Jump to content

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Kyoko MENGAR UZUMAKİ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. nasıl konu ekleyeceğimi ve imzama nasıl resim koyacağımı

2. nasıl konu ekleyeceğimi ve imzama nasıl resim koyacağımı

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

teşekkür ederim yardımın için gerçekten çok teşekkürler

2. (See 6 other replies to this status update)

3. nasıl konu ekleyeceğimi ve imzama nasıl resim koyacağımı

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

teşekkür ederim yardımın için gerçekten çok teşekkürler

2. (See 6 other replies to this status update)

4. nasıl konu ekleyeceğimi ve imzama nasıl resim koyacağımı

5. nasıl konu ekleyeceğimi ve imzama nasıl resim koyacağımı

6. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

bana yardımcı olur musun imzamı düzenliyorum nasıl resim yükleyecem vede resim yazan yerine tıklayıp resim ekleyince ups yanlış bişey yaptın galiba die yazı gelio yardım et

2. (See 15 other replies to this status update)

7. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

8. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

peki öyle olsun leornkayn direnişe katılmakla kastın adminlere baş kaldırmak mı kaxell

9. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

peki öyle olsun leornkayn direnişe katılmakla kastın adminlere baş kaldırmak mı kaxell

10. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

resmi olmak ve amigoluk mu biraz acayip :) ama sağol peki resmi olmamam'la kastın nedir kay-kun

11. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

peki sayenizden kural ihlali yapmamış oldum teşekkür ederim

12. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

özürdilerim bilgisayarda bi sorun var donduu için 2 3 kez tıklıyom ondan mesjlar fazla gelio

13. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

14. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

15. acaba forumda konu olarak hangi animelerin ilgi gördüğüne dair bir yazı açabiliyor muyuz diye diye düşünüyorum çünkü eğer beğeni gören animeler varsa daha hızlı çevrilmesine yararı olabilir

16. Normal üyelikler kısa süreliğine pasif hale getirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.bu mesajın anlamını

1. Kyoko MENGAR UZUMAKİ

Kyoko MENGAR UZUMAKİ

o yüzden mi bana bu mesaj geldi yardımın için teşekkür ederim haberim olmadığı için sürekli sorun yaşıyordum bildirim işaretine tıkladığımdada hiçbirşey görünmüyor altına ufacık bi yazı bile açılmıyor onun sebebi nedir peki onuda biliyor musun

2. (See 1 other reply to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.