Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Evet tam bir romantizm çılgını olduğum için sabırsızlıkla tamamlanmasını beklediğim bir seri. ^^ Konusunu okur okumaz ''Bu serinin hemen tamamlanması lazım'' dedim kendi kendime. Seri tamamlanmadan asla izlemeye başlamam. Sonra meraktan ölüyorum falan yok yani hiççç çekemem. Çevirmen arkadaşlara emekleri için şimdiden teşekkürler.
  2. Genellikle film izlerim dizilere hiçbir zaman ilgim olmadı. En son izlediğim : Final Destination (Son Durak) 5. Dikkatinizi çekerim biraz sıkıntılı bir seridir yani gece uyuyamazsınız falan yani şimdiden söyliyim. -.-' İzleyecek olanlara serinin en başından başlamalarını öneririm.
  3. Atakan ~

Selam...

Hoşgeldin kardeşim. ^^ İyi forumlar dilerim ~
  4. Atakan ~

おい! ( Selam! )

Hoşgeldin. Türkçe'mizi daha düzgün kullanman dileğiyle...
  5. Atakan ~

DANGO!!

Canım çekti abi . o.o Bi açlık hissi geldi birden. :D
  6. Atakan ~

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ore no Imouto ^^
  7. Atakan ~

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Bu iyi oldu işte. ^^
  8. Atakan ~

Merhaba Herkese...

Hoşgeldin ~ Anime önerisinde bulunurum ancak ben genelde romantizm izlerim eğer istersen bol bol önerim var. :D
  9. Atakan ~

2. serinin 24 bölüm olacağı kesinleşti mi ?
  10. Atakan ~

çizik çizik çizimler :)) 05 (Güncellendiii)

Bence tonlamalara biraz daha uğraşmalısın çizimler güzel amma ve lakim tonlamalarda daha güzel olmalı. ^^ Tonlamaya biraz daha vakit harcamalısın dostum. Onun dışında gayet başarılısın . ^^
  11. Atakan ~

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Yeşil ışık yanması bile birşey. Bu bile mutlu eder insanı. ^^ Ancak belirttiğin gibi. En az şöyle 1-2 sene daha bekleriz 2. sezonu. Bilgilendirme için teşekkürler. ^^
  12. Atakan ~

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1: Hellsing : Alucard. 2: SAO : Asuna. 3: SAO : Kirito 4: Code Geas : Lelouch. 5: Guilty Crown : Shu. 6: Mirai Nikki : Gasai Yuno. 7: Shingeki no Kyojin : Eren. 8: Steins;Gate : Rintarou Okabe. 9: Kaichou Wa Maid-Sama : Usui Takumi. 10: Kimi ni Todoke : Kuronuma Sawako.
  13. Atakan ~

Anime izlemeye SAO ile başlamıştım. Seri tamamlanır tamamlanmaz izlemeye başlıycam... Sabırsızlıkla bekliyorum. Tüm TAÇE ekibine teşekkürler. Kolay gelsin hepinize. ^^
  14. Şuan muhabbet başladı zaten gececiler orda :D
  15. TurkAnime TV yerine TürkAnime TV yazınca kötü oldu -.-' Bildiğin fail. Şuan sohbet suskun ama zamanla muhabbet falan edilir sanırsam. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.