Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

orewakimida kullanıcısının paylaşımları

1. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler hemen bakıyorum :good-job-onion-head-emoticon:
  2. orewakimida

çizik çizik çizimler :)) 05 (Güncellendiii)

Haaaaaayyyyy !! :) teşekkürler :lol:
  3. Evde çizdiğim resimler inşallah beyenirsiniz... hiçbirini aklımdan çizmedim nedense aklımdan çizemiyorum bi şeye benzemiyor :( ama ilerki bir zaman aklımdan güzel bişi çizersem büyük harflerlen altına yazıcam :D çoook çalışıyorum inşallah olur ... YENİLER :D BU nu gecenin 02:33 ünde yaptıp tablet işiğinda yukardakiler kadar güzel olmadı haliyle zaten olamazda uzun bi süre öyle resim çimem ay da bi kere falan heveslenip 1 günümü ayırıyorum :D kafayı yedim heralde :) Not: gece karanlıkda resim çizmeye kalkışmayın gözlerim ericekti :D Tabletten çizmeye çalıştığım resimler ... Bu baya yamuk oldu :D (Kırmızıyla üstü çizilmişleri ben yapmadım) Resimler dolabımın üstünde olduğu için tek tek çekemedim :D baKMADAN ÇİZDİKlerim ilk defa :) :) :) :) :D :D
  4. orewakimida

Ao no Exorcist [FC]

Benide alırmısınız :D
  5. Güzel bir konu olmuş eline sağlık. ?. kakihara tetsuya ya bayılıyorum bu arada nedenini de bilmiyorum :D
  6. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Darker than black izledim ;)
  7. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Dance in the vampire bund bitti en so :D
  8. orewakimida

Anime İstek ve Önerileri

Biri bana doğaüstü güçler aksiyon Macera dram v.b böyle konuları olan heyecanlı bir anime söyleyebilirmi :D
  9. orewakimida

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1.FMA:Edward 2.Fairy TAil:natsu 3.SAO:Asuna 4.Ao No Exorcist:Okumura Rin 5.Fairy Tail:Erza 6.NAruto:Hinata 7.Mekakucity Actors:KAno 8.Dance in the vampire BUnd:akira............... 9.Togainu no chi: Akira :) :D............................ 10.BLEACH:KOn
  10. orewakimida

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

Bende bu yıl izleyecek güzel anime çok olmaz diyordum.Çok mutluyum yaaa :) ♥♡♥★
  11. orewakimida

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Zaraki Kenpachi tabikide bankaiside olsa .......mmmm eeetttoooo bosverin bu adamın bankaisi olması zaten doğanın kanunlarına aykırı Dünya çöker laan evren patlar falan düşünmek bile beynimi zorluyooo :D
  12. Benide ekleyebilirmisin ... anime nin 1.sezonunu 2-3 hatta belki 4 kerebitirdim piskopta baglamistim :) Şu sezonuda bi bitirelim belki bunu da pikopata baglarim :D ...
  13. orewakimida

Japonyadan şok eden karar!

Çok saçmaaaaaaaaaa ... :ghost-onion-head-emoticon:
  14. orewakimida

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Psycho-pass II. bu olsun yeter bana :good-job-onion-head-emoticon:
  15. Okumura Rin abim... Ablam da asuna keşke olsa :( :D .b.
  16. orewakimida

Fairy Tail Bölüm İsimleri

Okudukca bölümler gozumde canlandı resmen ara sıra bir bölümü bi daha izlemek istiyorum çok yardımcı oluyor :) Ellerine sağlık Teşekkürler. ?.
  17. orewakimida

No Game No Life

Abu yılın en iyi 5 animesi arasında. Süper ama bi 25 bölüm falan olsaydı :( ...
  18. orewakimida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo ghoul
  19. orewakimida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Hitsugi no chaika bitti en son ;)
  20. İlk olarak "Full metal ALCHEMİST 2" 2. "Fairy Tail" 3. "NAruto" geriside kendiliğinden gelir :D
  21. 10 bölümden fazla izliyorum sabahbaşlayıp akşama kadar nerdeyse .Piskopata bağladım ben bu durumu :D
  22. orewakimida

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Erza ♥♥♥
  23. orewakimida

Sınavlarda Verilen Komik Cevaplar

Çok güldüm ellerinize sağlık :) :cheer2-onion-head-emoticon:
  24. orewakimida

En güçlü karakter sizce kim?

Gaza gelirse Natsu neler yaptığını az görmedik herkesi sildi süpürdü :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.