Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

orewakimida kullanıcısının paylaşımları

1. orewakimida

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

bi oyunu bitirmiştim onunda adını hatırlamıyorum başka hiç oyun bitirmişligim yok :p (küçükken babamın internet cafesi vardı o zamanlarda nedense ordaki çoğunluk silkroad Online oynuyordu ben 95 lv olunca sıkılıp bırakmıştım çok tatlı oyundu babm evde yokken bile oyunu otoya alıp yine de oynardi :) )
  2. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

2014 serilerinden önerisi olan başka yıllardan da olabilir sıkmasın çok aşk falan olmasın da heyecan görelim aksiyon falan bide çizimleri iyi olsun :) böyle anime onerebilecek vr mı?
  3. Nasrettin hoca diye okulmu olur :D neyse zaten son yılım .

4. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

kuroshitsuji book of circus
  5. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kuroko no basket lll 14
  6. http://hizliresim.com/6Z3G2P eğer ankarada bu çantayı takan birini görürseniz o benimdir. Kendim çizdim güzel mi ? :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. orewakimida

orewakimida

çok tatlı bencede bir tek bende olmasıda ayrı guzwl (/^~^)/ :D

7. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

2. kata silvia

kata silvia

Rica ederim ne demek burda gsl ve gsf öğrencilerinin de olması şart

3. orewakimida
  8. paket yenilendi bitene kadar artık hafta içlerindede burada olabilirim yataaaaaaaa :D

9. bir haftasonu daha bitti hadi dershaneye haftaya görüşürüz minna :)

10. tablete nasıl anime indiririm :)

1. fuyu

fuyu

WatchLater diye bir uygulama var onunla indirebilirsin. 20 indirme sınırı var ama onun haricinde iyidir :)

2. orewakimida
  11. normalde insanlar kötü geçen bir sınavdan 30 alcam diye bahseder ben direk 8 bekliyorum neden ingilizce bize japonca dersi versinler 100 100 geçerim :D

12. bunlar son sözlerim son 3.18 MB kendinize iyi bakın minna aaaggghhhhhhhhhgaaaaahhhh !!!!!!!! ... "96_NEKO"

2. orewakimida

orewakimida

Dirlidim (gerçi sadece haftasonları na özel) (/-_-)/

13. orewakimida

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

anime şu ana kadar baya değişmiş :O
  14. orewakimida

kuroko no basket 1
  15. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kuroko no basket 2
  16. mmmmm birsürü mangam ve posterim falan var da birde animeler hakkinda konuşacak insan olsa fena olmazdı :D
  17. evde internet yok haftasonuna kadar ben 11 i de izleyemicem .Güzelmiydi bari :( :D
  18. evde internet yok haftasonuna kadar ben 11 i de izleyemicem .Güzelmiydi bari :( :D
  19. diyecek söz bulamadım kafası mi Güzel ? Neyse Natsudan en sonunda güzel bir dayak yer :D
  20. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

akatsuki no yona ve tokyo ghoul u izledim diğer ikisine de bakicam .Teşekkürler
  21. orewakimida

FMA 4. kez .napıyım izleyecek şey kalmadı
  22. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

2014 serilerinden çizimleri güzel aksiyon gibi konusu olan sıkmayan anime soyleyebilecek .(sırf sıradan normal hayatta olan şeyleri anlatan animeleri izleyemiyorum :) ) ana karakter erkek ve tipi düzgün olursa sevinirim :p
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.