Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Mireille kullanıcısının paylaşımları

1. Benim çevremde 1 tane bile yok. Keşke olsa da animeleri başkalarına karşı beraber savunsak :)
  2. Mireille

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Supernatural 6. sezon finalini izledim.
  3. Sırf öyle dediler diye anime izlemekten vazgeçmem. Evet anime çizgi filmdir ama benim sinirimi bozan şey çocuk muamelesi yapmaları. En azından benim izlediğim çoğu anime çocuksu olmayan animeler. O yüzden evet sinirleniyorum. Benim izlediğim animeler hem yetişkinlere göre hem de çocukların anlamayacağı türden animeler. Ben Alps no shoujo heidi, Pokemon ya da Digimon izlemiyorum ki. Mesela Another, Tokyo Ghoul veya Elfen Lied gibi animeler izlerken geliyorlar "Çocuk musun" diyorlar. Böyle bir durumda sinirlenmemek elde değil. Allah aşkına söyler misiniz küçük bir çocuk Another ya da Elfen Lied gibi bir animeden zevk alabilir mi? Ya da Shonen bir animeden ne kadar zevk alabilirler? Bu açıdan düşünmek gerek bence.
  4. Mireille

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

1-Shonen 2-Shoujo 3-Dram 4-Komedi 5-Korku
  5. If i get reincarnated…. I wanna become a clam. -Monkey D. Luffy

6. Mireille

Dizi Tavsiyeleri

Doğaüstü-korku dizisi olarak Supernatural öneririm. Ayrıca fantastik olarak Once Upon a Time güzeldir. Çok fazla entrika var ama yine de izlettiriyor kendini. Psych var, çok eğlenceli bir dizidir tavsiye ederim.
  7. Mireille

En Son Bitirdiğiniz Anime?

La storia della Arcana Famiglia. Çok iyi değildi ama çok da kötü değildi. İzlenebilir bir anime. Keşke romantizm biraz daha fazla olsaymış.
  8. Berserk, Guilty Crown, Gintama ve Fullmetal Alchemist. Bu animelere bir türlü sıra gelmiyor.
  9. Mireille

En Çok Sevdiğiniz Film

Genellikle favori filmlerim Stanley Kubrick ve Peter Jackson'ın filmleri.
  10. 12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.
  11. Mireille

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul 1 ve 2. bölümleri izledim.
  12. Mireille

İlk İzlediğiniz Anime?

İlk Death Note'la başladım. Abimle beraber izlemiştim çok hoşuma gitmişti. Sonra yine abimi Naruto'yu izlerken görmüştüm. Sonra bunların anime olduğunu öğrendim, sonra Türkanime'yi keşfettim öyle başladım anime izlemeye. Aslında ilk Yu-Gi-Oh izlemiştim çok küçükken, 4-5 yaşlarında falan. Tabi o zaman abimde ben de bilmiyoduk animenin ne olduğunu. :D Sanırım teknik olarak ilk izlediğim anime Yu-Gi-Oh'du.
  13. Mireille

Kamigami no Asobi
  14. Mireille --> Fransızca bir isim. Hayran olmak gibi bir anlamı var.
  15. Nanami'yi Tomoe'ye ben de yakıştıramıyorum. :ph34r: Hiç ısınamadım şu Nanami'ye. Daha güzel bir karakter çizilebilirmiş bence. :rolleyes:
  16. Fairy Tail - Lisanna, Juvia (Lisanna'yı sevmiyorum çünkü başka işi yokmuş gibi sürekli natsuya yılışıyor. Juvia da sürekli "Gray-sama, Gray-sama!!" hiç susmuyor. Sevmiyosa sevmiyodur kardeşim zorlamasana) Mirai Nikki - Amano Yukiteru (Çok saf hemen herkese güveniyor ve çok korkak) Brothers Conflict - Hinata Ema (Çoğu harem animesinde olduğu gibi burada da kız karakter aptalı oynuyor.) Death Note - Yagami Light (Çok afedersiniz ama çok denyo bir karakter.) Diabolik Lovers - Yui Komori (Yine bir harem ve yine aptal bir baş karakter.) Kimi ni Todoke - Kuronuma Sawako (Çok çok çok saf.) Naruto - Sakura, Sasuke (Sakura'dan nefret ediyorum çünkü hiçbir işe yaramadığı gibi bir de üstüne üstlük Naruto'ya sataşıp duruyor, sürekli "Saskkee, Saskke" diye diye adamı çıldırtıyor. Sasukeyi de arkadaşlarına ihanet ettiği için sevmiyorum. Bazıları popüler değil ama aklıma geldiği için yazayım dedim.
  17. Mireille

Anime Karakter türünüz

Ben dandere oluyorum. ^_^
  18. Mireille

Kamigami no Asobi son 6 bölümünü izledim.
  19. Mireille

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Kristin Hannah'dan Gece Yolu ve Ateşböceği Yolu. En çok ağladığım kitaplardan. Zülfü Livaneli'nin Serenad ve Paulo Coelho'nun Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum Ağladım kitapları da en sevdiğim kitaplardandır.
  20. Mireille

Hiiro no Kakera
  21. Mireille

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Virgo ve Aquarius arasında gidip geldim ama Virgo'ya verdim. Bayılıyorum ona ya :D
  22. Mireille

Fairy Tail Favori Opening ?

8, 9, 10, 14, 15, 16, En sevdiklerim bunlar.
  23. Mireille

Büyü türü ?

Dragon slayer büyüleri ve Laxus'un yıldırım büyüsü. Mirajane'nin şeytan ruhları da çok iyi. Lucy belki diğerleri kadar güçlü değil ama ruhları çok eğlenceli :D
  24. Mireille

La storia della Arcana Famiglia 5. bölümü izledim.
  25. Mireille

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

İzlediğim animelerden seçecek olursam; Fairy Tail - Gray ya da Sting :wub: Gekkan Shoujo Nozaki-kun - Mikoto Mikoshiba :embarrassed4-onion-head-emotico Inu x Boku SS - Miketsukami Gerçeklikten uzak karakterler olsalar da Kimi ni Todoke'den Shouta Kazehaya ve Sukitte Ii na yo'dan Yamato Kurosawa :7: Ouran High School Host Club - Tamaki Suoh :wub: :wub: Tonari no Kaibutsu-kun'dan Haru Yoshida :embarrassed1-onion-head-emotico (Aşırı tatlı bişey) Hakushaku to Yousei - Edgar Ve tabiki de Kaichou wa Maid-sama dan Usui Takumi ve Kamisama Hajimemashita'den Tomoe :bled1-onion-head-emoticon: Şimdilik aklıma gelenler bunlar. ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.