Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Nume kullanıcısının paylaşımları

1. Nume

Yaoi Fc (+15)

*=* oturup okurum ama 3-4 bölüm yetmez haberin olsun =3 10+ bölüm beklerim QwQ
  2. haklısınız bende kaşındım biraz ama spoiler görünce tıklamak zorunda gibi hisediyorum :D
  3. teşekkürler :D ne güzel annen var =.=" neyse burdan muhabbet etmiyelim konudan uzaklaştık iyice ^_^
  4. hahahaha :D benim anam görse hala bunlarımı izliyon sen der bana çok eminim <_< esma görse küfr edip atar evden beni köpek kovalar gibi atar tekmeyi :D
  5. Nume

Yaoi Fc (+15)

thahah :D neyse canım aşk olmayan yaoi mi olur !!! hepsi birbirine aşık olsa ne kaybederiz kiğ :D
  6. anan gürmesin pc yi atar evden :D
  7. yok artık :D bu cinayet suçlarını manga ve animelere bağlamalarındaki son animelere yasak getirdiklerini düşünsenize...madem animer topluluğu bu kadar tehlikeli bir topluluk madem insanları teredütsüzce öldürebilecek bir topluluk bu anime ve manga ları yasaklanırsa bu olayların azalması değil artması bekledir şu drumumda olaylara kendini fazla kaptırmayan ve pisikolojik dengesi yerinde olan bizler bile etkilenebiliriz sosyal medya üzerinden isyan çıkar büyük ihtimalle :D türkiyede işin böyle birşey yüzünden cinayate gideceğini sanmam ama (sen kime bakıyon lan (bam pat küt) diye bir cinayet işlenir) ama bu yüzden işlenmez yani :D dediğim gibi herşeyi manga anime ve jeff the killer , sleader man vb. karakterlere atarak bu olaylardan kaçınmaya çalışıyor da olabilirler ama şöyle suçladıkları animer milleti madem bu kadar tehlikeli neden deliler ruh hastaları vs hepsi devlet içinden insanlar oluyor ? madem bizler bu kadar tehlikeliyiz neden yasak gelmiyor ? şu ana kadar işlenen suçları düşünün oyun bağımlısı bir çift evli olmamalarına ramen 2 kız çocukları varmış ve oyun parası için çocuklarının birini satmışlar daha sonra gine aynı işe kalkışan aile yakalanmış ve evli olmadıkları anlaşışmış... veya bir baba oğluna tecavüz edip video sunu çekmiş ve bunları internette satışa vermiş... ← böyle olaylar varken neden güya animelerin suçlusu olduğu cinayetler , intharlar gündeme geliyor ? biraz düşününce basın da devletten aldığı yalan vb haberlerle çalışmıyormu yani kendileri uydurmuyor neticesinde böyle politik olaylarla ilgim yoktur ama kayıtsız kalmak istemem .w. anime ve mangalar söz konusu burda :D yoksa..
  8. Nume

Yaoi Fc (+15)

demo >.< olmaz tamam rin chan ve haru chan ın hayranları olabiliriz ama bunun yanında fujoshi yim ve ne kadar çok erkek o kadar güzel yaoi fantazisi .D :bled1-onion-head-emoticon: buda demek oluyorki belki 6 sını bir odaya toplarım :D
  9. , :crying3-onion-head-emoticon: spoiler tıkladım :dead-onion-head-emoticon: -spoiler i spoiler içinde bile vermeyin :D yazık günah ya bize
  10. Nume

Yaoi Fc (+15)

tyahahahah :D haru x rin x makato ve Nitori x sosuke bide eski kaptanın kardeşi adı neydi *=* tamamdır sakiniz :D thahah :D
  11. ._. siz ii arkadaş nereye kaçtınız mesajlarıma cevap vermiyorsunuz one chan yalnız kaldı (≧x≦)

1. eniyi arkadaşım Pelin abla

eniyi arkadaşım Pelin abla

Yalnızlık insan oğlunu deli ediyor -_-

12. Nume

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

anketlere erza konursa okumuyorum bile =^= erza da hak ediyor bence...
  13. Nume

Katekyo Hitman Reborn

Tsuna Yuki yi geçecek diye korkmaya başladım bir aralar :c...
  14. Nume

Usui kimin nesi?

usui uzaylı diye bir öne sürüm atabilirim :c ama genelde romantizim animelerinde karakterin ailesinde sorun yoksa veya çok zengin değilse göstermiyorlar :V veya sonradan çıkartıyorlar
  15. Nume

Kaichou wa Maid-sama!

usui uzaylıdır :D... ._. -işin şakası bir yana uzun süre devam etse izleyebileceğim animelerden biri
  16. Nume

Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır

milletin elinden çalacak bile olsam satın alıp okımayı tercih ederim *=*
  17. Nume

Yaoi Fc (+15)

Souske ye ölümm diyerek atlıyorum :D haru x rin x makoto :3 ♥ :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:
  18. Nume

Yeni Bölümlerden Bildirim Alın

Teşekkürler... :)
  19. Bleach 2. sezon mu *o* bende görmeden inanmam bir geçsin elimize görelim :D - op bitsin diye değil bitmesin diye yalvarabileceğim animelerden zaten izleyecek anime bulamayınca imdadıma yetişiyor hemen :D zaten bitirmeye kalkarlarsa anca luffyi öldürürler çünki korsanlar kralı olsada bissürü konu türiye bilir
  20. :o narutonun saçmaladığı doğru ölen diriliyor :D yani -bleach 2. sezon getirse fena olmaz hani - op 10 yıl mı ben ölsem devam eder o ne 10 yılı -_- cidden mangaka ölse yerine başkası devir alır devam eder :D
  21. serilerin çoğu devam etsin bırakın sonra izleyecek anime bulamıyoruz birde ne zaman biter diye tartışıyoruz <_< cidden one piece de narutoda bitmesin hatta bleach 2. sezon yapsın QwQ :P
  22. Nume

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail II 23. bölüm
  23. bitmez one piece nin bitmesi için bir sebep yok :D ama eğer bitecek olursa... dedikleri gibi yaşarsak görürüz :D
  24. bleach izlemek amaçlı izledim sonra bir baktım bitmiş :D
  25. Gintama,Beelzebub,Bleach,katekyo hitman reborn, Tokyo Ghoul 4 gözle bekliyorum, fairy tail başından kalkamam asla =^=
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.