerocumu ??
  16. AYKa

nasıl geldi kiii aslında benim o kadar da berbat geçmedi ama görcez hiç beklemedğim yerden yanlışım çıkabiliyo :D hem takma kafana kimsenin özgeçmişinde hangi liseye gittiği yazmıyo :D
  17. AYKa

Ohayo Gozaimasu

yatta yalnız değilim ilk olarak hoşgeldin ben de 14 yaşındayım ve teog mağduruyum :( vampire knight hastasıyım :D umarım iyi vakit geçirirsin :D yaş konusunu kafana takma burda çokunluk öyle(ymiş) bana da böyle dendi :D
  18. AYKa

gelirizz :D
  19. AYKa

teşekkürler umarım sen de iyi vakit geçirirsin. içim rahatladı(yaş konusunda :D) ders konusunda başarılarının devamini dilerim ben sınıfta 5. filan oluyorum genelde :/ yazdığın kitapların linklerini sayfaya atarsan ben de takip ederim :D
  20. AYKa

teşekkürler :D ^_^
  21. selam ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım 14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan -_- ) anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel en sevdiğim animeler : Vampire knight kaichou wa maid sama Another mahouka koukou no rettosei ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub: :wub: :wub:
  22. AYKa

selam animeci gençlik

konnichiwa sana oni-chan diye bilir miyim. c: :D hoşgeldin evet bi matematikçimiz de oldu :D
  23. AYKa

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

ohomohom bu ciddi bi konu evet sanırım şu şekilde: Kuran Kaname( vampire knight) Kiryuu Zero( vampire knight) Usui Takumi(maid sama) Tomoe (kamisama hajimemashita) Sakakibara Koichi (another) Ayato (diabolik lovers) Raito (diabolik lovers) SUBARU!!! (diabolik lovers) Howl (howl's moving castle) Amasawa seiji (yüreğinin sesi- mimi no falan filan) Hijirikawa Masato ( uta no prince sama) Aijima Cecil(uta no prince sama) ichinose tokiya (uta no prince sama) belder (kamigami no asobi) apollon(kamigami no asobi) loki (kamigami no asobi) hades(kamigami no asobi) tsumugu kihara(nagi no asukara) shiba tatsuya (mahouka koukou no rettosei) * * * falan filan gibi gider!!! daha bi sürü var :D içlerinden biri olabilir farketmez :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.