Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Nume kullanıcısının paylaşımları

1. Nume

Yaoi Fc (+15)

tartışırken attığınız resimleri görünce hoplayıp zıplayasım geldi :D insanın baktıkça bakası geliyor QwQ
  2. Nume

İtiraf Köşesi

Eğer Elimde Kalem Varsa Birşey Yazıyorsam Felan Kendimi Death Note De gibi His Ediyorum Sonra Kalemi Her Yerde Elimde Dolaştırıyorum :D
  3. Nume

Yaoi Fc (+15)

Hemen koş izle hatta bu gun 9. Bölümü geldi *~*
  4. Nume

Yaoi Fc (+15)

Güzel mi Güzel mi mükemmel :() oturum bir bölümü milyon kere izlerim *~*
  5. Nume

Yaoi Fc (+15)

:o noooooooooooooooooooo!!!!! Grayxjuvia o onu değiştiremessin tabi içim fesat grayza da iyidir :33 vee şu aralar favorilerim ♥
  6. Nume

Yaoi Fc (+15)

hahahahha :D üzgünüm ama haru suyun hayat can olduğunu düşünüyor ☻ :D
  7. Nume

Yaoi Fc (+15)

hitachiin ler ayrı candır *-* ama hakketen souske yi saklıyalım nitori ye veririz *-* ve OMG denicek şey ! -the orihime style ;_;
  8. Nume

Yaoi Fc (+15)

sosuke yi öldürelim makatoxrinxharu yapalım *=* -Hardyaoifanfic- Malesef Hiçbir Fantazim Okumura Kardeşlerinkini geçemez *-*
  9. Nume

Yaoi Fc (+15)

bende merak ediyorum :DD
  10. Nume

Yaoi Fc (+15)

Yok sanırım black stage ve love stage arasında bir bağlantı varmış bir arkadaş söylemişti sanırım rei nin hikayesini one aliyormus :/ emin değilim ama duyduğum vu -.-
  11. Nume

Yaoi Fc (+15)

Seboş az değil fan girlleri isyana sokuyo ama allahtan ven ciel seviyorum :D free aynen yani hele rin kesin uke -.- her bişeye ağlıyor -_- ama gine favorim Haruka *~* the yaoi style animeler
  12. Nume

Yaoi Fc (+15)

aslında kuroshitsuji,kuroko no basket, ve free yaoi olmadığını idda ediyor :D ama bizzce öyle ! :D - kuroko no basket yaoi değil fan yapımıdır
  13. Nume

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

♥ bayılıyorum bunun gülüşüne :D
  14. Nume

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Erza Ablam Olsun İsterdim QwQ Gintoki Babam :D:D Rias Annem :C İchigo ve Haruka abim Rin Okumura da sevgilim olsun isterdim QwQ
  15. Nume

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shounen-ai , ecchi, Romantizim,Vampir,Dram DXD güzeldir QwW , Kirepapa da güzeldir :c vampire kinght güzeldir QwQ NANA ♥
  16. Hoşgeldin :D Alışırsın Alışıncada Eğlenirsin Diye Umuyorum ^---^
  17. Nume

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Noragami
  18. Olmuyorum Çünki Animenin Ne Olduğunu Sordukları Zaman Anlatamayınca :D Bende Çizgifilm diyorum ._.
  19. Nume

Selamın Aleyküm

Hoşgeldin, Umarım Forum'da Eğlenirsin :hi-onion-head-emoticon:
  20. Nume

İtiraf Köşesi

xD :D
  21. Nume

İtiraf Köşesi

o.O farelere kıyılmaz ufakken beslenir büyüyünce katledilir :D:D:D
  22. Nume

İtiraf Köşesi

Bende Bilemiyeceğim =^= - Hamam Böceği Sevilmezmi :D Siyah Siyah :3 Hani Görsem Salak Gibi Gidip Sevmem Ama :D Şirinler Yani QwQ Fare Felan Görsem Yavru Öldürmesinler Diye Evime Alırım :D mesela...
  23. Nume

İtiraf Köşesi

Birde Bu Böceklerin Çeşitleri Var :D Yok Ya Neymiş Kalorifer Böceği ... -_- Her Biri İğrenç -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan. dışında :3- -_- iğrençler yani bildiğin iğrenç
  24. Nume

İtiraf Köşesi

:P Çok Zekisin Çok ... Yani Pis Mahluklar Ne Desem İğrençler -_- Böyle Bissürü Bacakları Bissürü Gözleri 2 Aden Dişimsi Şeyleri Var -_- Birde Tüylüler -fare,akrep,yılan,hamam böceği,çekirge,solucan...vb korkmam sahiden korkmam yani :D ama örümceğin yeri ayrı görünce kaşıntı tutuyor bağırasım kaçasım geliyor ._.- -Hamam Böceği Yahu :D Böyle Kara Fatma Diyende Var Siyah Siyah Parliyorlar Çok Sevimli :D
  25. Nume

İtiraf Köşesi

Çekirgeler Sevimlidir Ya Hatta Hamamböceği Hatta Akrep Bile :D Ama o örümcekler beni bitiriyor birde görünce kaşıntı tutuyor -_- ._. ama çok iğrençler :D ne yapsam bilemiyorum korkudan :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.